Sevgiliyle sohbet konuları nelerdir?

sevgililerinizle en çok hangi konu hakkında konuşursunuz? Sevgiliyle sohbet konuları nelerdir?

1|0
101|89

En İyi Kız Görüşü

• Ben dini konulardan, doğa, felsefe falan konuşmayı çok severim, ama karşımdaki kişinin tek derdi öpücük ise o halde ilişkimiz fazla uzun sürmez...

5|7
    0|1
    • hep yanlız kalmaktak korkmuşumdur ama insan bakımından demiyorum düşünce bakımından ve benim gibi düşünen böyle karşılı cinslerin olduğunu bilmek mutlu ediyor adamı .her nekadar tanımasamda yanlız olmamak güzel

• keşke okullarda üniversitelerde sizin gibi insanlar daha çok olsa . artık şu modernleştiğini , dinin gericilik olduğunu sanan kızlarla doldu etrafımız, sizin gibilere daha çok ihtiyacımız var

• Gerçekten böyle düşündüğünüze sevindim genelde ben de gerici diye yaftalanırım ama alışmıştım:) Teşekkür ederim güzel sözleriniz için. İnşallah bizler gibi düşünenlerin sayısı artar... Aslında kimileri bizler gibi düşünüyor ama genelde saklıyorlar. Yalnız kalmaktan korktuklarından. Aslında düşündüklerinden daha kalabalıklar ama konuşmaktan korktukları için farkına varamıyorlar...

Kızlar Ne Diyor 100

• valla konuşmadığımız konu yok desem kesinlikle haklı olurum:)arada tirpler arada aşk konuşmaları arada günlük konuşmalar,arada eskilerden,arada ailelerden,arada sağlık sıhhatten,arada gelecekten arada cinsellikten her türlü mevzu var yani anlıcan:)

5|3
    0|0
  • karşı karşıya oturursunn..

GaRsOn bize 2 çay çekk ... biri açık .. dersin ..birbirine mal gibi tabiri caizse aşkla bakarlarr..

bu olsa gerek

1|3
    0|0
  • konuyu genelde o acıyo ben devam ediyorum günlük hayattan sonra aileden sonra duygulardan yenı zamanda görüştüysek o gün hakkında ama şu anda sadece onu teselıı etmeye calısıyorum ben güldürecek bişeyler arıyorum cenazelerı var buna ragmen gizliden güldürüyorum komık seyler konusuyom gerci oda iyi lafbaz oldugu için konu konuyu acıyo

1|1
    0|0
  • futboldan tut da aşka kadar,yemeklerden tut da cinselliğe kadar, filmden tut da kıyafete kadar...aklına gelebilcek her türlü konu...

2|2
    0|0
  • genelde entellektüel sohbetler yaparız, sinema, mitoloji, siyaset. Yok lan yok halay çekiyoz evin içinde

1|3
    0|1
  • konuşaçak sevgili yok =)

1|3
    0|1
  • henüz sevgili değiliz ama yurt meselelerini. Sanki Dünyayı biz kurtarcaz ha

2|4
    0|2
  • soru günün değil ayın sorusu oldu :D

2|1
    1|0
  • Rutin şeylerden bahsedilmez. Unutma ki o senin hayatının ikinci kadını (birincisi annen) ve ona o an hissettikleri söylemelisin. Çünkü sen ona kalbini vermişsin ve sen ne hissedersen, o da seninle beraber aynı duyguyu hisseder, anne yüreği kadar olmasa da :)

1|2
    0|0
  • iyide arkadaş ,adamlar zaten yeni tanımış telefon ediyorlar birbirlerine saatleerrrrrrce konuşuyorlar mesajlaşıyorlar,hayır anlamıyorum 2 yıllık da olsa yeni tanışmışda olsa ne konuşuyorlar bu kadar,konuda kalmaz yahu hadi bitti diyelim ne kaldı konu acaba ,işleri yok güçleri yok hayata toz pembe bakan hayallerinden bıkıpta global krizden bahsedecek diyiller ya '' hadi sevgilim konu bitti ne konuşalım hımm hımm buldum küresel ısınmadan bahsedelim'' komik ya aptal aşıklaaaar aptal aşıklaaaaar :D

1|1
    1|0
    • ekonomik kriz iyi konumuş bak :D

• katılıyom sana kız aynı beni anlatmışın ...evleneceğiz kısmet olursa konuş konuş biryerekadar son ra ben tamam diyorum kapatacakmısın diyo...neyapacağız budurumda ben de anlamadım bir anca nikahı kıysaydık hayırlısıyla..

