• Sor
  • Bence

Topuklu ayakkabı mı babet mi spor ayakkabı mı?

erkeklerde kızlara hangisinin daha çok yakıştığını düşünüyor?kendinize en fazla hangisinin yakıştığını düşünüyorsunuz?Topuklu ayakkabı mı babet mi spor ayakkabı mı?

Anket Sorusu

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 50

• Genelde ince topuklu ayakkabı tercihim , babet giyemiyorum hem beğenmiyorum hem yürüyemiyorum ...

• +1 imhotepten

• Bir bayan olarak babaet kullanırlen zorlanıyorum çıkacakmış gibi oluyor.Topuklu ise yürümeyi bilene yakışır. Spor herşeye gider zaten.

• hepsi yakisir :) yerine göre hepsinide giyerim

• sana topuklu çok yakışıyoooorrrrrrrr :D

• Öncekileri Göster
    • :) iyi yapmissin ozaman

• güzele ne yakışmaz

• converse i giymeyeli baya oldu.. belli ki yüksek topuk giymeyi bilmeyenler var. Düz taban hiçbir zaman sağlıklı değildir.

• Topuğun şekline göre değişmekle birlikte topuklu olabilir. Genel olarak sporu tercih ediyorum. Babet sevmem, kimseye de yakıştırmam pek. Bunun ayağın güzel olmasıyla alakası yok, yere yapışmış gibi görünüyor :/

• benle aynı düşünen biri daha... çok duygusallandım bir an.. artıladım :)

• :) teşekkür ettim
      duygusallanmak da iyiymiş :)

• topuklu

• +1

• spor

• topuklu ve babet

• Topuklu

• +1

• tesekkur 5 yildiz

• ben teşekkür ederim 5yıldız için:)

• Spor

• BABET VE SPOR

• spor

• babet ve topuklu kesinlikle ayaklara zararlı olmasına rağmen vazgecemediğim türlerdir ama eğer yürüyeceksem spor giyerim

• Spor ayakkabı forever :)Topuklu ayakkabı çok hoş, zarif ama yorucu ve ben de çok yürüyen birisi olarak anca düğün dernek olaylarında giyersem giyerim.Babet içinde de ayağım hiç rahat değil. Artı ayak yapıma da yakıştığını düşünmüyorum.

• +1

• Özel Günler icin TopukluGünlük giymek icin babet

• Topuklu.

• Babet.

• topuklu,topuklu...

• +1 +1

• giyeceğimiz mekanı da söyleseydin keşke :)

• sen nerde ne giyersin onu söyle o zaman

• Öncekileri Göster
    • +1 o halde:)

• :)

• Spor Özel günlerde topuklu.

• +1

• babet ve sipor

• babet giyildiğinde ayak çok zarif duruyor bide babet beyaz olursa ve giyen kişinin bacağı ince olursa okadar zarif ve tatlı dururki bence babet en iyisi.

• dr martenslarım hiç bi kategoriye uymuyor desem?

• çıplak ayaklamı geziyorsun acep

• Öncekileri Göster
    • ben oyle bır model bılmıodum cahıllıme ver::D +1

• :)

• topuklu ve Converse

• Yalın ayak :)

• ne ayaksın sen :Dsadece yalınmı?

• hersey yerine göre.. ama tercihim tabi ki babet :)

• normal yaşantı da spor casual modeller iyi özel günlerde de topuklu giyerim .babet hiç giymem dümdüz o ne ya hiç kavis yok ayaklara zaten feci zarar veriyor rahat olduğunu söyleyense sallıyor . 50 sine gelipte taban çökmesini yaşayınca görürler babeti

• +1

• cok topuklu giyenlerde 50sine gelmeden bel agrisini görürler ahahah :D

• kesinlikle ama özel günlerde dedim yani üç saati geçmez benim topukluyla dolaşmam abiyenin altınada spor giyemem heralde :D

• babet gibisi yok çok rahat, topukluyu da ayrı seviyorum tabi

• tabikide topuklu :)

• +100 tabisi:D

• C: Spor

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 15

Yükleniyor...