Sevgiliyle sohbet konuları nelerdir?

sevgililerinizle en çok hangi konu hakkında konuşursunuz? Sevgiliyle sohbet konuları nelerdir?

En İyi Kız Görüşü

• Ben dini konulardan, doğa, felsefe falan konuşmayı çok severim, ama karşımdaki kişinin tek derdi öpücük ise o halde ilişkimiz fazla uzun sürmez...

Soran beğendi
    • hep yanlız kalmaktak korkmuşumdur ama insan bakımından demiyorum düşünce bakımından ve benim gibi düşünen böyle karşılı cinslerin olduğunu bilmek mutlu ediyor adamı .her nekadar tanımasamda yanlız olmamak güzel

• Öncekileri Göster
    • keşke okullarda üniversitelerde sizin gibi insanlar daha çok olsa . artık şu modernleştiğini , dinin gericilik olduğunu sanan kızlarla doldu etrafımız, sizin gibilere daha çok ihtiyacımız var

• Gerçekten böyle düşündüğünüze sevindim genelde ben de gerici diye yaftalanırım ama alışmıştım:) Teşekkür ederim güzel sözleriniz için. İnşallah bizler gibi düşünenlerin sayısı artar... Aslında kimileri bizler gibi düşünüyor ama genelde saklıyorlar. Yalnız kalmaktan korktuklarından. Aslında düşündüklerinden daha kalabalıklar ama konuşmaktan korktukları için farkına varamıyorlar...