Çok sevdiğiniz biri var ! ve ölümcül hastalığa yakalandığını öğrendiniz ! ondan ayrılırmısınız? yoksa acıdığınız için devam mı edersiniz?

asqalante
Bakış açısı 1 :

Sonuçta ölecek birisi ve umut yok yarını yok. Ona acıdığınız için devam edebilirsiniz, her istediğini yapabilirsiniz, onun son günlerini mutlu geçirmesini sağlayabilirsiniz.

ya da

Ayrılırsınız ! o gözlerinizin önünde eriyip gittikçe siz buna seyirci kalmak istemezsiniz, dayanamazsınız !

Başık açısı 2 :

Önce bu şekilde düşündükten sonra;

sizin ölümcül hasta olduğunuzu düşünün

son günleriniz sevgiliniz yanınızda mı olsun istersiniz? Onun göğsünde mi yummak istersiniz gözlerinizi ?

yoksa benden umudu kessin, hayatını baksın, benimle birlikte üzülmesin mi dersiniz ?

Size ısrar etse size acıdığını mı düşünürsünüz ?

Çok sevdiğiniz biri var ! ve ölümcül hastalığa yakalandığını öğrendiniz ! ondan ayrılırmısınız ? yoksa acıdığınız için devam mı edersiniz ??

Güncellemeler
+1 yıl
Kendimi kimsenin bilmediği bir eve kapatırdım.. Benimle birlikte kismenin üzülmesine dayanamazdım ve buna hakkım olmadığını düşünürdüm

Sevdiğim insan dediğin gibi olsaydı o ne derse onu yapardım son anlarında onu üzmek istemezdim yanlız kalmak istiyorsa yanlız bırakırdım, ama hep nazıyla oynardım, o beni sevdiği için kıyamazdı, kızamazdı bana :(

çok kötü bir durum sevgilim olmadan bu durumu yaşadım Allah kimseye yaşatmasın zor bir durum dostum !!
Güncellemeler
+1 yıl
Duygusal sorular pek rağbet görmüyor anlaşılan
Çok sevdiğiniz biri var ! ve ölümcül hastalığa yakalandığını öğrendiniz ! ondan ayrılırmısınız? yoksa acıdığınız için devam mı edersiniz?