• Sor
  • Bence

Arkadaşımı nasıl ikna ederim?

benim bir kız arkadaşım var birisiyle tanıştılar ve sevişmek için buluştular buluşup birşeyler yaşadıktan sonra çocukla sevgili oldular ben çocuğun... Daha Fazla

Güncellemeler:
detaylar derken çocuk bunu aldatıyor sanırım mesajlarını yakaladım bir kaç kere ama söylesemde inanmıyor kız bana daha bir sürü ayrıntı var

En İyi Görüş

• sevişmek için buluştularsa sevişmeye devam etsinler burada karşılıklı fayda söz konusu ama ne gerek var şimdi sevgililik haline.. sen direk durumu sevişin ama sevgili olarak değil hobi olarak sevişin tarzında açıklamalısın.. bi an düşündümde kız bana aşık olsa offf ne ateşli sevişir boşver boşver bişey deme bozma gençlerin keyfini :)

Erkekler Ne Diyor 11

• bir seferlik sevişmek için buluştular? nasıl bir hayat yaşıyor senin bu kız arkadaşın?

• Kiz once sevismis iste. Yani motor. ver gazi gitsin.

• ama onun üzülmesini istemiyorum

• kiza acikca de ki, ben senin durumunu actim bir yerde herkes senin tam bir MOTOR oldugunu dusundu. Gel vazgec kullandirma kendini namusunla kocani bekle de :)

• kız da durumun farkinda bence. kullanilmaktan sikayetci değil gibi. bastan tutacaktin sen onu daha tutamazsin :)) detaylar neler ya merak ettik cümleten...

• zaten en son benim haberim oldu çok kavga ettik bu konu yüzünden ilk başta tutamadım :(
      detayları anlatmasam iyi olur

• detaylari ozelden yazsana.. konusalim merakettim cok... kiz kendisi razi pisman olur ama dedigin gibiyse

• ilk tanışmada eğer sevişiyorsa daha ne uğraşıyon ki adam zaten amacına ulaşmış.kızda muradına ermiş.hoşnut oldularsa birbirlerini aldatsalarda yine beraber olurlaar..

• Yazık olmuş kız arkadaşın zaten dinlemediyse seni acı bir şekilde kendisi görecektir. Gelip sana ağladığında artık destek mi olursun köstek mi olursun sana kalmış. Burnunun dikine gidip kulaklarını gerçeğin çığlığına kapatan insanların yaşadı acı deneyimi yaşayacak.

• Artının İçinde EKSİ Aranmaz. Yaptıkları Onlara Dogru. Anlattıhına Gore Arkadasında Aynı Karakterdeymiş. Sal Gitsin Sen Kendini Kurtar. :)

• Öz kardeşin değilse karışma sonra sen kötü olursun "sevgilime göz koydu diyilir genelde" tabi taktir seninbirde bişey dikkatimi cekti bişeyler yaşadıktan sonra sevgili nasıl olunuyor benim bildigim ilk önce sevilir sonra sevişilir.

• ya çocukla tek sefer için anlaştılar, tabi çocukta akıllı sevgili olursam sürekli sevişiriz düşüncesiyle normal bir çıkma teklifi etti

• Öncekileri Göster
    • bir seferliğine sevişiceklerdi sonra bir daha konuşmayacaklardı güya

• yok artık daha neler buna başka bişey denir bence nediye ugraşıyon, bu anlaşmayı yapan kıza ne denir benden iyi biliyorsun alan memnun satan memnun sana sadece kenarda durmak düşer bence o kızdan uzakdur.

• nasıl sadece cınsellik yasamak icınmi cıkıyor bunun adı baskabırşey

• yok öyle değil ilk başta o yüzden buluştular sonra çıkmaya başladılar ama her buluşmada yine sevişiyorlar

• boşver sen kötü olursun

• Kusura bakma ama senin arkadaşın parayla mı çalışıyor?Biriyle tanışmış ve sevişmişler. Sonra sevgili olmuşlar.Arkadaşına kolay elde edilmemesi gerektiğini anlat.

• o öyle düşünmüyor çok aşıkmış çok seviyormuş gibi bir düşüncesi var ama ohoo kız çok saf

• O zaman serbest bırak.

Sen yapacağın konuşmayı yapmışsın. Fazla peşine düşme.

• kiz dunden razi sevismek icin bulusmus bas tekmeyi ne hali varsa gorsun

• ama onu düzgün bir yola sokmak istiyorum o benim en yakın arkadaşım

• bu kiz yola gelmez

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen araya girme girersen kotu olursun

• Silah mı dayıyor çocuk kıza? Hem sana ne bundan kız istemiş, sevişmiş, sevişiyor.

• evet, kiz kullanilmaya razi, kullanan razi. Oh mis. Belki birgun bize de duser! Kim bilir!

• Öncekileri Göster
    • o sevişmekten memnun sonrası derin işler

• Bırak sevişsin o zaman. Sen de seviş hatta fazla gerginsin.

Yükleniyor...