• Sor
  • Bence

Sevgilim çok ilgisiz olmaya başladı, nasıl toparlarım?

Ben artık hiçbir sorunumuz olmasın istiyorum ama o çok ilgisiz artık :S. Kendimi bazen cinsel obje olarak görüyorum.Öyle düşündüğünü... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Her ilişkinin monoton evreleri vardır. Ancak bunu düzeltmek tek başına yapabileceğin bir şey değil. Sevgilinle konuş ve ilişkinizin durağan bir hal aldığını ona anlatmaya çalış. Eğer ki sana bu konuda katılıyor ve bunu ortadan kaldırmak için bir şeyler yapma çabası içerisine giriyorsa, bu ilişki her türlü mücadeleye değer, yok ısrarla sana katılmadığını aslında her şeyin ilk günkü kadar güzel gittiğini düşünüyorsa üzgünüm ama sizinki bir ilişki olmaktan çıkmış, bir alışkanlık haline dönmüş. Bir de sen bu durumu gördüğün halde o bunu göremiyorsa şu cinsel obje lafında haklısın diyebilirim.

Erkekler Ne Diyor 8

• hala cinsel olarak ilgilendigine bile sukretmelisin bence...ilsikinin ortasında artık taraflar ilk andaki ilgiyi gostermezler bu cok dogal bir sey...sevis ve tadını cıkar bence sorgulama fazla:)

• Bence bu işin altında başka bir çapanoğlu var..

• Ne gibi :(

• Birden ilgisiz olduysa araya soğukluk girdiyse eğer başka bir kız vardır işin içinde..

• Yok gerçekten hiiiç sanmıyorum.Çünkü yaşadığımız yer çok küçük bi yer.Hemen duyulur.Herkes tanır birbirini de bizi de.2yıllık ilişkim .ama düzelmesini istiyorum artık :(

• kaççççççççççç

• 2yıllık ilişkim ya gidemiyorum.Çok kötüyüm gerçekten...Düzeltemez miyim :(

• Öncekileri Göster
    • Çok teşekkür ederim gerçekten :(

• rica ederim sıkma canını

• cinsellikten fazlaca bahsettiyseniz biraz hevesini almış olabilir kendini geri çek ve cinsellikten bir süre bahsetme sakın

• Bilmiyorum.Ama gerçekten bahsetmeyeceğim uzun zaman.Kendimi geri çektiğimde yani gün içinde arayıp sormadığımda yokluğun koyuyor bana diyor.İnsan değerini böyle zamanlar da anlıyor diyor.Ama çok sabırsızım ben de onun konusunda eskisi gibi olmak istiyorum artık :(

• bence kendini tut hiçbirşey yazma o yokmuş gibi davran bu işin gerçekten kuralı bu çok daha değerli oluyorsun

• Öyle gerçekten anlıyorum bunu da kendi de belirtiyor.Ama dayanamıyorum of :(

• Buna halk arasında odunluk denir..Yapacağın en güzel şey bir takım isteklerine ara vermek ta ki eskisi gibi olana kadar..

• Çok güzel bir tavsiye gerçekten artık böyle yapmayı düşünüyorum.

• bol şans

• Teşekkürler umarım eskisi gibi oluruz tekrar :(

• ilişkiniz eger uzun süreli ise o yüzden olmustur. her şey sıradanlasır atrık. farklı seyler yasamalısınız.

• katılıyorum uzun ilişkilerin snucu hep bu şekilde sonuçlanıyor.

• ... Bunu kendisiyle görüştün mü?

• eveeeeeeeeeeeeeeeeeeeet :(

• Öncekileri Göster
    • Haklısınız.Zaten 1haftalığına şehir dışında olacağım bu daha iyi gelir belki ona :( Ama sonuçta eskisi gibi olur değil mi :(

• ... İnşallah.

Kızlar Ne Diyor 4

• snde bırak gitme üstüne, o nasıl davranıyorsa öyle davrann kavga çıkarmamaya çalış, ve sakın ilgilenme bırak o ilgilensin o seni kovalasın birazda

• sonunuz ne oldu gerçekten çok merak ettim

• Güzelim erkekler zaman geçtikden sonra böle yapıcak bişey yok... Bir söz vardır hep söylerim Ya bu deveyi güdücen ya diyardan gidicen...

• Eskisi gibi olmaz mı :(

• Ne yazıkki olmaz... Biraz uğraşırsın heycan tutku bunları tazelemeniz lazım becerebiliseniz.. olur belki

• İnşallah olur :(

• Bunu sana hissettirecek ne yaptı mesela? yaşlar kaç ve kaç yıldır berabersiniz?

• 18.2yıllık beraberliğim.Soğuk geliyor bana.Eski mesajlarını okudum.Temmuzdaki yani çokta eski değil.Çok güzel sözleri var bana.Ama bir kaç haftadır yok öyle değil.Cinsel konuya geldiğinde konuşuyor ama.Çok az konuşuyoruz 1-2 haftadır ve güzel sözlerini duymadığım da soğuk olduğunu söylüyorum ama o farkında değilim diyor :S.Hissediyorum böyle değildi.

• Öncekileri Göster
    • İlişkide belkide birinin toparlayıcı olması lazım her iki tarafta kavgada ya da başka birşeyde koyverirse olmaz. O zaman sen belli et mesajlar at bu türlü ya da sen böyle konuşamaya devam tam bilmiyorum bende yaşadım ama nasıl düzelttim inan bilmiyorum kendiğinden oldu belkide ama

• Ben toparlıyorum hep.Belki de bu yüzden dayanamıyorum artık :(.Düzeltiyorum.Güzel güzel mesajlar.Ama sabaha tek mesaj ondan "günaydın aşkım :)." Hep aynı şeyler üzerinde tartışıyoruz.Bu yüzden sıkıldı belki de.Büyük ihtimal.Ama artık düzeltemiyorum.of :(

Yükleniyor...