Mesajlarıma cevap vermeme nedeni artık beni istememesi midir?

arkadaşlar ben erkek arkadaşımla tartıştım.sonra barıştık ben ona mesaj attım aradım dönmedi sonra mesaj attım bir sorunmu var neden geri dönüp aramadın dedim konuşmak zorundada değilsin istemiyorsan dedim ve bu arada kavgadan önce çok iyidik 1 gün oldu daha aramadı.şimdi sınav haftası istemediğindenmi aramıyordur yoksa aklını karıştırmamak içinmi sınavlarından dolayı ve naz yapmak içinmi aramıyordur.sizce ararmı birdahaa

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sınav haftasında ise büyük ihtimal farketmemiş ya da derslerine konsantre olmuş olabilir. Belki sınav öncesi sizinle yeni bir tartışmaya girmek istemiyordur. Bu yüzden sizden uzak duruyor olabilir, ki barıştığınızı söylediğiniz için de korkulacak bir durum olmadığını düşünüyorum. Sınavları bitene kadar siz de biraz anlayış gösterir, iğneleyici davranmadan destek olduğunuzu gösterir ya da belirtirseniz, sınavlardan sonra daha da iyi giden bir birlikteliğiniz olacaktır...

• tamam çook teşekkürler :)

• Ara sıra kafa dağıtmak için Facebook gibi sayfalara takılıyor olabilir. Ancak siz daha yeni bir tartışmadan çıktığınız için, sizden uzak durmaya çalışması şimdilik normal gibi görünüyor. Yine de arayı çok fazla açmadan onun yanında olduğunuzu da hissettirecek biçimde kendinizi hatırlatın...

• ya öyledir inşallah birde bu çalışıyor.ama facede filan görüyorum girerken ama dediğin gibide olabilir

Erkekler Ne Diyor 2

• Tehlike çanları çalıyor. Erkek adam pek naz yapmaz. Muhtemelen istemediğinden.

• Arkadasım Malesef Erkeklerde Su Problem Var. Ayrılmak İstedikleri Kızlara Durumu İyide Olsa Kötüde Olsa Anlatmak Yerine Böyle Bahaneler Arar Ve Bulur Uygularlar. Ama Senin Arkadasında Böyledir Demiyorum Sen Hareketlerine Göre Notunu Ver Daha İyi Tanıyosun Sonucta.

• Ozaman Ona Son Bir Mesaj At. Birdefa Ve Son Defa Neler Düşündügünü Ve Ne için Bunu Yaptıgını Sor Ama Birdaha Mesaj Atma Pasif Duruma Düşersen Daha İtici Ve Basit Olursun.

• ya ama dedimki neden aramıyorsun konuşmakta zorunda değilsin dedim oda dönmedi sence artık dönmezmi

Kızlar Ne Diyor 5

• ayrılmak istiyo.

• bence öyle erkekler genelde bu şekilde ayrılır zaten. Benimde başıma geldi maalesef bu şekilde

• kasinmidir yaaa
      ama çok iyiydi son olaylara kadar birden nedensiz oldu

• Çok naifsin.

• Yok sınav haftası, yok aklını karıştımamak...
      Bu kadar iyi niyetli olma.

• ya neden böyle dedin şimdiiii

• Malesef sonuca hazırla kendini.

• istemediğindendir o

• ERKEK ADAM NAZ YAPMAZ

Yükleniyor...