Karşılıksız aşk için dua?

Böyle bir dua varmı, yada bazı duaları deneyen, mesela İsm-i Azam duası olabilir, ve sonucu iyi olan?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• elbette vardır,netten biraz araştırman yeterli olucaktır.ama şunuda unutma belki o insan hayırsızdır senin için sabret içten dularını yap

• ne diyim şanslı kız

• Onun için ölecek kadar

• çok mu seviyorsun :)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 14

• birde hayırlıysa dile

• Öyle bi dua olsaydı bu kadar çok karşılıksız aşk kalmazdı.

• illa öyle bi dua olması gerekir mi sence ? ben her zaman ediyorum allahım beni sevgilimden ayırma birbirimizi çok sevelim soğumayalım diye en kötü kavgamızda bile yeniden aşık olalım birbirimize diye bence sende sırf o dua için değil kendi dualarını da söylemelisin

• kendi dualarımla söylüyorum ama değişen bişey olmadı

• elimizde sihirli bi çubuk olsa ona dokunsak o sevse buna dokunsak elini tutsa başka bişeye dokunsak bizim olsa kuranı yada duaları kendi işimizi yaptırmak için yani sihirli bi çubuk olarak kullanmasak çok istiyosan yürekten samimi duygularla dua etsn bunlardan daha iyi çünkü şu kadar bu süreyi okursa bu olur şu kadar şu sureyi okursan bu olur şeklinde peygamberiimizin bi uygulaması çok fazla yok içinde bulunduğun durum neyse rabbim hayırlıysa nasip etsin hayırlı değilse seni ondan uzaklaştırsın

• istersen gece gündüz ibaddet et ama olmayıncada olmuyor ya ben 3.5 sene bütün duaları araştırdım okudum namazlar bile kıldım kalpten yaptım hepsini ama sonuç bişey olmadı vazgeçtim sonunda ümitlerim kalmadı önceleri çok inanıyordum çünkü dua ediyordum ama şimdi vazgeçtim bide şöyle bişey var dua ettiğin zaman duanın kabul olma şekilleri farklı belki dua kabul olsa bile bu dünya hayatında değilde ahirete yansıyo allahın takdiri ilahiyesi

• sana önerebileceğim birşey yok ,bende çok ciddi düşünüyordum gerçek sevgi ile istiyordum ama olmadı hiç vazgeçmiyicem sanıyordum ama nasıl oldu bilmiyorum ama vazgeçtim hayırlısı olması için dua etsen daha iyi olur bence

• Ne yapmak gerekli, ben ciddi bir ilişki için istiyorum en temiz duygularla

• hiç bir dua reddedilmez aslında ama dediğim gibi kabul olma şekilleri var illa istediğin şekilde olmayabilir

• Öncekileri Göster
  • büyü yaptır büyü

• Alnina yazilmissa olur be arkadas istemiyorsada sansini fazla zorlama derim ;)

• Fatihayı tersten okursan aşık etmediğin insan kalmaz dene istersen.

• hayır anlamıyorum bunda dalga geçilcek ne var.

• sizi seçiptemi yolluyorlar

• Allah'a içinden geldiği gibi dua et, çoğu dua kafadan uydurulmuş BÜYÜDÜR.

• Anton Lavey'e sor

• özgür iradeye n'oldu?

• Ne olmuş

• ya bırak Allaha dua et yeter

• Ediyorum ama dualar önemli

• Cok sacma gercekten

• Boyle seyler duayla olmaz. O yuzden sacma... Allah'a dua et gonlune gore versin.

• inancın yokmu seninde saçma

• Öyle şeyler duayla olmaz ki.

• Yok. Nasıl biliyorsan öyle yap, benim için fark etmez.

• kanıt varmı?

• Sağlayamazsın.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 6

• İsmi azam duasıda olsa kuranı hatimde etsen dağlara çıkıp allahı aramaya çalışsanda onun gönlü bilir dua muva hikaye dua sadece rahatlamaktan başka bir şey değil itirazı olan varsa çıksın karşıma.

• Sonra diyorsunuz, inançlarımızla dalga geçmeyin

• anlayamadım açık konuşsana

• Üç külfü bir elham oku, gönder gitsin...

• Kavga yok kanka rahat ol.

• Amin

• Karşılıksız aşk için kalmadı ama şuan revaçta olan xper ve facebook beğeni duamız var.Mini med ve max olmak üzere 3 paketimiz bir de fakirler için eko paketimiz var.Tesirleri değişiyor.Yapayım mı sana bir karışık?

• Sübhanekeyi tersten oku.

• Zorla güzelliğe ne gerek var? Öyle bir dua olsa bile, kendiliğinden sevmedikten sonra neye yarar...

• sence Allah ın kalbe verdiği sevgi sahtemi olur?

Yükleniyor...