Hangi kız sizi daha çok seviyor?

bir sevgiliniz var ama alışkanlıkdan devam eden bir ilişki diyelim..sevmiyorsunuz ama ayrılamıyorsunuzda sizi seviyor terkederseniz kendini öldüreceğini söyledi...ve bunların dışında iki kız daha var...birini çok seviyorsunuz teklif ettiniz ama seviyorum seni ama sevgilin var olmaz dedi ve kabul etmedi...diğer kız ise sizi sevdiğini söyledi sevgiliniz olsa dahi sizle beraber olacağını buna katlanabileceğini belirtti...şimdi bu anlattığım olayda en çok seven kişi kim...? lütfen o erkeğin yerine kendinizi koyarak düşünün ve sizi hangi kız daha çok seviyor onu yazabilirmisiniz..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sen Seviyorsun Ama Gerçek Olan Şu Ki Bazen Mecbursundur Kalmaya Ama Çoktan Gitmiştir İçinde Olanlar .Erkeğin Durumuda Bu .Çok Seven Kızın Sevgisi Faydasız Bu Sevgiden Aptallığa Dönmüş Affet Nolur Kırıcı Ama Gerçek Sevseydi Başkası Değil Tek Olurdu Sevilen Bi Şair Ne Güzel Söyleyip Özetlemiş Şu Şiirin DeBilmeli Bazen Vazgeçmeyi Yetinecek Kadar Da Yoksa Zorlamamalı Geleceği Işık Yoksa Tropası Da Yoktur Bilmeli Bazen Vazgeçmeyi İsteseydi Senin Gibi Belli Olurdu İsteği .

• sence şimdi hangisi seviyor.

• Öncekileri Göster
    • peki söylerim:)

• :)

Erkekler Ne Diyor 28

• öldürmeyi göze alan yahu daha ne olsun her ne kadar onaylamasamda seviyor işte bundan güzel bir şey varmı dünyada

• omu diyorsun peki sağol.

• Şöyle ki, herşeyden önce benim sevdiğim değil, beni sevene öncelik tanırım şahsen... Bu durumda sevgilim olmasına rağmen beni sevdiğini söyleyen kişi +1 puan önde olmasına karşın, karakteri gereği hayatıma sokmayacağım kişidir...Benim teklif ettiğim ve beni de sevdiğini söyleyen ama sevgilim olduğu için kabul etmeyen kişi +2 puan öndedir ve ona hayranlığım iki kat artar...Ve ben tüm bunları yaşarken bunları gören bilen ve buna rağmen beni seven, benden ayrılırsa öleceğini söyleyen kız +100 puan öndedir ve yaptığım eşekliği gözüme soktuğu için de ayrıca diğerlerini unutup kendisine dönmeme sebep olur...Bu kız candır... Ama kıymet bilene... Herkes sen değil, herkes ben değil...

• bak şimdi bi yerden sonra çekilmiyo ne olursa olsun nişanlıydım 3 sene önce zaman içerisinde bazı şeyler ters gitmeye başladı ben soğudum evlenmeden ayrılmaya karar verdim aileler araya girdi falan derken bi süre daha devam etti tabi ben iyice darlandım dedim ya bu iş biter yada ben köprüden atarım kendimi. sonuçta sevgi bittiyse pohpohlaya kadarda bi yere kadar gider

• olayla alakası yokki ama hangisi seviyor.

• Öncekileri Göster
    • soruyorum işde aklıma geldikçe özel bişey yok.

• pek inandırıcı gelmedi neyse

• bu anlattığın hikayeden sevgi değil karakter tahlili çıkar...intihar edeceğini söyleyen kız: zaten yenilgiyi baştan kabul etmiş onu konuşmaya gerek yok...sevgilin var olmaz diyen kız: normal biri, büyük ihtimalle bu erkeği tanısa terk eder zaten...sevgilin olsa da olur diyen kız: bu kız zaten metres gibi bir konuma isteyerek gelmeye niyetli...erkek: bu erkek bir kere intihar ederim yalanına inandığı için ya çok saf, ya da çok çakal salağa yatıp kızla takılıyor.bu ilişkide ileride sevme ihtimali olan tek kız sevgilin var diyen kız. geri kalan hepsi kendi hastalıklı egolarının peşinde

• teşekkürler

• cok benzerini yasadm ,ama benım kı zorunlu ayrılıktı ve ve ayrılınca olecegını yazdıı, dedıgınıde yaptı. Bana gore ayrılınca kendını oldurecekolan kız daha cok sevıyor. ama ılıskısı olsada onunla olmayı kabul eden kısı de en az olucek olana kadar sevıyor gıbı..3 kısı ıse sevıyor paylasamadıgından olamıyor da olabılır.. cok karısık yahuuu :)

• biz bi tane bile bulamıyoruz millet utanmasa 4lü yapacak mk

• ben sevdiğimi ve beni seveni tercih ederdim.intahar ayakları hikaye..

