Erkek hemen unutur mu?

Bir erkek çok sevdiyse fakat zamanla uzaklaşmışsa sevgilisinden ayrılıktan sonra hemen unutur mu ?

Güncellemeler:
sizce eğer sevmişse seviyosa hala döner mi ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bir bayanın sevgisi çam ormanının yangınına benzer. Çam ağacı çıra gibi çok hızlı yanar, alev alev yanar ama çabucak yanar biter kül olur.Bir erkeğin sevgisi ise meşe ormanının yangınına benzer. Yavaş yavaş, için için yanar. Dumanlar çıkarır. Kimse söndüremez. Tamam söndü dersin, aradan altı ay geçer kalıntılarını mangala atıp mangal kömürü olarak yakarsın. Hala cayır cayır yanmaya devam eder...Erkek unutmaz.

• umarım doğrudur ve öyle olur .. ve bana döner :(

• Öncekileri Göster
    • çok güzel anlatmışsın.evet erkek unutmaz belki ama bir kadın evde oturup cips yiyip sevgilisine ağlarken neden yalnız kalmıyor bu erkekler?(:

• Yalnizda kalir, hatta aglar bile. Issiz adam filmindeki banyo sahnesini hatirla:)

Erkekler Ne Diyor 19

• İlk sen unutmaz

• diilimm :s

• Öncekileri Göster
    • sana kocaman bir hıhh :(

• Haha :) neden ya, niyetim sizi üsmek degildi, düsüncelerimi ifade etdim

• Sadece kadınların mı duyguları var ya da kadınla mı insan sadece? erkek de bir insan. o da duygulu birşey. Nasıl unutsun ya. kolay mı sence? kim unutur ? kimse...Deli gibi sevmişse ve o terketmişse muhtemelen dönecektir. ama sen ona sevgini ispat etmen lazımv e bir süre onun peşinden koşman fakat cok üstüne gitmemen lazım

• ben terkettim ama sevmediğimden diil hatalarını anlaması için yaptım bunu şimdi de sabırla bekliorum düzelip dönmesini umarım döner

• Öncekileri Göster
    • terketmem gerekiodu eğer seviosa döner yapamaz bensiz düzelmese bile bazı şeyler en azından sevio derim tabi dönerse.. yok dönmezse demek ki sevmiomuş derim en azından bunu anlarım

• Aynen öyle...

• ilşki süresini bilmiyorum ama sonuçta okadr beraber bişiler yaşamzsnz olumlu olumsz bunları unutmak kolay olmucaktr !

• bir erkek eğer gerçekten sevdiyse unutmaz.bazı kız arkadaşların erkekleri bu kadar basit görmesini anlamıorum kızlar ve hayvanlar diye ayırıcaksınız nerdeyse

• yoo estağfurullah :) sevginizi belli etseniz hakkınızda böyle düşünmezdik

• :)))

• unutmaz

• unutmaz

• erkek unutmuş gibi yapar. kızın yerine kimseyi koyamaz ama kız gider anında 1 haftada koyar. erkek içine atar.Takmazmış gibi yapar ama içindedir o.

• başka birisini bulamamışsa kimse unutmaz

• imkanı yok unutmaz.kadınların bi tek kendilerini duygusal sanmasına anlam veremiyorum

• ya siz madem duygusalsınız nie belli etmiosunuz ya :( siz duygularınızı saklıosunuz die biz ne kadar acı çekioruz bi bilseniz ..

• Öncekileri Göster
    • o da öyleydi ya uff :( halk tabirinde kabaca size kalas derler :( kızmayın ne olur sadece halk tabiri

• yapıcak bişey yok dna ole kodlanmıs malesef

• akrep erkeğiyse dönmez diğerleri döner..

• 1ay

Aslında burada sorulması gereken ilk şey sen ayrılınca hemen kabul etti mi yoksa peşinden koştur dumu sürekli yeniden başlayalım dedi mi. cevabın hayır ise unut gitsin. yok Cevabın evet ise zaten ayrılan sensin. neyi bekliyorsun. vakit kaybetme ilk adımı sen at. düzelmesini istiyorsan da oturup konuş ortak yol bul. Erkekler unutmaz ama peşinden koştuğuna rağmen fazla naz ettiysen ve acık kapı bırakmamışsan EMİN OLKİ ASLA VE ASLA DÖNMEZZZZ :)

• 12gün

Bu soruyu ne zaman sordum hatırlamıyorum ama su an 5 yıldır beraberiz :)

• verdiği değere göre değişir...benim unuttuklarımda var, aklmdan hiç çıkmayanlarda...karşıdaki kişinin hayatımızda bıraktığı iz ile doğru orantılı...biraz aptal, hoppa, serseri tipli birisi ne iz bırakabilirki...

• ben 3 sene unutmadım dogrusu unutamadım sen nediyorsunn :D

• unutamaz İNŞALLAH bana dönsün :)

• hayırlısı olsun

• herkez karşıdakini ilk adımı atmasını bekler ...

• ii de hatalı olan o terkeden benim . keyfimden ayrılmadım ki herşeyi unutup geri döniyim

• sevgilini serbest bırak dönerse senindir dönmezse zaten hiç senin olmamıştır yaklaşımı içinde olursan arkana bile bakmadan kaçmalısın...külleri sönen bir aşktan yeniden alevlenmesini beklemek biraz fantastik bir yaklaşım olur...

