Özlemek nasıl bir duygu tam olarak?

Saçma olacak belki ama küçüklüğümden beri bana duygusuz derlerdi bende "özlemek dışında her duygu varda çaktırmıyorum" derdim.

Hala ben özlemek ne çözebilmiş değilim. Annemin babamın uzağa gittiği oldu. Sevdiğim kişiyi çoook uzun süredir görmüyorum. Ama özlüyo muyum fikrim yok. Bence insanlarda öylesine söylüyorlar seni özledim diye. Bana dediklerinde belki kabaca kaçsada ok yazıp geçiyorum yalana gerek yok diye. Biliyor zaten arkadaşlarım özelliklerimi. Peki özlemek nasıl birşeydir?

Özlüyorumda fark mı etmiyorum ben? Birisini görmeyi istemek mi oluyor sadece özlemek? Saçma belki ama cidden bu duyguyu bilmiyorum. Sevdiğim kişiyi görmeyi çok çok istiyorum onu düşününce ya mutlu oluyorum ya hüzünleniyorum vs. ama bunlar sanki aşk belirtileri, özlemenin belirtisi ne?


0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

  • o yokken kendini dünyadaki en yalnız kişi hissedersin, aklına geldiğinde miğdende tuhaf bi yanmayla beraber anlatılamicak şeyler hissedersin, farketmezsin ama gözlerin dolar, gece uyuyamazsın saatlerce onu düşünürsün, onun kokusunu almak için yastıklara sarılırsın, onu hatırlatan bişiy gördüğünde yüzünün şekli değişir yine için yanar, bir an önce gelsin diye dua edersin, bi gelsin bi daha onu üzmiceğine dair kendine söz üzerine söz verirsin, sanki canının bir bölümü onunla birlikte gitmiş gibi olursun, hiçbişiyden tam olarak tat alamazsın, onsuz hep yarımsındır.

    0|0