Bu aralar sevgilim çok sinirleniyor. Neden sürekli bana kızıyor?

Ojelerime kızıyor , sürmeyeceksin diye . Buluşacaktık gelmedi bende kız arkadaşımla çiğköfteciye gittim . Telefonda bana ben sana bi çiğköfte yaparım oraya kadar çiğköfte yemeğe mi gidilir , geç eve diye kapattı telefonu kızdı . Arkadaşlarla eve doğru yürüyorduk , tesadüfen karşılaştık kız da vardı erkekte . Beni görmek için sürpriz yapmış gelmiş ama beni erkeklerin içinde görünce hiç konuşmadı eve bıraktı ve gitti sadece hal ve hareketlerine dikkat et dedi . Niye böyle ?

Güncellemeler:
Onu rahatlatmak için ne yapabilirim peki ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• buluşmaya gelmesn üstüne niye bunları yaptın ettin diye zar işit ve sende öyle bak senn işin onun ellerne kalmış..

• Ellerine kalmadı ama kendini ne yerine koydu bilmiyorum .
      Sonrada diyor ki ben senin kocan değilim , istediğini yap kafana göre . Laflarım umursanmıyor baksana diyor .

• Öncekileri Göster
    • hmm sürekli böle mi arkadaş toplumla iletişimi..

• hayır değil .

Erkekler Ne Diyor 4

• çiğ köfte ben yaparım dediyse buyuk bi ihtimal urfalı olabilir sevgilin oje sürmeyen kız mı var yahu tabiki bakımlı olmalı dışarıda cıkacak dışarda yemekte yiyebilir tabiki normal yani cok kıskanç oldumu işin zor

• çok kıskanç kıyafetime ojelerime saçlarıma makyajıma arkdaşlarıma facebook hesabıma ..

• zor ben senin yerinde olsam ayrılırdım çekilmez yani ben mesela kıskanç degilim ve bu kadar cok kıskanç insanlarıda sevmem insanı cehennem azabı yaşatır bu türler

• hiç birsey yapmasan da kızacak

• ojelere kızma, çiğ köfte yapma falankız olsam kesinlikle vermem (sevgimi, kalbimi falan filan)

• İlgi şefkat ıstıyor yanında gıdıp yanaklarını okşa ve deki'Mmmmmmmmmmmmmm'

• Evet onunla birlikteyken yalnızken bi sorun olmuyor genelde .

• Tamam git ensesinden tut sonra geriye tüm gücünce çek kafası arkaya yatsın dilini çıkar öpüş deli gibi oyşşş

• Eee bir erkek bu kadar sahiplenince de suç oluyor , yok abi anladım kızları bu kadar sahiplenmicen ne halleri varsa görsün..

Kızlar Ne Diyor 4

• Aşırı kıskançlıktan saçmalıyor olabilir. Ben bilmem beyim bilir diye eziklersen kendini tepene çıkar ağzına da eder. Ya kendine gel ya derdini söyle de, uygun şekilde konuşup halledin.

• Söylüyorum neyin var diye . Konuşulacak birşey yok diye .

• konuşacak birşey var ya derdini söyle ya da bana yansıtma ben senin stres topun değilim ota boka kızıp bana parlamaktan vazgeç de aynen

• eskiden boyle degildiyse ve birden bu sekilde davranmaya basladiysamuhtemelen senden sıkılmış ( kendi de farkında olmaya da bilir senden sıkıldığının), bu yüzden herşeye parlıyor, bilincsiz olarak sana böyle yıkıcı davranıyor olabilirfazla devam ederse sifona git derim.

• Ve bana "beni bırakma , benden ayrılırsan seni keserim :)" dedi

• Öncekileri Göster
    • Ama yine de ilerisi var bu ilişkinin , ailesi de artık beni aramaya başladı .
      O derslerle uğraşıyor , yaşadığı şehirde üniversitede kalmak beni de burda yalnız bırakmamak için . Bunalıyor doğal olarak

• bak hep dis faktorlerden bahsediyorsun. ailesi sizin iliskiniz icin bir dis faktor.

onemli olan sevgilinin ne hissettigi. ayrica sirf dersleri bilmemnesi stres yapiyor diye sana boyle davranmaya hakki yok.

benim nacizane tespitim cevapta. umarim istedigin gibi olur.

• Kusura bakmada o senin sahibin falan mı, git ona de ki '' Senin soyadını alana kadar yalnızca babamın sözü geçer''.

• çok sahiplendi evet farkındayım .
      Karı koca kavgalarına döndü tartışmalarımız .
      neden bu kadar büyütüyorsun bunları dediğimde ise bizim ilişkimiz 3-5 günlük mü büyütürüm tabi ki diyor .

• Öncekileri Göster
    • @basingse Yürü be kim tutar seni. Bi anlatamadım, kaç kez diyorum eşya olarak kullandırmayın diye. Dediklerini yapmak zorunda değilsiniz.

• @soran Bununla ilgili uzun bi hikayem var. Ama sen direk bitti de ve çek git. Bak bakalım nasıl kuzu oluyor.

• Sanki kocan ha..

• Evettt , ne yapacağımı da şaşırdım . Aramıyorum etmiyorum bu sefer akşama arıyor , ne yapıyorsun diye şurdayım filan diyorum ne zaman eve geçeceksin diyor 20 dakikaya diyorum bakıyorum gelmiş kapının önünde .

Yükleniyor...