Topuklu ayakkabı mı babet mi spor ayakkabı mı?

erkeklerde kızlara hangisinin daha çok yakıştığını düşünüyor?kendinize en fazla hangisinin yakıştığını düşünüyorsunuz?Topuklu ayakkabı mı babet mi spor ayakkabı mı?

Anket Sorusu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 49

• ihal Emine Ferihajk

• ihal Emine Feriha

• Yalın ayak :)

• ne ayaksın sen :Dsadece yalınmı?

• hersey yerine göre.. ama tercihim tabi ki babet :)

• topuklu

• +1

• normal yaşantı da spor casual modeller iyi özel günlerde de topuklu giyerim .babet hiç giymem dümdüz o ne ya hiç kavis yok ayaklara zaten feci zarar veriyor rahat olduğunu söyleyense sallıyor . 50 sine gelipte taban çökmesini yaşayınca görürler babeti

• kesinlikle ama özel günlerde dedim yani üç saati geçmez benim topukluyla dolaşmam abiyenin altınada spor giyemem heralde :D

• cok topuklu giyenlerde 50sine gelmeden bel agrisini görürler ahahah :D

• +1

• dr martenslarım hiç bi kategoriye uymuyor desem?

• :)

• ben oyle bır model bılmıodum cahıllıme ver::D +1

• dr martens sence görünmez bi ayakkabı mı?

• Öncekileri Göster
  • babet ve topuklu kesinlikle ayaklara zararlı olmasına rağmen vazgecemediğim türlerdir ama eğer yürüyeceksem spor giyerim

• babet gibisi yok çok rahat, topukluyu da ayrı seviyorum tabi

• Spor ayakkabı forever :)Topuklu ayakkabı çok hoş, zarif ama yorucu ve ben de çok yürüyen birisi olarak anca düğün dernek olaylarında giyersem giyerim.Babet içinde de ayağım hiç rahat değil. Artı ayak yapıma da yakıştığını düşünmüyorum.

• +1

• tabikide topuklu :)

• +100 tabisi:D

• topuklu ve babet

• Özel Günler icin TopukluGünlük giymek icin babet

• Topuklu

• ben teşekkür ederim 5yıldız için:)

• tesekkur 5 yildiz

• +1

• Spor Özel günlerde topuklu.

• +1

• Spor

• babet ve sipor

• BABET VE SPOR

• C: Spor

• Topuklu.

• Babet.

• spor

• babet giyildiğinde ayak çok zarif duruyor bide babet beyaz olursa ve giyen kişinin bacağı ince olursa okadar zarif ve tatlı dururki bence babet en iyisi.

• babet

• Bir bayan olarak babaet kullanırlen zorlanıyorum çıkacakmış gibi oluyor.Topuklu ise yürümeyi bilene yakışır. Spor herşeye gider zaten.

• günlük olarak spor&babet..özel günlerde topuklu tercih ederim.

• converse i giymeyeli baya oldu.. belli ki yüksek topuk giymeyi bilmeyenler var. Düz taban hiçbir zaman sağlıklı değildir.

• topuklu,topuklu...

• +1 +1

• diğer şıkların hiç şansı yok, tabi ki topuklularrr :)

• biliyodum :p teşekkürler :)

• tabiki +1

• babet sevmem spor giyerim

• topuklu ve Converse

• +1

• en cok yakısan topuklu ama ayak saglıgım acısından babetle spor ayakkabı tercih ederim.

• en yakışan topuklu demişin onun için +1

• spor

• Babetten nefret ediyorum onun dışında hepsi

• kesinlikle +1

• topuklu ve Converse

• Topuklu,Babet ,Converse,Çizme giyerim yaz kış

• En estetik duran topuklu ayakkabı ama ben özel günlerde ve kıyafetime uygunsa giyerim genelde spor ayakkabı giymeyi daha çok seviyorum ,rahatlıktan yanayım sanırım..

• +1

• hepsi yakisir :) yerine göre hepsinide giyerim

• güzele ne yakışmaz

• :) iyi yapmissin ozaman

• hahahaaha aynen lalim:Dama sana daha yakıştığını görünce soruyu sorim dedim:D

• Öncekileri Göster
  • Genelde ince topuklu ayakkabı tercihim , babet giyemiyorum hem beğenmiyorum hem yürüyemiyorum ...

• +1 imhotepten

• topuklu ayakkabı

• giyeceğimiz mekanı da söyleseydin keşke :)

• :)

• +1 o halde:)

• peki tatlım :) alışverişe gidiyorsam kesin spor ayakkabı, ayakkabı alacakcam babet giyerim o ayrı mevzu, düğündü davetti topuklu ayakkabı vazgeçilmez :) vb.

• Öncekileri Göster
  • Topuklu tabii ki:) Çizme de iyidir.

• Tutup pikniğe yada spora giderken topuklu giyemeyeceğine göre hepsinin ayrı yeri var bana göre ama ben kovboy çizmelerimin bağımlısıyım mesela elimden gelse yatarken bile giyeceğim malesef yazın giyemiyorum ve bu bana acı veriyor

• Topuklu.

• kyafete göre yeri gelnce topklu yeri gelnce spor hepsde güzel oluyor

• Topuklu ayakkabi

• Eyvallah Fenerli 5* :))

• +1bjk li:D

• topuklu,spor giyerim ama babet sevmiyorum.

• babetin ayrı bir yeri var.

• Topuğun şekline göre değişmekle birlikte topuklu olabilir. Genel olarak sporu tercih ediyorum. Babet sevmem, kimseye de yakıştırmam pek. Bunun ayağın güzel olmasıyla alakası yok, yere yapışmış gibi görünüyor :/

• :) teşekkür ettim
      duygusallanmak da iyiymiş :)

• benle aynı düşünen biri daha... çok duygusallandım bir an.. artıladım :)

Erkekler Ne Diyor 15

• C: Spor

• Topuklu .

• topuklu ayakkabı kadını çok seksi gösteriyor. bn şahsen sevglm gıymesnı ıstemem. babet gbı sıfır taban olsun

• Ama kızlarda topuklu da çok hoş.

• +1

• Babet dedim

• topuk

• +1

• Klasik topuksuz ayakkabı daha iyi.

• Hangisiyle Rahat Ediyorlarsa Onu Giysinler Lov Ama Spor Daha ii :)

• Babet yakışıyor

• spor tabii ki..

• Topuklu

• Toğuklu giysem yakışır mı bana dostum ? ( ' - ' )

• :]

• yürü be işte kimin arkadaşı :)

• Bana öyle hitap edecek adamın alnını karışlarım ve o dünyayı gözlerine kaçırırım. :@

• Öncekileri Göster
  • bu kadın milleti neden topuklu giyer anlamıyorum neymiş seksi gösteriyormuş hem ben cinsel obje değilim onun gibi görünmek istemem diye yaygarayı koparacaksın hemde topuklu seksi dişiliği belli ediyor diye giyeceksin ne yaman çelişki hem de zararlı

• Babet diyorum, özel günlerde ise topuklunun yeri ayrı tabii ki..

• hepsinin yeri var

Yükleniyor...