• birinci kiza bittim ben benim icin olmeyi goze aliyorsa tamamdir adresini ver gideyim

• :))

• bence ayrilmayan kiz sevgilin olsada seni severim diyen hakikatli kiz

• teşekkürler

• Kendimi öldürürüm hikayeleri eskidi artık. Bunun bilincinde olun. Her erkek en az bir kız arkadaşına bunu demiştir. Seni yanında tutabilmek için zaten bunu demekte sana . Gitme ona kıyama die bulmuş zayıf yanını çökmüş duygularının üstüne silkin bi kalk hele artık sevgide yoksa arada bitirmenin zamanı gelmiştir. ne onu kandır nede kendine eziyet çektir. Önünde sonunda ayrılacaksınız. Evlenmiceksiniz çok geç olmadan birbirinizi daha fazla üzüp yıpratmadan hayatınızı etkilecek olaylar olmadan ayrıl derim ben .Sevgiliniz olsa dahi sizle beraber olacağını buna katlanabileceğini belirten zat diye düşünmüyorum.. O gönül eğlencesi istiyor bence :) Yada dişiliğiyle kandırmak istiyor die düşünürüm beni. Öteki kıza yoğunlaşırım o düzgün bişeyler istiyorki kız arkadaşın var olmaz diyor. ayrıl gelki beraber olalım hesabına getirdiğinden Benim oyum masum küçük kızdan yana

• Ulan okadarda özenerek yazmıştım . Bakmadın bile.

• o dediğin kız çokda masum değil ama yediği haltları bilmiyorsunuz.:))

• Ama şimdi ben haltlar olmadan konuştum. Bu masum gözüküpte halt yiyen kızların alayının köküne kibrit suyu !

• sevgilin olsa dahi beraber senle beraber olacağım diyen kız rememberme90 salak demiş bence çok ağır söz belki çok güzel günler yaşadı unutamıyor onu herkezden çok sevdi sevdiği kişi verdiği sözleri tutmamış olabilir bu salak kelimesi yakışmadı bence bu kız sen olduğunu biliyorum

• olayda ben yokum..yanlış düşünmüşsün..

• kız arkadaşların hayatımı ;D

• Kendimi öldürürüm dien kız öldüremez benm başıma çok geldi ama gözle görülür kendine zarar weriosa yaptığı yanlış ama sewiodur diebilirim.Sewgilisi olduğunu bildiği halde beraber olmak isteyen kızda sewebilir ama paylaşmayı kabul ettiği için fazla sewdiğini düşünmüorum buda başıma geldi:)Sewgilin war die kabul etmeyen kızı tebrik ediorum we onun en çok sewdiğini düşünüorum..bu başıma gelmedi:(

• seviyorsa katlanması gerekmezmiydi o kıızında..

• İnsanlar birbirini sewebilir katlanıp beraber olması gerekmio.ben onu 1.seçtim:)

• yapılacak en mantıklı şey üçünü de kırmamak ve üçünü birden idare etmek :D

• çok mantıklı:)

• Öncekileri Göster
    • allah kahretmesi beni emiii :D

• sevgilin olsa dahi beraber senle beraber olacağım diyen kız = çok sevdiğini düşünüyor ama yanılıyor.. yarın aynı şeyi sana yapmayacağı ne malüm.teklif ettiniz ama seviyorum seni ama sevgilin var olmaz dedi ve kabul etmedi=yapabileceğinin en iyisini yapmış.sizi seviyor terkederseniz kendini öldüreceğini söyledi.bunun söyleyen birini asla bırakmamak lazım.bu devirde sana değer veren birinin olması gerçekten güzel bişey olur.

• sevgilin olsa dahi beraber senle beraber olacağım diyen kız = çok sevdiğini düşünüyor ama yanılıyor.. kısacası salaksevdiğim kız beni seviyorsa ve sevgilim var diye benle birlikte olmuyosa zaten doğrusunu yapıyor..ee sorunun cevabını düşündüm ama veremedim ://

• teşekkür ederim.

