Karmaşık bir ilişki içindeki ben

kızın biriyle mesajlaşıyorduk.. bana yazmaya başladı.. ben de durumdan faydalanıp kontör istedim ne kadar istediysem attı sonra çıkmaya başladık amacım ondan yararlanmaktı bir süre sonra kontör atmamaya başladı..sonra ayrıldık falan .. belki 15 kere ayrılıp tekrar birleşmişizdir her birleşme öncesi senden hoşlanıyorum diyor ayrılınca da sevmemiştim zaten diyordu.. son ilişkimizden 1 yıl sonra falan ona yakın bi kız arkadaşım söyledi seni seviyor diye bende birleşmeyi hiç düşünmedim.. sonra kendiside senden hoşlanıyorum dedi ve o son görüşmemiz oldu sizce gerçekten beni sevmiş midir en başından beri..?

Güncellemeler:
sadece ilk seferde kullandım sonrasında da onunla çıktım ama gerçkten bir aşk HİSSEMEDİM. neden çıktın diyeceksin geçmişe baktığımda ben de anlayamıyorum :)
ona bir şekilde ulaştım ve akşam yemeğe davet ettim ilginç kabul etti önemli bir şey konuşmamız gerektiğini söyledim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sevmemişsin.geçmiş geçmişte kalsın. geçmişte anlamamışan şimdi neden anlamıyorsun.bırak ya belli kızı kullanmışsın zaten demişsinde amacım yaralanmaktı diye.erkeklere hiç yakıştıramıyorum.

• iyi de o sevdi diyelim sen sevmiyorsun ki. boşver bence kızın günahına daha fazla girme.kusura bakma ama senden cacık olmaz.kendine göre birini bul.

• eğer sevdiyse ona kendimi affettirebilirim ... yalan söylediysede hiç bi şey

• e e bilmesin sen bilmiyor musun? bırak ayrılmışken tekrar bir araya gelme. yazık kıza.yeter kızdan yararlandığın. bir de utanmadan sevmiş midir demişsin? sevse ne değişecek bana onu söyle?

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 12

• karaktersizsin sadece...!

• sen bu yaşadıklarına ilişki diyorsan seni tebrik ediyorum saçma sapan bi durum yaşamışsın ayrıca kız arkadaşını dahada bi tebrik ediyorum sana tahammğl edebldiği için...niye evlenme teklif edicektin ki daha çok kontür alabilmek için mi diye de düşünmekten kendimi alamıyorum.

• arkadas 15 yasında, 1200 kontore justin bieber in boyama kitabını al bence, unutursun herseyi. dagılabiliriz.

• kontör at kontör at sevgilim kontör at istemem ben puan muan java oyunları hep yalan

• Kontorunmu bitti ?

• allah akıl fikir versin

• ya kardesim bi yuru git :D

evlenme teklifiymis

hi hi bende daha 5 yasindayim :D

• öyle olmuş sanırım resmen saçmalık neyin peşinde olduğunu anlayamadım..

• Öncekileri Göster
  • ya bırak hala neyin peşindesin.Seviyorsan git sonuna kadar sevmiyorsan bırak.

• sevse , sevmese ne farkeder ki hiç bir tutarlılık yok ilişkide sevmişse de kullanıldığını anlamıştır

• olay basit, kontörü bitmiştir:D napsın kızcağız kontör dayandıramadığı birini :D eheheh :D

• yazık kıza.. umarım sevmemiştir ve umarım çok iyi biri çıkar da senin yaşattıklarını unutur.. sende nasıl yaptın ya nefret ederim insanları kullananlardan.. ama öldürecek kadar yani

• Umarim ki Sevmemistir.

hicte sevilecek biri degilsin.

Evlerden IRAK.!

• bu anlattıklarından kontrol kevaşesi olduğun dışında bir anlam çıkaramadım ben...

• kontrol yazmışım dalgınlıkla, 'kontör' olacaktı. şimdi daha anlaşılır olmuştur sanırım.

• biraz açar mısın?

• sevse ne olacakki..zaten kullanmışsın..bide sevsin öylemi..umarım sevmemişdir senin gibi birini..

• kız naapsın guruuna yediremeyince sevmiyordum demiş..seviyordu aslında..yoksa senin gibi biriyle niye çıksın...çokmu özelsinki..kullanmışsın..sevmese katlanmazdı..bırakda arada sevmiyorum desin..

• öğrenmek istediğim benimle sevdiği için mi çıktığı yoksa öylesine mi çıktığı son seni seviyorum demesi gerçekçiydi ve güvenilirdi fakat diğerleri?

• bunların ne önemi varkii..zaten sevmiyorsun..sana köle olsun istiyordun galiba..

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 1

• Sevse bile güvenemez ki sana . O kadar ayrıl birlerş ayrıl birleş. Nu bu ya.

• ayrılmayı genelde o istedi ama birleşmeyi de o

Yükleniyor...