• sevgilim olmadığı için kendi kendime konuşurum çok acı dimii:))

3|4
    0|0
  • sevgılı dedıgın her konuda konusabılmelı ya. her konuda konusuyoruz sıkıntı yok ne de olsa ılerde esım olcak ınsan

1|4
    0|2
  • Hersey her konu hakkinda konusabilirdik. Ayrilmadan önce tabi :)

1|3
    0|2
  • onla Saçmalayabilmek güzel şey , herşey konuşulabilmeli :))

1|2
    0|1
  • eskılerden konusuruz ıs guc vs o ıs hayatını anlatırdı her dakka:D

1|2
    0|0
  • bizz süper dedikoduuu yapıoruz ya aştık artık:))

4|3
    1|2
  • çok gizli...sır :D

1|1
    0|0
  • herşeydir hayata dair

1|1
    0|0
  • Hep evlilik...Evlendiğimizde alacağımız sorumluluklar ve davranışlarımız tartismalarimiz nasıl olmalı onları konuşuruz.İkinci sırada yatak odası konuşulur.üçüncü konu olarak Herşeyi konuşabiliriz. 3. Şahıslar hariç felaket bir kıskançlık olduğu için genelde birimiz karşı cinsten bir başkasının adını ağzına alınca kan basıncımız yükselir beynimize sıçrar sonra gelsin tartışmalar ardından gönül alma falan...

2|1
    0|2
  • Her konuda konusuyoruz ama o çok bilmiş ve ukala bir kişilik oldugundan ne konussak hep haklı çıkıyo laf sölenmiyor küçükbeye :)

2|3
    0|2
  • aynı sektörde çalıştığımız için, onun kendi işi olduğu için, işine çok önem verdiği için ilk konumuz iş oluyor.

1|2
    0|0
  • Olsaydı her konudan konuşurduk.

2|5
    0|2
  • o bana yapmam gerekenleri anlatır durur :)

2|2
    0|2
  • Bütün muhabbet naptın nettin gari lo :D

1|1
    1|1
  • evden, işten, aşktan, aileden, günlük hayattan derken, cinselliğe kadar geliyo muhabbet...

1|1
    0|0
  • askmcanımcicimmeleğembidanem

1|0
    0|0
  • Bayadır sevgilim yok yalnızıım.Bu saatten sonra evliliik konusuruz heraalde.

1|3
    0|1
  • bu aralar sadece evlilik

2|4
    0|2
  • olsa.d

2|3
    0|2
    • kadınlar da erkekler de yalnızlıktan dert yanıyor. Bu çok ironik değil mi ?

• kaybedenler klubu... herkes bu kadar yalnızken neden herkes yalnız...

• :D yanlızlık güzeldir.

• Belli bi konu yoktur sanmam.Normal günlük hayattan olur,gelecekteki planlar,anılar,hayaller,umutlar,sevinçler,hüzünler...Herşeyi konuşabilmelisin aslında sevdiğinle..

1|2
    1|2
  • Kızlar Devam
    70

Erkekler Ne Diyor 89

• Bir sevgili bulamadım

Dert ortağım olacak

Zindan olan gönlüme

Güneş gibi doğacak

Ben nereye gidersem gelecek

Yanlız benim yüzüme gülecek

Benimle yaşayıp benle ölecek

Bir sevgili bulamadım

Aşkımın kadrini, kıymetini bilecek

İçimdeki volkanı hemen söndürecek

Dünyanın en mutlu insanı edecek

Bir sevgili bulamadım

0|1
    2|0
  • niye ona baktın

niye bunu giydin

niye seni seviyorum demiyorsun

niye beni beğenmiyorsun

2|1
    1|0
  • sevgili olunca konuşulacak konu sorun olmuyor.. öyle gelişip gidiyor...

kız: nbr nasılsın ?

esas oğlan: iii ya sen ?

kız : ben de iyi . dün nerdeydin ? ne yaptın ?

esas oğlan : hiç ne yapim öyle arkadaşlarla takıldık. ali nin sevgilisiyle arası bozuk onu konuştuk..

kız: bizim aramızdakiler bitti de ali lerin arası mı kaldı ?

esas oğlan : ama hayatım ne yapim çocuk çok üzgündü..

kız: o zaman ya arkadaşların ya ben . make your choice...

esas oğlan : tamam aşkım bir daha olmayacak. bir biskrem versem ?

kız : adam akıllı bir yerde yemek olmazsa, gerisini sen düşün... ?

...

...

böyle uzar gider... dikkat kendine.. dikkatli konuş :)

0|0
    0|0
  • Ne olursa. Bilgisayarcı değimiyle;

*.*

0|1
    2|0
  • gelecek...

1|1
    2|0
  • kültürel

sohbetler

0|1
    1|0
  • Karşımdaki bayan hangi konuda konuşmayı seviyorsa o konuları konuşurum. İstediğim konuları isteyen kızla konuşmak lazım.

