Kızlar, İşyerinde çok samimi konuştuğum evli bir bayan arkadaşıma hoşlandığım bir kızdan bahsettim.:Çok soğuk bir cevap verdi. Neden acaba?

Gizli Üye
Çok samimi konuşuyoruz. Eşinide çıok seviyor. O yüzden ona herşeyi anlatırıım. Oda samimi şekilde dinler ve cevap verir.
Bir kızdan hoşlandım. O kızla bir bahane ile konuştum. Bir davranışı kafama takıldı. Gelip bu evli bayan arkadaşıma anlatıyım dedim.
Ona hoşlandığım kızla ilgili bu davranışından ne mana çıkarıyım diye soru sordum. Hani kadın gözüyle daha iyi yorumlar diye.
Çok soğuk cevap verdi. Samimi davranışı şekilde değilde yabancıya cevap verir gibi bir hale bürünerek cevap verdi. kendimi birden çok yanlış birşey yapmışım hiisine kapıldım. Tepkisi şaşırrtı. Neden böyle davrandı sizce?
Güncellemeler
+1 yıl
İşyerinde çok samimi konuştuğum evli bir bayan arkadaşıma hoşlandığım bir kızdan bahsettim.:Çok soğuk bir cevap verdi. Neden acaba?
Güncellemeler
+1 yıl
kızlar bakarmısınızzzzzzzzz
Kızlar, İşyerinde çok samimi konuştuğum evli bir bayan arkadaşıma hoşlandığım bir kızdan bahsettim.:Çok soğuk bir cevap verdi. Neden acaba?