Kısa erkek uzun kız :O

merhabalar. 1 senedir birlikte olduğum bir kız var. ilk tanıştığımızda benden kısaydı ama uzadı :O şu anda sanırım 2-3 cm kadar uzun benden. çok bir fark yok ama rahatsız oldum. bugüne kadar sorun olmadı aramızda bu konuda. olur mu ki sizce :/

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Olmaz yav olmaz. Devam bak keyfine. Ha sen ne zaman bunu sorun eder ve bunun bir üstünlük oldugunu düşünürsen kız rahatsız olur. Oda öyle düşünmeye başlar. Ha şöyle bir şey var şimdi benim boyum 1,75 bile yoktur. Aynı boyda bir kızla çıksam kısa dururum zaten kısayımda hani iyice kısa dururum. Ancak diyelim boyum 180 olsaydı 185 kızlada cıksam kızın sorun etceğini sanmıyorum. Yani boyun uzun ama kız senden uzunsa hiiiiiiiiiiiç dert etme canım.

• benim 178 onun 2-3 cm işte. arada kaldm :D

Kızlar Ne Diyor 9

• bence sorun.

• uzamax kullan

• ciddi olamazsın. işe yararmı

• bir kiz senden topuksuz 3 cm uzun ve sorun degil?

• sorun olmasa sormazdım sanırım. en azından benim için

• bence erkeğin kadından uzun olması lazım. topuklu giydiğini düşün bide kız arkadaşının özel günlerde mtlaka giyecektir mesela sen yanındayken aranızdaki boy farkı en az 6 7 santim olacak hoş bir görüntü değil bence.

• öyle tabi hayırlısı..

• hayırlısı diyelim :/

• sırf bu sebepten dolayı ayrılırsanız inan bende kahrolurum :D

• Öncekileri Göster
  • topuklu giymezse sorun yok

• benim eski sevgilimde benden kısaydı.ben takmıyor gibi görünsemde takıyordum.baskın karakter olmasına ragmen beni bastıramıyordu.en basiti o beim omzuma elini atamıyodu komik duruyodu :) sırf bu bile ayrılık nedeni için geçerli bence.şimdi dicekler aşk şu bu.yok arkadaş doğanın kanunları aşkıda köreltiyor.

• herşeyi yaparım :) beni cezbeden tarafı güzelliğinin yanında mutevaziliği. ikisi birlikte kombo oluşturdu kalbime

• güzelmi kız vazgeçiilmiycek kadar

• uzarsa da tüküreyim öyle talihe :D peynir yemez hiç süt de içmez. baba faktörü tamamen. bazen babasını vurasım geliyor

• Öncekileri Göster
  • Bunları okudukça kendi dertlerim bana çok anlamsız geliyor.

• Topuklu giymek isterse sorun olur, bide kısa erkek yatakta kendisinden uzun kızı tatmin edemezmiş.

• düğün işi sıkıntı işte. babet tavsiye edicem artık. yok oyle değil. Allah biyerden almış biyere vermiş diyelim

• Sen kaldırmış olabilirsin ama o istiyordur giymek. Düğünü düşünsene converse mü giycek gelinliğin altına. Belki orgazm taklidi yapıyordur.

• hayatımızdan topukluyu kaldırdık :o diğer konuda problem yok.

• O kabul ediyorsa sana ne oluyor? :D

Rahatsız olmanı gerektirecek kadar fark yok, mutluluğuna bak.

• huh? alkollü müsün?

• kimi?

• anam ne biçim mutlu oldum. teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 8

• mutluysan takma bu takıntıları boşver

• erkek olmayı denesene biraz boyunu uzatıcagına...veya söle kız arkına kendi gibi uzun bi arkını alsın 4lü takılalım..çok severim uzun boylu kız..

• Kendine takıntı etme o kadar büyültülecek bir fark yok, ben ne sevgililer gördüm kız çocuğun bakıcısı gibi duruyor ama beraberler :) sonra yanındayken bir ona bir kendi boyuna bakıp durma unutmaya çalış, yaşın geçmediyse süt, yoğurt vs biraz kemiklerine faydası olabilir, basketi sık yapmayacaksan hiç yapma derim, birde mağazaya gittiğinde dikkat et kişiden kişiye elbise değişebilir ama bazı elbiseler insanı daha uzun gösteriyor boy ölçüşür gibi durmadığınız zamanlar o kadar dikkat çekmezsin.

• Aman yareppiii bu nasıl iş böyle ?

1 yıl önce sen ondan uzundun ve 1 yıl içinde o senden 3 cm uzadı ?

Yani şuan aranızdaki fark 3 cm olduğuna göre 1 yıl önce sen ondan +3 cm uzundun. Ve kız 6 cm birden uzadı 1 yıl içinde ?

Fasulye deneyi falan mı bu ? Kızı 2 ıslak pamuk arasına mı koydun ?

• yarın hemen basketbola başlıyorsun,itiraz kabul etmiyorum..

• yaş geçti be dostum :D 21 yaşındayım daha uzamam heralde.

• Onemli olan boy degil, nasil kullanildigidir...

• Sorun olmaz.

• emre altuğ - çağla şikel arasındaki boy farkına bak. onlarda sorun olmuyor.

Yükleniyor...