• Sor
  • Bence

Rüyada evlilik teklifi ne demektir?

Rüyamda sevdiğim adamdan mesaj alıyordum ve mesajda bana evlilik teklifi edeceği yazıyordu. ne demek sizce... ? ve muradına erdin vs gibi cümlelerde... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Rüya alemi 3 türlüdür. Günlük etkileşimden rüyamıza yansıyanların oluşturduğu rüya + Şeytani rüyalar + Rahmani rüyalar. En güzel rüya yorumu kendi yorumundur Fakat güzel rüyaları şerre yormamak gerek. rüyanın tersi çıkar sözü şeytani bir yalandır.rüyada gördüğün evlilik teklifini evlenmeden öleceğim diye yorumlar ve o yoruma inanırsan bilinç altı o yönde harekete geçer ve senin ölmen için zemin hazırlar. Rüyada evlilik teklifi almak demek evlilik alemetlerinin ilk işareti olup yakın zamanda evlilik denen oluşumun başlayacak olmasıdır. Evlilik teklifi hayırlı ve cennet eli çocuğa işraettir. Evlilik teklifi evlilik hayatının bir ömür mutlu geçeceğine işarettir. Evlilik teklifi yeni bir iş teklifi anlaşması yada ticarete adım atma olarak da yorumlanabilir. Buna bağlı olarak yeni bir iş anlaşması sonucu evleneceğin kısmetin orada karşına çıkması yada ticari hayat sonucunda evliliğe giden yol olarakta tarif edilebilir.

Erkekler Ne Diyor 14

• Klasik hatun rüyası işte. Bir anlamı yok. Aklınız evlenmekte olduğu için bilinçaltı arada kıyak geçiyor.

• Tşk geçiyo desek şuna :D

• doğrusu o :)

• muradına ermek s... tutmak demekmi oluyo :))) ne biliyim sırtını ört bi daha uyurken acıkta kalmış.

• evde kalmaktan cok korkuyorsun demektir... kendine sikinti yapma hala niye evlenemedim diye

• sana bişey kabarıyor demek dikkat etmen için uyarı gelmiş arkadaşım

• ne kabarıyor anlamadm

• banamı erıyorsun:D

• 3 vakte ikinizden biri hamile kalacak

• medyum mu oldun ne benim rüyalarda acayip çıkar senin ki de iyiymiş

• boşanacaksınız

• ayol evli değilzki

• Öncekileri Göster
    • şom ağızlı. insanlar evlenmek için 30-35 bin lira masraf ediyor. yazık değilmi bir ailenin parçalanmasına. birde he he diye gülücük atmış zeka özürlü ya.

• sen kendi nick ine bak önce hey gidi hey. kaşarla evlenirim yazmışsın ama millet dingille evlenir mi acaba

• yakinda ssana yol gorunuor

• "Herkes hakettiğini bulur."

• evde kalıcan

• dalga gecme bi be arkadasm

• teklifini kabul ettin mi?peki başka şeyler yaptınız mı?

• Açıkta kalmış

Kızlar Ne Diyor 4

• Rüyalar tersine çıkar :(

• buna kesnlkle inanmıyorum. çünkü dün gece gördüğüm rüya tıpa tıp bugn basıma geldi.

• Öncekileri Göster
    • mesaj atıyor ve mesaj da evlenme teklfi yapacagının haberini veriyor.

• hayır baska bir rüya basıma geldi

• Ohooo ben sevdiğim adamla rüyamda alakalı alakasız bi ton şey yapıyordum ama hiçbir anlamı yok boşa umutlanma...

• Muradın en güçlü isteğindir.Evlilik arzun hayatında önemli bir parçaysa o isteğin yerine gelecektir.Ama bu rüya bilinçaltı rüyası da olabilir. İzlediğin bir filmden ya da kafanda yarattığın bir hayalden rüyana yansımış olma ihtimali var.Artık sen karar ver bilinçaltı mı değil mi ... Ona göre yorumunu yap.

• dugun hazirliklarina basla

Yükleniyor...