Erkek arkadaşıma hediye kutusuna ne koyabilirim?

erkek arkadaşıma hediye kutusu hazırlamak istiyorum ama içine ne koyma konusunda kafam karışık siz olsanız ne koyardınız..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• içine mektup yaz ona karşı ne hisetgini ne yaşagını yaz kırmızı kurdaleyle bagla koy güll yaprakları koy :) incii falan bide ikinizn resmini koy :) 100 tane kırmızı kalp yap kırmızı kartonla kalplerin üstüne birbirinize kulandıgınız kelimeleri falan yaz w.s kutuya koy :D yap bnce masrafıda aazz :)

• bak bu süper :)) teşekkürkr canımm

• Öncekileri Göster
    • :))))))))))

• tabiii :)):)::) yanii

Erkekler Ne Diyor 10

• Arkadaşın nasıl biriki mesela çok iyi bir av bıçağı beni memnun eder ziyadesiyle walter marka yada colombia

• iç çamaşırını koy

• fotoğraf koyabilisin, duygularını anlatan bir mektup olabilir..ayrıca kalp şeklinde küçük bir çanta da olabilir.. ek olarak içine anahtar da koyabilirsin :D kalbinin anahtarını..

• doğum günü hediyesi olarak mı yoksa sevgini belli etmek için mi?

• sevgimi belli etmek için.

• kutuya kol düğmeleri, saat ve parfüm koyabilirsin onu mutlu edecektir

• teşekkür ederimm :)

• 10 liralik akbil koy

• Hediye.

• senn gibi sevgilim olsun hediye almasada olur

• :))) eyvllhhh

• saolasınnnn

• ben olsam bayramda geliyor, gömlek kravat ve kol düğmesi üçlüsü harika olurdu

• ımm ii fikirrr teşekkrr :)))

• sen güzel bi kutu yap onu ver bi daha masrafa girme .D

• :DD ne komksn

• sen bütçeden haber ver

• sorun değil btçe

• Öncekileri Göster
    • bunu düşünmüştümmm :)))) saoll

• birde beğenirsen belkide en iyi cevabı ben vermişimdir ;)

Kızlar Ne Diyor 3

• Kutu, o kutunun içine de bir kutu, o kutunun içine de bir kutu.. Ondan sonra en sonuncu kutunun içine küçük bir kalp.

• buda güzel olabilirr

• bana koca bir kutu dolusu aburcubur gelmişti ve çok beğenmiştimmm. sevdii aburcuburları all koyyy. severmi bilemem tabi.

• yeterki yicek olsun :)) saol canımm

• Çikolata, parfüm, saat, atkı falan.

Yükleniyor...