• Sor
  • Bence

Canım çok acıyor yanıyor..

Şimdi 2 senelik bir ilişkim vardı. çok kavga ederdik ama mutluyken bizden mutlusu olmazdı aynı okulda olduğumuz için her gün görüşüyorduk. Gerçekten... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Ve sizin olmayan sevginizin bittigini ima ediyor OKUZ OLDU ORTAKLIK BOZULDU DEMEYE getiriyor iste seven erkek bu durumda gosterir kendini yoksa guzellikleri yasarsin ancak araba patinaj yaparken defolup gitmeye kalkmassin sana destek olmasi gerekiyor .Egitimi neden birakiyorsun sebep ozel degilse soyleyebilirmisin en azinda bir sene icin egitimini dondurabilirsin ,sartlar ne olursa olsun burs bulup para ile ilgiliyse cozumler bulabilirsin sartlarin daralir ama devam etmelisin ve egitimi mutlaka bitirmelisin.Senin erkek arkadasinzoru gorunce kacan tiplerden sana destek olmasi gerekirdi .Su burcu olmanda durumu toparlaman icin basli basina bir problem sence onu degil kendini egitimini dusun.Ondan sana hayir gelmez bilesin.-istersen soruya cevap ver devam edelim.saygilarimla

• eğitimi bırakmıyorum okul değiştiriyorum

• Öncekileri Göster
    • Sakin ol sakin ne demek o
      Sen hayatinin baharindasin bencil adamin yaptigina soyledigine bak
      Onun senin goremedigin cirkin yuzunu ailen sana gosterdi bunu oncelikle kabul et.
      Ve bence hayatinda ters giden seyler vardi biraz senin acemiliginde ama geminin aldigi sular bosaliyor gemi yuzecek gibi gozukuyor .Duygularini ve yasini gozounune alirsan biraz kendine zaman ver ozeldir biliyorum bu kimin plani gercekten cok merak ettim ve biraz zaman gecsin belki bana kizabilirsin sende onlara ve bana

• hak vereceksin.O erkek olarak senin duygularina saygi gosterip seni teselli etmesi gerekirken su yaptigi kustahca ve inanilmaz .Sen cok degerlisin yasam o kadar guzel ki olum falan neler diyorsun oyle biraz sakinlesince dah saglikli dusuneceksin benden sana mujde haytin kesin duzne giriyor ve girecek.Bu firtananin arkasi saglam bir liman sen sadece civi gibi yerinde dur lutfen sen bilirsin dersin sen kaybedersin buda benim son sozm bu kadar dersin biter kendini yedin bitirdin yapma bunu lutfen

Erkekler Ne Diyor 2

• Ya yalancının teki o gerçekten seviyorsa her türlü sever.. Tanırım o tipleri amaç başka birşey zaten

• :(

• Öncekileri Göster
    • arada sırada ama hiç bir zaman ilişki boyutunda değildi yani o olmadı

• Himm bilmem ama şunu biliyorum ki seven biri sevdiğini bu kadar üzmez.. Ve her şartta zorlu günlerde mutlu olmaya daha çok sevmeye çalışır

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...