• Sor
  • Bence

Seven erkek aylarca kız arkadaşını neden aramaz?

belki gururunu kırdım, bişey oldu ve bana kızdı.beni biranda heryerden sildi.mj attım cevap yazmadı, ayrıldıkmı, dedim cevap yok.bittiyse bende yoluma bakayım dedim cevap yok. bi sebep söyle sıkıldım de ya da beni böyle kafamda ne olduğunu bilmeden acaba niye diye düşünceye itme dedim.cevap yok.bitirdiysen söylemeyerek haksızlık edersin dedim.cevap yok.2 aydır ses yoktu en son 2 hafta önce sadece ararım seni dedi, ama aramadı.3 senedir birlikteyiz.birkere ayrıldık sadece.beni severdi.belli ederdi herzaman.ama neden bittiyse beni oyalıyo bu belirsizlik çok zor.sadece bikaç mj attım bu şekilde .devamlı aramadım.kendimi bana berbat hissettirdi.belki de benim bitirmemi bekliyor bunca seneden sonra hiçbişey yaşanmamış gibi..lütfen ciddi yorumlar gelsin.

Güncellemeler:
arkadaşlar lütfen yorum yapın rica ediyorum gerçkten yorumlarınıza ihtiyacım var.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• canım benim aynısı benim basıma geldi 2 yıllık ilişki aynen bu sekilde devam ediyor.sanırım unutmak lazım acıdan baska bişey vermiyor.şöyle bir bakınıp gelecekler beyefendiler bizler hazırız zaten.yok ama öyle ilgisiz davran sende hazırda oldugunu anlamasın mesaj falanda atma cok zor biliyorum ama bunu yapmalısın bak ben uyuyamadım mesela acıdan kıvranıyorum nefes alamıyorum.ama aramıyorum ve aramayacagım da.hiç bir acı sonsuza dek sürmez bunu biliyorum zaten düşünsene kararsız bir adamı ne yapacaksınki.ilerde hayatını mahvedecek bu defeda pencere kenarında dönmesini bekleyeceksin.bak ben daha önce çok çok aşık oldum 5 yıl sürdü ve sevgilim öldü hiç gecmez sandım ama yıllar sonra baktım kı kalbim yenıden carpıyor ve bu olay bana sunu ögretti ;eger bu acıya dayandıysam dayanamayacagım hiçbirsey yok dedim.zaman herseyin ilacı mevlam yazmıssa zaten zorlamaya gerek yok kalbini ferah tut acabalarla kalbini karartma zamana bırak kafası netlesırse belkı döner ama sen hiç dönmeyecekmiş gibi telkın et kendini.yarın yeni bir gün değisik bişeyler yap hayatına yenıden geri dön bagır cagır kır dök ama içindeki bu fırtınayı dindir.hayatın kanunu bu bir taraf cok seviyor öteki taraf az bizler cok seven taraflarız.ama böyle battıkca özgüvenimizi de kaybedip alcalıyoruz yapma güzelim.allah dayanma gücü ve iradesi versin

• gerçekten çok üzüldüm.çok güçlü bir bayanmışsın.2 yıllık ilişkin ne zamandır böyle devam ediyor.merek ettim.

• 2 ay kadardır bu sekilde dengem bozuldu,beynımde bıtırmeye calısıyorum

• aynen işte bende ayrıldım 8aylık işkim bitti beyefendı guya bana kus telini veriyor ama baska kaıdnlarlada takılıyor bekadar zalimler ya oyun oynuyolar resmen

Erkekler Ne Diyor 6

• Öyle yapanlar hep beni buldu zaten. Ne kadar tuhaf...

• Erkek sevgili olmayı yapamamış..

• bence yeni birisini bulmuştur.. sizde gününüzü gün ediniz.. sevse arardı..