• rica ederim.. saygılar..

• ben o intihar edecek sevgilime "yaglı urgan" alırım ki acı cekmesin kendini asarken..o mevcut sevgilimle birlikte kendisini de idare etmemi isteyen kızla da düşer kalkarım beraber olurum nasılsa migdesi genişmiş sorun yok ; o öbür hani mevcut sevgilimden ayrılmadan benle ilişki yaşamayacak olan da yaşamasın nabıyım yani cok da tınn..ben zaten 3 ünü de sevmiyorum başka göz koydugum bi kız vardır muhtelemelen bunların 3 ü de öyle kafa yorulacak rol model kızlar degil..

• sanırım diger iki kızdan beni seven olurdu

• anlamadım

• sevgilin olsada buna katlanırım diyen en çok seviyordur ama erkek için sevgilin var seninle olamam diyen hep daha ıymetli olacaktır

• peki teşekkürler..

• Şimdi ilk başta alışkanlıklar biyerde biter aşk ve sevgi çok bşka kavramlarşığsevdi bir erkek yerine olumlu sıcak düşünen ve tek eşililigi kabul eden bir erkek bulmalısın + bence herşeyi bir kenara bırakıp 3 yada 4 ay yanlız yaşamanızı tavsiye ederim böyle ilişkilerin sonu hüsrandır + herşeyi kabul eden kız en çok sevendir yani katlanan :) aşk kurul ve engel tanımaz

• teşekkürler..

• bunu bilemeyiz ama .sevgilimiz olan kişi bence takıntı olmuş ya da kimseye yar edememe gibi durumlar.belki terk edeceksin ama olmuyor..diğer kızlardan sevgilin var diyen karakterli kızmış ya ben olacağım diyor ya da olmaz diyor.öbürü ise kuma gitmeye razı karakteri olmayan biri.bana göre sevgilin var olmaz diyen kız daha çok seviyordur.

• teşekkürler..

• rica ederim :)

• bence ne seni mutlu edicekse onu ya mutsuz olucğm bir ilişki olmaz

• en çok seven kız devamlı ilişki içerisinde olan kızdır hayatında zaten bunca kız olduğunu bildiği halde devam ediyor ve kendine bağlamışsa erkeği kendinden kopartamayacak kadar en çok seven kişi odur diğerleri de ilişkinin içerisine etmeye çalışan kişiler onlardan hayır gelmez bence şöyle sıralayabiliriz 1. harbi sevgi 2.dürüst ve mantıklı 3.kaşar diyim :D

• teşekkürler..

• kendini öldürmeyi göze alanı bırakmazdım.gerçek sevgi onda.

• Çok karışık yea :\

• aslında karışık değil..hadi bi daha oku cevap ver...bekliyorum:)

• Bu paradoksta en çok seven kız: ''diğer kız ise sizi sevdiğini söyledi sevgiliniz olsa dahi sizle beraber olacağını buna katlanabileceğini belirtti...'' bunları söyleyendir.

• teşekkürler..

• Rica ederim.

• AAAAHHH MELVEDA AAHH...HALA KARSIK DURUMLARDASIN

• Öncekileri Göster
    • ben çaba sarfetmem hiç işim olmaz o tür şeylerle..olayları bilmiyorsun.

• valla solemzsn bende bole yorumlarım yapcak bısey yok...solersen bılırım..bı eklemedın kı !

• allah bilir :)))

• yaa bi cevabınız yokmu hadi seçin birini..

• Öncekileri Göster

• neden ama ben kahkaha atasınız diyemi ? yorumda bulundum haksızmıyım :)))

• sen o diyer kızsın değilmi

• yok değilim.

• seni seçerdim pikachuu :D hangisi sensin burda :D

• ben yokumm:))

• Öncekileri Göster
    • o zaman bana arkadaşlık teklifi yolla...hadi bu şansı kaçırmaa:)

• yolladım :( inşallah rezil olmam

Kızlar Ne Diyor 3

• sevmediğim biri kendini öldüreceğini söylese bile yürümezdi o iş.

• nolurdu sevsen yani:( :P

• sözde hayalürünü olan sorular soran üyelerin anlayışına da hastayım ha bu arada:D

• erkek üçündende vazgeçemiyor gibi :D

• evet:)

• burada erkek hangisini daha çok seviyor onu merak ettim

• erkeğin sevdiği sevgilin var ben senle yapamam diyen kız.

• tabii kide büyük göğüslü olanı

Yükleniyor...