Karmaşık bir ilişki içindeki ben

kızın biriyle mesajlaşıyorduk.. bana yazmaya başladı.. ben de durumdan faydalanıp kontör istedim ne kadar istediysem attı sonra çıkmaya başladık amacım ondan yararlanmaktı bir süre sonra kontör atmamaya başladı..sonra ayrıldık falan .. belki 15 kere ayrılıp tekrar birleşmişizdir her birleşme öncesi senden hoşlanıyorum diyor ayrılınca da sevmemiştim zaten diyordu.. son ilişkimizden 1 yıl sonra falan ona yakın bi kız arkadaşım söyledi seni seviyor diye bende birleşmeyi hiç düşünmedim.. sonra kendiside senden hoşlanıyorum dedi ve o son görüşmemiz oldu sizce gerçekten beni sevmiş midir en başından beri..?

Güncellemeler:
sadece ilk seferde kullandım sonrasında da onunla çıktım ama gerçkten bir aşk HİSSEMEDİM. neden çıktın diyeceksin geçmişe baktığımda ben de anlayamıyorum :)
ona bir şekilde ulaştım ve akşam yemeğe davet ettim ilginç kabul etti önemli bir şey konuşmamız gerektiğini söyledim.

0|0
13|1

En İyi Kız Görüşü

• sevmemişsin.geçmiş geçmişte kalsın. geçmişte anlamamışan şimdi neden anlamıyorsun.bırak ya belli kızı kullanmışsın zaten demişsinde amacım yaralanmaktı diye.erkeklere hiç yakıştıramıyorum.

0|0
    • Şikayet

ona söylemedim hiç bilmedi..

• Şikayet

eğer sevdiyse ona kendimi affettirebilirim ... yalan söylediysede hiç bi şey

• Şikayet

iyi de o sevdi diyelim sen sevmiyorsun ki. boşver bence kızın günahına daha fazla girme.kusura bakma ama senden cacık olmaz.kendine göre birini bul.