• Sor
  • Bence

İçimde bir sıkıntı var... Ne yapmalıyım?

Arkadaslar hoslandigim cocuk sonunda bana acildi benden hoslandigini sevdigini soyledi teklif etti bende kabul ettim. O ana kadar o kadar heyecanliydimki hep o ani bekliyodum ama su an kafam bin bir dusunce olustu. Sebebini soyluyorum. Eski sevgilimle iliskimiz 1 sene surdu o sure zarfinda cok yiprandim cok seviyodum bana yasatmadigi aci kalmadi hep yari yolda birakti ve ben her zaman ona acik bi kapi biraktim. Ustelik cevremden cok baski gordum isi gucu meslegi yok ilerisini dusun vs. Bende zaten buna onem veriyorum cunku hayatimda kim olursa olsun sonsuz olsun oyle laylaylom iliskiler yasamak istemiyorum. Bu cocuk herkes tarafindan cok sevilen dogru duzgun guvenilir biri bana da cok deger veriyo beni benden cok seviyo universiteyi disardan okudugunu soyledi umarim dogru soylemistir cunku bu ilerde cok problem yaratir. Ailem bu konuda cok katidir. Biliyorum bunlari dusunmek icin cok erken ama benim icimde bi sıkıntı var ne yapicam nasil kurtulcam bilmiyorum.. Sizce ne yapmaliyim?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• Hemen samimi olma , tanımaya çalış söyledikleri ve yaptıkları sana anlattıkları tutarlımı ona dikkat et , Yalanı o kadar kolay söyleyebiliyorlar ki şaşarsın ...

Yükleniyor...