Sevgiliyle sohbet konuları nelerdir?

sevgililerinizle en çok hangi konu hakkında konuşursunuz? Sevgiliyle sohbet konuları nelerdir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben dini konulardan, doğa, felsefe falan konuşmayı çok severim, ama karşımdaki kişinin tek derdi öpücük ise o halde ilişkimiz fazla uzun sürmez...

• hep yanlız kalmaktak korkmuşumdur ama insan bakımından demiyorum düşünce bakımından ve benim gibi düşünen böyle karşılı cinslerin olduğunu bilmek mutlu ediyor adamı .her nekadar tanımasamda yanlız olmamak güzel

• Öncekileri Göster
    • keşke okullarda üniversitelerde sizin gibi insanlar daha çok olsa . artık şu modernleştiğini , dinin gericilik olduğunu sanan kızlarla doldu etrafımız, sizin gibilere daha çok ihtiyacımız var

• Gerçekten böyle düşündüğünüze sevindim genelde ben de gerici diye yaftalanırım ama alışmıştım:) Teşekkür ederim güzel sözleriniz için. İnşallah bizler gibi düşünenlerin sayısı artar... Aslında kimileri bizler gibi düşünüyor ama genelde saklıyorlar. Yalnız kalmaktan korktuklarından. Aslında düşündüklerinden daha kalabalıklar ama konuşmaktan korktukları için farkına varamıyorlar...

Kızlar Ne Diyor 100

• Projeler , seyehat planları falan filan işte ...

• çok gizli...sır :D

• herşeydir hayata dair

• askmcanımcicimmeleğembidanem

• valla konuşmadığımız konu yok desem kesinlikle haklı olurum:)arada tirpler arada aşk konuşmaları arada günlük konuşmalar,arada eskilerden,arada ailelerden,arada sağlık sıhhatten,arada gelecekten arada cinsellikten her türlü mevzu var yani anlıcan:)

• Allah muhabbetinizi artırsınn :))

• amiinn :))

• her konuda konuşuyoruz sevgilim işten konuşmayı sever ben daha çok sosyal konuları siyaseti :)

• Hersey her konu hakkinda konusabilirdik. Ayrilmadan önce tabi :)

• ay kıyamam

• :)

• Bayadır sevgilim yok yalnızıım.Bu saatten sonra evliliik konusuruz heraalde.

• eskılerden konusuruz ıs guc vs o ıs hayatını anlatırdı her dakka:D

• Günlük hayatindan yani bunun ayrimi yoktur bence

• iyide arkadaş ,adamlar zaten yeni tanımış telefon ediyorlar birbirlerine saatleerrrrrrce konuşuyorlar mesajlaşıyorlar,hayır anlamıyorum 2 yıllık da olsa yeni tanışmışda olsa ne konuşuyorlar bu kadar,konuda kalmaz yahu hadi bitti diyelim ne kaldı konu acaba ,işleri yok güçleri yok hayata toz pembe bakan hayallerinden bıkıpta global krizden bahsedecek diyiller ya '' hadi sevgilim konu bitti ne konuşalım hımm hımm buldum küresel ısınmadan bahsedelim'' komik ya aptal aşıklaaaar aptal aşıklaaaaar :D

• ekonomik kriz iyi konumuş bak :D

• katılıyom sana kız aynı beni anlatmışın ...evleneceğiz kısmet olursa konuş konuş biryerekadar son ra ben tamam diyorum kapatacakmısın diyo...neyapacağız budurumda ben de anlamadım bir anca nikahı kıysaydık hayırlısıyla..

• hemen hemen herşey

• sevgilim olmadığı için kendi kendime konuşurum çok acı dimii:))

• o bana yapmam gerekenleri anlatır durur :)

• aklına gelebilecek herşeyden konuşuyoruz . en çok güçlü olmamızdan bahsediyoruz birbirimize

• süreye bağlı olmakla beraber... herşey konuşurum.. günülük olaylardan tut... sekse kadar geilir..

• sevgilin yoksa bana mesaj at.d

• var...

• Belli bi konu yoktur sanmam.Normal günlük hayattan olur,gelecekteki planlar,anılar,hayaller,umutlar,sevinçler,hüzünler...Herşeyi konuşabilmelisin aslında sevdiğinle..

• sevgılı dedıgın her konuda konusabılmelı ya. her konuda konusuyoruz sıkıntı yok ne de olsa ılerde esım olcak ınsan

• bu kadar kesin konuşma

• henüz sevgili değiliz ama yurt meselelerini. Sanki Dünyayı biz kurtarcaz ha

• şuandaki sevgilisini konusuyoruz . :(

• nasıl bir durum bu böyle bacım senden sonra başkasını mı buldu siz de arkadaş kalalım mı dediniz :(

• Öncekileri Göster
    • Kizim sende biraz gurur olsa cekip giderdin salak misin nesin seni sevmeyen biri icin savasiyosun

• benim gururum seni mi gerdi ? isterse sevmesin beni aşk bazen onun sesini duyabildiğinde bile şükretmek ben gururmus vs. seyler gibi yüzünden kendi mutluluğumdan sevgimden vazgecmem gururlu insanlarıda göruyorum ahh keske mesaj atsam diye düşünup dururlar ben en azından sesini duyabılıyorum bu bana yetiyo mu yetiyo başkasının bana gurursuzsun gibi seyler demesini takmam niye biliyomusun hayat benim hayatım ve ben ALLAHtan umudumu kaybetmem buda sana yeter sen salak değil akıllı olarak gez .