• ya neden hemen olumusuz dusnuyorusnuz bence arkadas kalsınlar birmudet sonra baksınlar gidisata

• Öncekileri Göster
    • nasıl sevdirdi eşin kendisini sana çok merak ettim :)

• en başta çok tatlı kendisi :)) gerisi buradan yazılmaz zaten :)

• ÖNÜNE BAK BENCE BİTMİŞ BU İŞ

• eniste sana tekmeyi basmis,haberin yoksa soyluyum dedim

• nekadar acımasıınız ama mutkaka sıkılmıstır ama bu donmeyecek anlamına gelmez

• tam tersi,ben hanimefendinin gerceklerle yuzyuze gelmesini istiyorum,pisgolojisi duzelir,yoksa boyle dusun dusun nereye kadar?Insan sevdiginden bikarmi ya?Kizcagiz yazik olmasin diye yardim ediyorum.

• ya haklında seven insana zor geliyoişte kabulenmek hele uzun sure brebersen zor alısmak baskasına

• ben çocukken daha mutluydum ya büyüdük aşk meşk olayları cıktı sıkıntı büyük

• kontörü yoktur ;)))

Kızlar Ne Diyor 4

• başka birini buldu ama onu deneme aşamasında o yüzden sana net olarak bitti demiyor. çünkü diğeriyle işler olmayınca sana gelip " yaa kafam çok karışıktı özür dilerim canm" diyip yoluna devam edecek. kesinlikle defalarca ara açana kadar netleştir bitir. ya da net bi cevap vermessen kesin olarak bu defter kapanacak asla açılmamak üzere diye yaz. bunu yapmassan anca oyuncak olursun çok açık söyleyim.. pislikmiş çok net. bana kalsa si.tir edip hayatına devam et...

• bnde aynı durumdayım. inan bana kendi yoluna bakman gerekıyo herseyın sonu deıl o senı yeteri kdr sevseydi ve değer verseydi arardı.

• bndede böyle bişey var 3 ay oldu aramadı hala. bnde takmıyomuş gibi yapıyorum senden soğumuştur yada bu kadar uzun süreli bi ilişkiden sıkılmıştır seviyodur ama onu engelleyen bişeyler vardır belki ben kendi ilişkimde öğrenemedim sen öğren en azından sonra insanın içinde kalıyo neden böyle oldu diye

• bende nalaamdımki beni cokseverken tapreken olurken olan briinsan ansıl olurda 21agustosadn beri benden sogdu yani gercekten cok emek verdim hep latan aldım tama hataları oldu kuck ama buyuyk şeyler yapmadım aldatmadım emsala hep sadık oldum neden ya biz kadınlar hep acıyı cekiyoruz onlarsa piyasada cok vasit kadın oldugu için onları tercih ediyolarhemen kolay gidyolar

• bende bu soruları çok sormuştum kendime onu haketmediğimi bile düşünmüştüm ama şimdi görüyorum ki tam tersi ben ona fazlayım muhattap olduğu tiplere bakıyorum konuşmayacağım hatta selam vermeyeceğim insanlarki o kadar net söyleyebilirim hiç gurur yapmadım sevdiğim için ama hata yapmışım zamanında şimdi son ayrılıkta hiç aramadım sormadım görünce kötü oldum ama belli etmedim o çok mutlu gibi görünüyosa bende öyle görünmek zorunda olduğumu biliyorum sende öyle yap arayıp mesaj falan atmamalısın bnce

• ben katılmıyorum butyk kavgalar olamdıguı surece araamsı lazım kesınlıkle baska sı hazır adam bitrmiş kafasında

• bnecede aynısını yasadım ama benmki daha farkkı bizim ki cok buyuk kavgaydı ondan sonra sildi hersyeredn engelledi ama seviyorsan savas derim degiyorsa kallbinin sesini dinle sevmiyorum diyorsan basklayla cık bence

• çok sağol yorumun için

• teskler canım ins hayırlısı neyse hakında o olsun

Yükleniyor...