• Sor
  • Bence

Bi erkeği bağlamak ilgisini daha da çok arttırmak için neler yapılabilir?

Ya bir erkek arkadaşım vardı bir kızla çıkıyodu ama kızı sevmiyordu kendiside söylüyordu hatta kullanıyodu kızı beraber falan oluyorlardı kız istemişti bunuda. Ne yaparsa kız alttan alırdı herşeyi yapardı onun için şimdi üçüncü senelerine girdiler. Bir erkeği kendine tamamen bağlamak bu şekilde mümkün mü cinsellik dışında olan kısım. Sürekli alttan alıp arayıp hep yanına gidip görüşüp bu şekilde bi erkek bi kıza bağlanır mı neler yapılabilir bir erkeği bağlamak için kendmze?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bu konu hep hatali ve husranli gider boyle ama dogru olan bu degil emin ol. Bu sadece erkeklere karsi kullanilmasi gereken degil kizlara karsi kullanilmasi gerekende gercekci ve dogru yontemdir. Olayin asli su ; Degerli olmak... Bir komur u rahatlikla bula bilirsin bir degeri yoktur atilir sobaya yakilir. Ama bir elmas herzaman bulunmaz ve bulundugundada boynuna yada kulagina takar uzeinden dusurmezsin. Iste arkadasin bu konuda butun elmaslarini (duygularini,kisiligini) Coktan komure cevirmis ve hic bir degeri kalmamis.Gecmi kalmis? Tabikide hayir.Gerekli olan tek sey zaman icerisinde erkege yoklugunu tattirsin ama bu yokluklar uzun surmemeli sadece gecmiste oldugundan biraz daha fazla olmali. Ozlemi tattirmali. En sonunda erkek muhakkak soracaktir *Neden boyle oldun? Neden degisti?* Ve bingo: Arkadasin tavrini koymali elbet erkek belli basli hatalar yapmistir iliskide siddetli bir sekilde ona bunlari yansitmali. tipki bir kopegi terbiye ederken kaka terbiyesi vermek gibi. Daha sonrada dedigim gibi komure donusmus bazi seyler artik hemen hemen elmas kivaminda olacaktir. Ama bu dediklerim yazdigim sure zarfi kadar degil hatri sayilir bir zaman a yayilmali.

Erkekler Ne Diyor 9

• Kız istemiş oglancik da beraber olmayı uygun bulmuş. Bır yerlerde birseyler eksik sanki...Neyse, yarin kızcağızın canına tak der o oğlanı da atar.. Ne Demek öyle kız istemiş de yapmış ya..

• sevişmen gerekir mesela benimle sevişsen hemen bağlanırım kimse çözemez

• ona sadık olun.

• daracık giyin göğüslerin dolgun olsun kalçan belirgin olsun daracık bak nasıl sana bağlanıyor. erkek milletti göreselliğe çok önem verir.

• ilgili ve kıskanç olman yeterli olur bence..

• Portatif bi sandalye bide 5 - 10 metre halat işini görür.

• bence mümkündür hatta süperdir insanlar konuşarak anlaşırmış ben öyle duydum :D.ama cinsellikle bağlanmaz diyim

• Cinsellik disinda dedim neler olur mesela surekli ilgi kiskanclik ufak surprizler

• sadakat güven dürüstlük bağlılık düzgün giyinme şu devirde zor bulunan özellikler millet atma tutma dicek ama bu özellikler yoksa zerre umrumda olmaz bir insan kralı gelsin isterse

• Bağlayamazsın. Çünkü ben izin vermiyorum. :)

• sevdiğini söyle yeter

Kızlar Ne Diyor 2

• bağlamaya çalışmadığın müddetçe,bağlamaya çalışılan sen olursun..

• Bir şey yapamazsın yani pardon yapamaz.

• Mesela cok ilgi gosterilirse zamanla o ilgiye alisip daha cok severler mi

• Hayır, seveceği varsa sen köpek gibi süründürsen de sever sevmeyeceği varsa da istersen sırtında taşı yine de sevmez.

Yükleniyor...