Erkekler sevdiklerini kaybetmemek için ne yapar?

Sorum açık ve net.. Erkekelrde kadınlar gibi tilkilik yapar mı mesela?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 9

• yapmaz

• Yapar yapar

• Yapmaz mı ? Yapar Ya Buna Şahitlik Ettiğim Oldu.

• Beni seviyorum ama sevdiğim beni sevmiyorsa, bir şey yapmaya gerek var mı? Boşa kürek çekmeye değer mi?

• Hayır. doğru anladım

• yoksa yanlış anlaşılma mı var? "Ben seviyorum ama sevdiğim beni sevmiyorsa" olacaktı

• bu mu gıcıklık? Mantık bu. Uyduruk filmlerdeki gibi kaçma-kovalama işlerini aşın artık, yaşınız kaç olmuş

• Öncekileri Göster
  • hiç...

• kaybetmemek icin bir erkek gururunu ayaklar altina alabilir bu da onun icin cok zordur

• Hayır yapmaz. Kadın gibi kasmaz kendini.Eğer bir gün gideceği varsa siz ne yaparsanız yapın onu hayatınızda tutamayacağınızı bilin hepsi bu...

her tür ilişki avuç içinde duran kum taneleri gibidir.avucumuzu sıkmadan, gevşekçe tutarsak, kum taneleri kaymaz, durur.avucumuzu kapatıp, sıkmaya başladığımız an kum taneleri parmaklarımızın arasından akmaya başlar. bir kısmını tutmayı başarsanız da, çoğu akıp gider.ilişkiler de böyledir.esneklik varsa, diğer insana saygı duyuluyor ve özgürlük tanınıyorsa ilişkiler bozulmaz. ama diğer insanı çok bunaltırsanız ilişki de yavaş yavaş bozulur ve biter.tecrübeyle sabittir..

• bol soslu yalanlar söylerler

• kimse sevdigini kaybetmek istemez

Kızlar Ne Diyor 2

• erkekler sevdiklerini sandıkları insanları süründürür peşinde koşturur o yzden kaybetme korkusu olmaz :D

• Ben hiç tilkilik yapmadım :/

Yükleniyor...