• konuşaçak sevgili yok =)

• Ben Talibim :) Benimde Yok :)

• evden, işten, aşktan, aileden, günlük hayattan derken, cinselliğe kadar geliyo muhabbet...

• Rutin şeylerden bahsedilmez. Unutma ki o senin hayatının ikinci kadını (birincisi annen) ve ona o an hissettikleri söylemelisin. Çünkü sen ona kalbini vermişsin ve sen ne hissedersen, o da seninle beraber aynı duyguyu hisseder, anne yüreği kadar olmasa da :)

• herseyy :) hava su ates ask sevgi opucuk ders is aile arkadaslar dedikoduuuu... :)

• bu aralar sadece evlilik

• Ot bok.

• Her konuda konusuyoruz ama o çok bilmiş ve ukala bir kişilik oldugundan ne konussak hep haklı çıkıyo laf sölenmiyor küçükbeye :)

• :D:D

• Her konudan konuşabilirim.

• Okuldan arkadaşlardan aileden vs vs

• onla Saçmalayabilmek güzel şey , herşey konuşulabilmeli :))

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 89

• kültürelsohbetler

• niye ona baktınniye bunu giydinniye seni seviyorum demiyorsunniye beni beğenmiyorsun

• böyle soruları görünce içim acıyor hee, insanların beyni mi çalışmıyor yoksa utanıyorlar mı anlamıyorum.bi insan nasıl konuşacak bir şey bulamaz ki o_O

• Bu aralar kendimle konusuorum yalnızlık kötü :D

• Bir sevgili bulamadımDert ortağım olacakZindan olan gönlümeGüneş gibi doğacakBen nereye gidersem gelecekYanlız benim yüzüme gülecekBenimle yaşayıp benle ölecekBir sevgili bulamadımAşkımın kadrini, kıymetini bilecekİçimdeki volkanı hemen söndürecekDünyanın en mutlu insanı edecekBir sevgili bulamadım

• sevgilim konuşamıyor...dili yok

• ama siz konuşabiliyorsunuz... ne yazık

• Öncekileri Göster
    • BeşiktAŞK :)

• eh seni ya :D

• Karşımdaki bayan hangi konuda konuşmayı seviyorsa o konuları konuşurum. İstediğim konuları isteyen kızla konuşmak lazım.

• Ne olursa. Bilgisayarcı değimiyle;*.*

• Hehe bu iyiydi işte :)

• %60 ı iş hayatımdaki konuştuğum kadınlar aşırı kıskançlık ve benım savunmam %40 her telden

• Daha bulamadık olsun herşeyi konuşurum valla :D

• sevgili olunca konuşulacak konu sorun olmuyor.. öyle gelişip gidiyor... kız: nbr nasılsın ?esas oğlan: iii ya sen ? kız : ben de iyi . dün nerdeydin ? ne yaptın ? esas oğlan : hiç ne yapim öyle arkadaşlarla takıldık. ali nin sevgilisiyle arası bozuk onu konuştuk.. kız: bizim aramızdakiler bitti de ali lerin arası mı kaldı ? esas oğlan : ama hayatım ne yapim çocuk çok üzgündü..kız: o zaman ya arkadaşların ya ben . make your choice... esas oğlan : tamam aşkım bir daha olmayacak. bir biskrem versem ? kız : adam akıllı bir yerde yemek olmazsa, gerisini sen düşün... ? ......böyle uzar gider... dikkat kendine.. dikkatli konuş :)

• Sevgilimiz yokki muhabbet edicek konu arayalım :(

• bilmedigin icin mi soruyosun yoksa bizimkileri mi merak ediyosun

• komiklik şakalar

• ne konusmaya ihtiyacın varsa onu konusursun

• Türkiye gündemi hariç her şey olabılir ,geneleme yapmak zor

• Senden sonra yapılan masajlar hikaye mesela :)

• Bugün su soğuk muydu? edit: her yiğit anlayamaz :(

• sohbet etmeyi biliyosan ve karşındakide sürekli cevap veriyosa bu soru çok saçma olmuş sohbetin devamı her şekilde gelir . sana önerim git biraz kitap oku kelime haznen genişlesin .d

• ben maç futbol hakkında konuşurum o alışveriş hakkında ama asla birbirimizi dinlemeyiz.

• Herşeyden konuşulur :D

• Genelde yabancı dizilerin yeni bölümleri çıkmış ise eski bölümleri hakkında kitap hakkında falan Sağ elim biricik aşkım çünkü. Çok yalnızım be Atam

• Genellikle ben benim hayatımdan girer onun hayatından çıkarım :)

• Üstünde durduğunuz bir konu yok, ne gelirse o.

• gelecek...

• Güzel seçim :D

• sinemamüziktiyatrosporseyahatarabaeğlenceromanaktuel haberhayatmeslekparasevgiaşkdaha gider bu

• bak aynı soruyu ben soracaktım 2 saat önce.. sonra kendim buldum konuları. hadi birbirimizi iyice tanıyalım de. bir sen bir ben karşılıklı soru soralım birbirimize de.. emin ol güzel olacak.

• sevgilimle ne zman uzun konuşursamm sonu hüsran bitiyooo bu yüzden bendennn tıppppp

• hürremin allah belasını versin :)

• Evlilik en başta gelir , sonra gündemdeki olaylar , Aile içindeki olaylar , Dedikodular , Erkeğin yaşadığı sıkıntı , kızın yaşadığı sıkıntı , ayrılık , cinsellik Bu en başta fakat gizlidir :) .

• Daha Fazla
Yükleniyor...