Dershaneler seneye kapatılacak siz ne düşünüyorsunuz?

bildiğiniz gibi akp iktidari eğitimi bitirdiği gibi dershaneleride kapatıyor peki bunca öğretmen işsiz kalıcak bunca öğrenciye ne olacak neler... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Kapatamazlar anca kendilerine bağlarlar öğrencinin psikolojisini bozup sınavlarda öğrencileri elemek için yapıyorlar her sınav öncesi muhakkak bir olay olur bak burada temel mantık bizim "Ooo ozaman sınava girmem ben" gibi mantıkla hareket edip sınava girmememiz onlarda daha az kişi ile uğraşıp daha az para harcarlar kalan paralar da yine (ceplere) onlara kalır.Sakın ümitsizliğe kapılma dersaneyi kapatması için önce adam akıllı eğitim sistemi kurmaları gerekiyor okullara bakmaları gerekiyor adam okula bakmıyor okulu bok götürüyor gidiyor salak saçma şeylere para harcıyorlar sonra neden gençler uyuşturucu kullanıyor . tinerci oluyor serseri oluyor bir ülkenin geleceğinin yetiştiği yeri bok götürürse geleceği de boktan olur neyse fazla birşey söylemek istemiyorum siyasete giriyor ama canını sıkma KAPATAMAZ İSİMİ DEĞİŞİR KENDİ HİZMETİNE GİRER. dersaneden aldıkları vergiler o kadar fazla ki yani neden para gelen yeri kapatsın ?

• onların düşüncesi apayrı

• Öncekileri Göster
    • insanlar olmak için çabalayacağız. Bir söz var çok güzel "Dalgasız denizde herkes kaptan" :)

• kesinliklee