Güzel yıllık yazıları önerileri neler?

Eğer 4 senedir tanıdığınız, ara ara samimi olduğunuz ancak genel olarak normal arkadaş olduğunu iki kız için ne yazardınız? (bu iki kız aşırı samimi)

:)) Güzel yıllık yazıları önerileri neler?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sepet sepet yumurta sakın beni unutma unutursan küserim bak pipini keserim yazardım :))))))) ama bu kız, kızlara ne yazıyordum hiç hatırlamıyorum öncelikle kalbin kadar temiz bu sayfayı bana ayırdığın için götlerinden öperim sonracığıma elmamsı yanaklarından mıncırır kirazımsı dudaklarına bir busecik kondurur akabinde ise ileriki hayatında mutlu mesut bahtiyar olman dileğiyle esen kal...

Erkekler Ne Diyor 6

• bi araba al arkadaşına arka camınada sana gelmediğim gün sanayideyim gülüm yazdır :D

• O Kızın İlham Gücüne Baglı Ne Verirse Onu Alır. Mesela: Sen İlhamım Ol Bende Senin Kalemin.

Sen ile Başlasın Sen İle Son bulsun Kaderim. :)

• Valla otursam güzel şeyler yazarım diye düşünüyorum :D

Link veremiyorum yoksa yazdıklarımı okuturdum sana ama kader :D

• Eksi ve artı taraflarını samimi ve esprili bir şekilde dile getirirdim. Ayrıca komik ve güzel anılarlarla süslerdim yazıyı.

• Rica ederim.

• teşekkürler

• allah ikinizi ayırmasin .beni unuttun birbirinizi unutmayin.

not beni faceden silin

• Hahaha :)))

• Sorunu tam anlamıyla açabilir misin ?

• Yazabilirsin tabi ki .. Dediğim gibi öyle yazılar yazmayı sevmem.Zorlasalar bile yazmam. İnatçıyımdır biraz benim için çok değerliyse yazarım uzun bir metin ya da şiir veririm.

• Aynen anılardan falan yazayım bari. Komiklikler şakalar yapmaya gerek var mı acabaa :))

• Hiç kimsenin yıllığına yazı yazmadım açık söylemek gerekirse. En yakın arkadaşlarımın ısrar etmesine rağmen yazmadım. Mutluluk, sağlık ve başarı dile. Bir kaç anı yaz yeter.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...