Bir erkek neden surekli bakar ama acilmaz? Surekli Bakan biri var ve bende ondan hoslaniyorum ama baktiginda yuzumu ceviriyorum cekindigimden?

Gizli Üye
Bir erkek neden surekli bakar ama acilmaz? Surekli Bakan biri var ve bende ondan hoslaniyorum ama baktiginda yuzumu ceviriyorum cekindigimden. Aileler de tanisiyor ve bu cocuk ben annemin yaninda yokken selamlasiyormus ama ben oldugum zamanlarda yanimizdan gecsede selam vermiyor nedenini anlamis degilim. Yani ilgisi oldugunu dusunmuyorum cunku uzun zmn oldu bu sekilde bakmasinin ve bir atak yok. Ama anlamadigim sey tamam tanidik sima ama konusmuslugumuz yok ve yillar sonra boyle bakismalar cikti ortaya ama bana selam vermiyor sadece annemi tek gordugunde ona selam veriyor. Ve bir teklif veya hicbirsey yok sadece bakiyor, bir defa baktiginda bende yuzumu cevirmeyip oylece baktim ve yuzunde ben bakarken mutlu bir ifade vardi, ama gulumseyemedim malesef. Yani sorum su ki bu davranislarindan ne anlamaliyim.
Bir erkek neden surekli bakar ama acilmaz? Surekli Bakan biri var ve bende ondan hoslaniyorum ama baktiginda yuzumu ceviriyorum cekindigimden?