0|0
    3|0
  • sevgilim konuşamıyor...dili yok

1|0
    2|0
  • Sabah konuştuğumuzda nişan ne zaman diye soruyor,

Öğlen aradığımda düğün ne zaman diye soruyor,

Akşam aradığımda beni sevmiyosun diyip suratıma kapatıyor. Sonrada gecenin körü kendisi arayıp 'niye beni hiç aramadın ' diye hesap soruyor.

Ve hergün aynı şekilde tekrar başlıyor.

1|1
    3|0
  • böyle soruları görünce içim acıyor hee, insanların beyni mi çalışmıyor yoksa utanıyorlar mı anlamıyorum.bi insan nasıl konuşacak bir şey bulamaz ki o_O

0|0
    1|1
  • Bu aralar kendimle konusuorum yalnızlık kötü :D

0|1
    2|0
  • gelir gider tablosu, kar zarar falan.

0|1
    1|1
  • seni baban bana veririmi

kız: evet aşkım neden vermesin

erkek: evlenince evim ve arabam olacak

kız: galiba evin araban demek istedinnn

erkek:hayır öyle demek istemedimm

kız: benden mal mı kaçırıyorsunn

erkek: ne alakası var lan zaten senle bişi konuşulmaz der çeker gider

0|0
    2|0
  • bak aynı soruyu ben soracaktım 2 saat önce.. sonra kendim buldum konuları. hadi birbirimizi iyice tanıyalım de. bir sen bir ben karşılıklı soru soralım birbirimize de.. emin ol güzel olacak.

1|0
    1|0
  • ne konuşacagın bellı zaten o arar şu kız kım senı tanıyo falan sen ararsın feysındekı lawuk kım kufurler falan arada tatlı dıl ama ben genelde sıkıştırırım kuzu gıbı yaparım lan okadar kızı lawuklardan kurtardım doru duzgun kız yaptım hepsı nışanlandı ben bekar kaldım :D

0|0
    1|0
  • Evlilik en başta gelir , sonra gündemdeki olaylar , Aile içindeki olaylar , Dedikodular , Erkeğin yaşadığı sıkıntı , kızın yaşadığı sıkıntı , ayrılık , cinsellik Bu en başta fakat gizlidir :) .

0|0
    1|0
  • Aile kızı ise güncel konular konuşulur hayaller kurulur ileriye yönelik sen zaten bi soru sor kendiliğinden açılır kız , mesela bugün ne yaptın? de konu konuyu acar susmak bilmez kız ama çıktıgın kız kaşar ise hiç sıkıntı yapma paso cinsellik konus ak

0|0
    2|0
  • Sevgilimiz yokki muhabbet edicek konu arayalım :(

0|0
    1|0
  • Genelde yabancı dizilerin yeni bölümleri çıkmış ise eski bölümleri hakkında kitap hakkında falan

Sağ elim biricik aşkım çünkü. Çok yalnızım be Atam

0|0
    2|0
  • hürremin allah belasını versin :)

0|1
    1|0
  • Sinema kitaplar diziler karikatur

Tarih

Magazin siyaset

Seks

Hedefler planlar calismalar..

Kisaca hayatin her alaniyla ilgili kirintilar sohbetinizde yer bulamiyosa iliskinii tekrar gozden gecirmekte fayda var bence

0|1
    1|0
  • kızların.. ilk seni seviyorum lafından itibaren.. ne zaman evleniyoruz.. diyip evlilik konusunu her defasında acmaları.. takdire sahan bi durum.. tebrik ediyorum kızlar..

0|0
    1|0
  • hergün yudumluyorum onu her yudumumda onun ne kadar güzel oldugunu anlıyorum ona her yaklastıgımda kokusu gelıyor ve onunla sankı bulutların ustundeyım gıbı gercekten tek dostum o karsıma onu alırım ve baka hıc bıseye gerek yok ben anlatırım o dınler arada yudumlarım YENİ RAKI...

0|0
    2|1
  • Daha bulamadık olsun herşeyi konuşurum valla :D

0|0
    3|0
  • komiklik şakalar

1|1
    2|0
  • sinema

müzik

tiyatro

spor

seyahat

araba

eğlence

roman

aktuel haber

hayat

meslek

para

sevgi

aşk

daha gider bu

0|0
    1|0
  • kişiden kişiye değişir gönlündeki ne ise konu o tarafa kayar

0|0
    1|0
  • sohbet etmeyi biliyosan ve karşındakide sürekli cevap veriyosa bu soru çok saçma olmuş sohbetin devamı her şekilde gelir . sana önerim git biraz kitap oku kelime haznen genişlesin .d

0|0
    1|0
  • Sevgiliyle ne konuşacağım kaygısı olmamalı herşey konuşulur. Yeri ve zamanı geldiğinde her konuda konuşabiliyorsun. Gerçi şuan ayrıyız ama.

0|0
    2|0
  • Genellikle ben benim hayatımdan girer onun hayatından çıkarım :)

0|0
    2|0
  • Erkekler Devam
    59
Yükleniyor...