Mesajlarıma cevap vermeme nedeni artık beni istememesi midir?

arkadaşlar ben erkek arkadaşımla tartıştım.sonra barıştık ben ona mesaj attım aradım dönmedi sonra mesaj attım bir sorunmu var neden geri dönüp... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• Sınav haftasında ise büyük ihtimal farketmemiş ya da derslerine konsantre olmuş olabilir. Belki sınav öncesi sizinle yeni bir tartışmaya girmek istemiyordur. Bu yüzden sizden uzak duruyor olabilir, ki barıştığınızı söylediğiniz için de korkulacak bir durum olmadığını düşünüyorum. Sınavları bitene kadar siz de biraz anlayış gösterir, iğneleyici davranmadan destek olduğunuzu gösterir ya da belirtirseniz, sınavlardan sonra daha da iyi giden bir birlikteliğiniz olacaktır...

• ya öyledir inşallah birde bu çalışıyor.ama facede filan görüyorum girerken ama dediğin gibide olabilir

• Ara sıra kafa dağıtmak için Facebook gibi sayfalara takılıyor olabilir. Ancak siz daha yeni bir tartışmadan çıktığınız için, sizden uzak durmaya çalışması şimdilik normal gibi görünüyor. Yine de arayı çok fazla açmadan onun yanında olduğunuzu da hissettirecek biçimde kendinizi hatırlatın...

• tamam çook teşekkürler :)