İçimdeki boşluk ve mental çöküntüm

iBurak
Diğer bi deyişle amacım yok.Hayatta bi gayem yok.

geçtiğimiz yıl üniversite sınavına girdim,istediğim yer makina mühendisliğiydi ancak istediğim yeri kazanamadım.Daha sonra yurt dışındaki mühendislik fakültelerinde merak sardım,Uçak mühendisliği okumak şimdiye kadar gerçekten istediğim tek şeydi sanırım ancak bazı sebeplerden dolayı oda olmadı.Şuan dershaneye gidiyorum ancak içimde hiçbir istek yok.Ders çalışmak bir bölüm kazanmak gibi bir amacım yok.Bunlar bir yana Kalbimde tamamen bomboş.

Fiziksel olarak çoğu kişiye göre iyi olduğumu düşünüyorum,Espri anlayışım,genel kültürüm etrafımdaki çoğu kişiye göre gayet iyi(bunları kendimi övmek yada bu tarz bir amaçla söylemiyorum sadece kendi düşüncem bu yönde) ancak içimde diğer insanlara karşı çok büyük bir ilgisizlik var.Kimseyle içimden geldiği gibi konuşmuyorum kız yada erkek fark etmez hiç kimseyle bir şey paylaşmak istemiyorum ve zaten paylaşacak tek bir kişi bile yok.

Arkadaşım çok ancak oturup konuşabileceğim tek bir kişi bile yok çevremde.

Ne yapmam gerekli? Bu sıkıntıyı nasıl aşarım?

Hayatıma yeniden nasıl bir amaç bulurum?

Aşık mı olmalıyım ^^

Buradaki samimi ortama güvendiğim için az çok bir şeyler yazmaya çalıştım.Cevaplarınızı bekliyorum.

Ek olarak; içimdeki ışık sönmüş,hiç pozitif enerjim kalmamış,insanlarla konuşmak yada muhabbeti ilerletmek istemiyorum,yeni insanlarla tanışamayacak kadarda cesaretim kırılmış.
İçimdeki boşluk ve mental çöküntüm