Annemin arkadaşı beni dudağımdan öptü, böyle şaka olur mu?

Gizli Üye
Siz şaka olsun diye kendinizden 30 yaş küçük birini dudağından öper misiniz?

Arkadaşlar bu sabah başıma çok garip bir olay geldi. Annemin bir arkadaşı var uzun zamandır. Liseden beri arkadaslar. Annemden bir iki yaş büyük olduğunu biliyorum. Annemle benim aramdaysa 25 yaş var.

Dün bizdeydi bana şakayla yarın seni alıcam sevgilim olacaksın gezidircem dedi. Ben bunu ciddiye almadım , öylesine söylediğini düşündüm. O gün 7 de uyuduğum için baya bir uyumuşum ki saat 13:00 da zil çaldı. O gelmiş , ben çok mahçup oldum annemi alacaktık , annem o sırada evde değildi.

Geldi biraz oturdu salonda sonra benim yanıma oturdu ve beni birden dudağımdan öptü . Hemen kendimi geri çektim feleğimi şaşırdım , hiç beklemezdim. Onun aslında hep anneme ilgisi olduğunu düşünürdüm. Çok canım sıkıldı . Sonra bana şaka yaptım seni kızım gibi seviyorum dedi .

Ama sizce bu ne yani? Gerçekten çok canımı sıktı bu olay , anneme de hiç bir şey söyleyemedim.
Güncellemeler
+1 yıl
Anneme söyledim ve ilişkimizi kestik .

Annem hakkında da saçma sapan konuşanlar yeterince sinirimi bozdular.
Annemin arkadaşı beni dudağımdan öptü, böyle şaka olur mu?