Sevgilim bana güvenmiyorsun kalbimi kırdın dedi şu an bana küs ne yapmalıyım çok mutsuzum?

Gizli Üye
Evet arkadaşlar ben yeniyim bu arada herkese Meraba. Ben konuya gireyim cumartesi günü sevgilimin feysine girmeye çalıştım ama giremedim eski şifre dedi bnde erkek arkadaşıma sordum şifreni mi değiştin die yok dedi bnde inanmadım ya bana şaka yapıyor ya da benden bişeyler saklıyor dedim içimden tabi:) sonra olan oldu trip üstüne trip o gece içmiş tartıştık die benim için güven çok önemli dedi bnim içinde öyle ama sana güvenmediğimden değil öyle düşündüm işte dedim. O gece iyi geceler aşkkm dedi sadece sonrada uyudu bana uyuyorum demişti ama uyumamış içmiş faln her neyse 2 gündür arıyorum telefonu kapalı msjlar attım onlarca cevap vermeyince çıldırdım ya resmen dün gece beni aradı açmadım bn tribe geçtm bu sefer snra mesaj attı aç şu telefonu ya uyuyamıyorum yazmış bende açtım teli konştuk işte ondan sonrada ne aradı nede bişey etti dün ben aradım akşama doğru 6 gibi açtı soğuk konuştu aşkım demiyor canım dedi sadece ya bu ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum? bir fikirr verinn lütfenn..
Sevgilim bana güvenmiyorsun kalbimi kırdın dedi şu an bana küs ne yapmalıyım çok mutsuzum?