• çok haklısın ben boş yere bekliorum 3 gün oldu o belki de çoktan unuttu

• 3 günde mi bu umutsuzluk canım yapma ya her şeyi gelmesine bekleme ama daha üç gün olmuş çok seviyorsan bekle bir kaç ay erkekler hemen dönmez ki

• neeee bir kaç ay mı :o şaka yaptığını söyle nolur bir kaç ayda bir erkek hayli hayli unutur bence

• Erkek unutmaz. Unutmuş gibi davranır sadece. Kendını ve etrafını kandırmaya çalışır. Dönse daha büyük sorunların onu bekledıgını bılıyorsa dönmesinin anlamı olmadıgının farkındadır.

• evet ya siz erkekler çok mantıklısınız biz sevioruz die herşeyi göze alıoruz ama siz bizm gibi düşünmüosunuz :(

• Öncekileri Göster
    • Sevenin yanında olmak gerekır. Senı unuttuysa seni ihmal etmiş demektir. Duygularının karşılıgını vermekten çekınmemelıydı.

• anladım ama o maalesef sevgimin değerini bilemedi

• çok sevmişse ayrı çok seviyorsa ayrı tabi.çok sevmiş fakat artık sevmiyorsa unutması fazla uzun sürmez fakat çok sevmiş ve ayrılık olmasına rağmen çok seviyorsa asla unutamaz.

• unutmak zamanla olur önemli olan unutup unutmaması değil seni hatırlarken nasıl hatırladığıdır

• başkasına aşk olursa unutur ancak

Kızlar Ne Diyor 14

• kişine göre değişir.

• ınsan hafızaya her şeyı atar unutmaz ama gerı doncek dıye bır sey yoktur

• nereye unutuyo yaaa .kolay mı öyle adam silmek .

• unutur mu bilmemde unutmak isterse unutmuş gibi davranması gayet normaldir..

• Unutamamak biz kızlara mahsus senden sonra birisiyle bile çıkmıştır belkide..Ama pardon gerçkten sevdiyse o kişiyi yeniden elde edene kadar de peşini bırakmazz unutamaz...

• unutmamak siz kızlara mı mahsus?erkekleri tanımıyorsun

• unutmasa bile unutmaya çalışır, zamanla üzülmeye alışır ,sensizliğe alışır dönmeme ihtimaline sen de alış

• bir yanım dönmiyicek dio ama bir yanımda dönsün die dua edio hayırlısı artık...

• Bi erkek eğer çok sevdiyse çok zor unutur. Ama bi kadın çabuk unutabilir çok gördüm etrafımda hep böyle bi kadın soğuduysa iş bitmiştir ama erkek aşık olduğu kadından kolay kolay soğumaz diye düşünüyorum.

• unutmaz.bence kişiye göre de değişir tabi ama öncelikle birinden değişmesini kesinlikle bekleme hiç çünkü değişmez dönsede düzelciğeni sanmam yani

• yok eyer cok sevdiyse asla unutamaz bene ami tabi yalniz gonul eylendiriyordusa evet mutlaka unutur tabiki aci gercek bu

• bir sen bir ben bir de yedek :D çoğunun mantığı bu ama tabi olmynı da vardır onlara lafım yok.

• öyle biri diildi çok şükür :)

• Öncekileri Göster
    • aynen öyle..onlar müthiş bi kararlılıkla aldığı kararları uyguluyo..biz daha duygusal yaklaşıyoruz. :(

• süper yorumlamıssın. katılıyorum

• sadece kdnlardamı duygu var vs dıyıp durmayın allah askına. şu br gercek ki bir erkege çok yuz verr kendını bulunmaz hınt kuması gıbı hssettırısen ne oldum delisi oluyolar.. ve arayışa gırıyolar. köpek gıbı aşık olan bı adam guzel dudak guzel bacak gorunca agzının suyunu durduramaz. ve evet cok ta cabuk unutur.. 2-3 şarkıda aklına gelır belkı bı offf çeker ama oda geçer.. çunku ona göre o degıldır kaybeden ...!

• Kişiliğe göre değişir dönüp dönmeme durumu ama erkeklerin daha çabuk vazgeçtiğini ve unuttuğunu hesaba katarsak terkedilen bir erkeğin dönmesi çok zor. Eğer onda ayrı bir etki bıraktıysan yada senin varlığına alıştıysa ve birazda açık kapı bıraktıysan gelme ihtimali çok yüksek. Ama kendi kafasında bitirdiyse, artık düzelmeyeceğini tekrar devam etseniz bile bu ilişkinin kendisini yoracağını düşünüyorsa üzgünüm ama gelmez. (Ayrıca hatasını anlamasını istedim diyorsun ya. Şunu unutma ki hiç kimse değişmez. Devam etmiş olsanız bile oda sende aynı kişiler olarak devam edeceksiniz. Arınmış, düzelmiş, birşeyleri anlamış bir halde gelmeyecek sana.)

• hayırlısı artık ne diyiyim sevsin dönsün yeterki herşeye razıyım ben

• unutmaz aslında daha çok etkilenirler hele bide terkedilmişlerse ama duygularını belli etmezler

• bazen cok sevsende dönemezsın.

Yükleniyor...