Erkek arkadaşıma hediye kutusuna ne koyabilirim?

erkek arkadaşıma hediye kutusu hazırlamak istiyorum ama içine ne koyma konusunda kafam karışık siz olsanız ne koyardınız..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• içine mektup yaz ona karşı ne hisetgini ne yaşagını yaz kırmızı kurdaleyle bagla koy güll yaprakları koy :) incii falan bide ikinizn resmini koy :) 100 tane kırmızı kalp yap kırmızı kartonla kalplerin üstüne birbirinize kulandıgınız kelimeleri falan yaz w.s kutuya koy :D yap bnce masrafıda aazz :)

• tabiii :)):)::) yanii

• :))))))))))

• beleşe getirior :D sni gidi seni enn ii cevap seç diede yazır benim gibi

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 10

• iç çamaşırını koy

• fotoğraf koyabilisin, duygularını anlatan bir mektup olabilir..ayrıca kalp şeklinde küçük bir çanta da olabilir.. ek olarak içine anahtar da koyabilirsin :D kalbinin anahtarını..

• doğum günü hediyesi olarak mı yoksa sevgini belli etmek için mi?

• teşekkür ederimm :)

• kutuya kol düğmeleri, saat ve parfüm koyabilirsin onu mutlu edecektir

• sevgimi belli etmek için.

• senn gibi sevgilim olsun hediye almasada olur

• saolasınnnn

• :))) eyvllhhh

• Arkadaşın nasıl biriki mesela çok iyi bir av bıçağı beni memnun eder ziyadesiyle walter marka yada colombia

• ben olsam bayramda geliyor, gömlek kravat ve kol düğmesi üçlüsü harika olurdu

• ımm ii fikirrr teşekkrr :)))

• Hediye.

• sen güzel bi kutu yap onu ver bi daha masrafa girme .D

• :DD ne komksn

• 10 liralik akbil koy

• sen bütçeden haber ver

• birde beğenirsen belkide en iyi cevabı ben vermişimdir ;)

• bunu düşünmüştümmm :)))) saoll

• Tamam umarım cevabımı beğenmişsindir :) zippo al birde tabaka zaten ikisi 100 lirayı geçecektir az diyorsan saat al yüzük al hala az dıyorsan yazarım ki manevi olarakta erkek arkadaslarına onun hakkında yazı yazmalarını ıste örneğin ben ahmet işte sen benım en yakın arkadasımsın kız arkadasın senı cok sevıyor falan fıstık ;)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• bana koca bir kutu dolusu aburcubur gelmişti ve çok beğenmiştimmm. sevdii aburcuburları all koyyy. severmi bilemem tabi.

• yeterki yicek olsun :)) saol canımm

• Kutu, o kutunun içine de bir kutu, o kutunun içine de bir kutu.. Ondan sonra en sonuncu kutunun içine küçük bir kalp.

• buda güzel olabilirr

• Çikolata, parfüm, saat, atkı falan.

Yükleniyor...