Hangi erkekle evleneceksin?

Gece dışarda köşelerde sürtenlemi yoksa içkiyi esrarı bir marifet sananlamı? Arkadaşları kılıbık dicek diye kızı harcayanlamı yoksa ortamı için kızı düşünmeyip harcayanlamı? Hangi erkekle evleneceksin arkadaşım.. Gözüm senden başkasını görmüyor diyip yolda bir kız görünce oha hatuna bak ben bunu varya diyenlemi? Kız arkadaşının yanında küfür edenlemi? Kardeşlerinin sevgililerine yan gözle bakanlamı? Nefsine hakim olmayıp her kızla yattıktan sonra ben erkeğim ben yaparım diyenlemi? Hangi Annenin elini öpeceksin ! oğlunun yaptıklarını zamane gençleri diyip p*ç benim oğlum diyip eve kız atmasınla gururlanan anneninmi? Soruyorum size hangi erkekle evleniceksin? link bu arkadasa teşekkürler ona eşlik ediyim dedim arkadaslar :D

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Vov, neyse ki benden bahsetmemişsin :D

Beğendim bunu.Ayrıca evlenmiyelim mi ne yapalım yani bilemedim şimdi :D Evlenmek istiyorum dediğini de hatırlatırım bu arada, 2013'te gitme de :D

0|0
    • Şikayet

hahahahah:D cocuk icin birini seçicem ne yapiyim :( acaba hangisi düşücek bana cok merak ettim bak simdi :D

• Şikayet

Tamam anlaştık o zaman bekleyeceksin :)

Neyse ben yatayım artık, işini çok seven biriyim hiç geç kalmayı sevmem o yüzden hep geç uyurum :D

• Şikayet

Şey söylemeyi unuttum iyi geceler :D