Sevgiliye orjinal sürprizler yapan varsa paylaşabilir mi?

Sevgiliniz için yaptığınız veya onun sizin için yaptığı en orjinal sürpriz neydi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• birlikte amsterdama gitmiştik, orada büyük bir akvaryum var ama devasa boyutlarda içinde köpek balıkları falan yüzüyo, üstten de bakılabiliyo, beni köpekbalıklarıyla dolu havuza itmişti o anki korkumu unutamam binbir zorlukla çıktığımda "bu köpek balıklarının besin zincirinde insan yok" demişti ancak görevli adam ters ters bakıp "yeni beslendiklerine dua edin" dedi. 15 köpekbalığından 5 tanesinin besin zincirinde olduğumu öğrendiğimizde Türkiyeye döner dönmez terketmiştim hatunu :)))

• demek seni köpek balıklarına yem edecekti:D terketmesen daha neler yapardı tahmin edemiyorum:))

Erkekler Ne Diyor 8

• GeLip annenin eLini öpsem şeker Niyetine verirmi seni bana ? ~ ♥

• sevgilimin bu ilişkiye ara verelim demesi benim için en büyük sürprizdi..

• Eski Sevgilime " Kalbimin Tapusunu Yaptırıp Vermiştim..imzalı falandı yani o derece" allah'tan kaybetti .d şu an ki sevgilime bi süpriz yapmadım ama düşünme aşamasındaym güzel şeyler düşünüyrm .d

• bi tane tapu örneği bulup kendine göre düzenleyebilirsin ben öyle yapmştm .d bu fikri baya dusunmustum ama acayip hoşuna gitmişti

• bulunca paylaşırsan bizimle sevinirim:))

• nasıl nasıldı bildiğin evin tapusu yerine kalbimin tapusuydu

• Öncekileri Göster
  • mumları salona da yakıp ortaya bir şişe şarap soğuk roze blush..vede soyulmuş şamfıstık..ve hoş bir lounge müzik...:))))

• kız arkdasım ile farklı sehirlerlerde yaşiyorduk bir keresinde süpriz bir ziyaret yapayım dedim gittim bi çiçek aldım kız arkaşlarımla dışarıda oturuyoruz dediği yere gittim birde ne göre tek bi erkekle oturmuş muhabbet ediyor elimde çiçekler orada kala kaldım :((

• sağol

• kıyamam ya.

• giderim bir ebru atölyesine yaparım bir resim .ikincisini ben bile yapamam .

• bu guzelmis hos bir fikir bence dostum :))

• şiir yazdım

• çok hoş =)

• boğaz manzaralı çok güzel bir otelde onu yemeğe götürmüştüm ve orta kalite de fransız şarabı açtırmıştım. Şarabı çok seviyordu

Kızlar Ne Diyor 7

• (devam ) birinci paketi açtım içinde güzel bir not ve bir emzik :) 1 yaş hediyesi :) ikinci paketi açtım mam önlüğü :) bunun gibi her yaşıma hitabeden hediyeler vardı 23 pakette de.. bensiz geçirdiğin her doğum günü için dedi.. sonuncuda ise beyaz bir gül ve alyans.. evlilik teklifiyle.. çok güzeldi benim için.. eşimde bende süpriz konusunda baya geliştirdik kendimizi evlendikten sonra :)

• çok güzelmiş gerçekten:) senin eşine yaptığın bi sürpriz varmı boyle orjinal ve etkileyici:)

• o kadar çokkiii hangisini diyeyim.. :P evliyken süprizler dahada güzel daha da anlamlı oluyo tabi.. ama ayıp söyleyemem :)

• tamam ama ayıp olmayanlardan... eşimle geçireeğim ilk doğum günüydü.. 23 yaşıma girecektim.. henüz evlilik teklifi almamıştım ve uzak şehirlerdeydik.. benden bi çanta hazırlamamı istedi ufak bir seyahat için.. sonra geldi ve bindim arabaya.. bilediğim bir şehre götürdü beni ufak bir tatil köyüne.. çok güzel bir yer.. neyse uzatmaya gerek yok güzel bir kutlamadan sonra hediyemi vereceğini söyleedi ama koca bir çanta.. her birinde gül takılı ufak hediye paketleri..devamı diğer yorumda(sığmadı)

• en çok etkilendiğini anlatabilrsin;))

• kimse süpriz yapmadı ne kadar kötü bir durum ya :(

• Asıksurat hayatımda henüz bana süpriz yapan bir insan hiç çıkmadı ama olmasını isterdim diyorum .Ayrıca jest yapan adam kadınına değer veren adamdır.Değeri değişmez yani.Kadını anlıkta olsa mutlu eder bu tür şeyler belkide yapacağı jest ömürlük olur bilemezsin.

• karşındakinin senin gözündeki değeri değişir mi sürpriz yapınca yada anlık olarak bi mutlulukmu yaşıyorsun

• Değerli olduğumu en azından bu beni mutlu ederdi niye bu konunun üzerinde bu kadar durdunki sende bende onu anlamadım herkesin istekleri vardır ben ilgiyi jestleri seven bir insanım.

• Öncekileri Göster
  • yapmadım ama aklımdan geçmişti :)) beşiktaşlıydı oda ona siyah beyaz bir atkı örmeyi düşünmüştüm doğum gününde ama sonra vazgeçtim :D

• benım ıçın en orjınal olanı onun evının odasını balonlarla doseyıp (uçan balon)ıçıne kagıtlar koyup tek tek patlatıp notları okumasıydıeskı oldukları ıçın surprızlerını hatırlıyorum ama orjınal olup olmadıklarını bılemıcem:)

• Eşim ufak sürprizler yapar sürekli. En son doğumgünümde duygulu güzel bir mektup yazıp kargoyla bana göndermişti:) Çok hoştu.

• Dün bir soruda yazmıştım tekrar edim birini. Doğumgününde resimlerimizden oluşan bir slayt hazırladım, arkadaşlardan temin ettiğim projeksiyon aletini salonun duvarına ayarlayarak sinema keyfi yaşattım. Ayrıca küçük sevgi notları koyarım cüzdanına ara ara. Bir de özel bişe var o bana kalsın:)

• çok romantik:) sevgiliyken bile yapmayan çoğu erkek var eşinden bunları görebiliyorsan çok şanslısn gerçekten:)) senin sürprizlerin oluomu peki?

• sevgilim süpriz falan yapmaz, bende ona yapmam ot gibi geldik ot gibi gidiyoruz işte

Yükleniyor...