Bacaklarım ve belim ağrıyor doktor hiçbir şeyin yok diyor ama ağrıdan geceleri uyuyamıyorum sizce ne olabilir?

Merhaba,

Aslında sorunun cevabını uzun uğraşlar sonucu buldum zaten paylaşmamın sebebide bu benim gibi senelerce çekmeyin diye. 3 senedir özellikle sağ ayağımdan kalçama ve belime kadar vuran bir ağrı vardı. Bu bana çok büyük sıkıntı veriyordu. Otobüse bindiğimde oturmak istemiyordum çünkü oturduğum zaman kalçamdan bacaklarıma vuran şiddetli bir ağrı oluyordu hatta okula gittiğimde hoca sınıfa gelene kadar oturmuyordum sonrası 40 dk süren eziyet doktora gittim film çekti emar baktı bi sürü test ıvır zıvır sonuç: hiç bir şeyin yok. Kime gittiysem yok. Meğer sonraları araştırdım ve buldum; Rahatsız Ayak Sendromu tamamen psikolojik sinirsel bir durum. Çok gergin ve sinirli olduğunuz dönemlerde farkedersiniz ayağınızı sürekli sallarsınız bazen gerersiniz bazen uyurken bile sallayarak uyursunuz havaya dikmeden yatamazsınız işte bendeki o kadar ilerlemiş ki üstüne bile oturamadığım bir popom olmuştu :)

Paylaşmak istedim belki aynı sorunu yaşayıp çare bulamayanlar vardır. Ben ilaç felan kullanmadım sinir sitres bitince o da geçti gitti şimdi çok nadiren zaman zaman yaşıyorum ama çok nadir. Umarım birileri google'dan arama yaparken işine yarar :)

Güncellemeler:
Arkadaşlar ilgiliniz için teşekkürler ama ben iyileştim:) Sadece benim gibi bu durumda olanlara bilgi vermek amaçlı bir yazı yazmak istedim onu da sanırım yanlış yere yazmışım :D Heepinize güzel dilekleriniz için teşekkür ederim :))

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

  • Geçmiş olsun umarım kısa sürede sağlığına yeniden kavuşursun.

    1|0