Sevgilim çok ilgisiz olmaya başladı, nasıl toparlarım?

Ben artık hiçbir sorunumuz olmasın istiyorum ama o çok ilgisiz artık :S. Kendimi bazen cinsel obje olarak görüyorum.Öyle düşündüğünü düşünüyorum.Çünkü eskiden bana çok güzel şeyler söylerdi artık o sözleri yok.Eskisi kadar sevmediğini düşünüyorum.Bana zaman ayırmak ilgilenmek istemiyormuş gibi geliyor. Sevgilim çok ilgisiz olmaya başladı.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Her ilişkinin monoton evreleri vardır. Ancak bunu düzeltmek tek başına yapabileceğin bir şey değil. Sevgilinle konuş ve ilişkinizin durağan bir hal aldığını ona anlatmaya çalış. Eğer ki sana bu konuda katılıyor ve bunu ortadan kaldırmak için bir şeyler yapma çabası içerisine giriyorsa, bu ilişki her türlü mücadeleye değer, yok ısrarla sana katılmadığını aslında her şeyin ilk günkü kadar güzel gittiğini düşünüyorsa üzgünüm ama sizinki bir ilişki olmaktan çıkmış, bir alışkanlık haline dönmüş. Bir de sen bu durumu gördüğün halde o bunu göremiyorsa şu cinsel obje lafında haklısın diyebilirim.

Erkekler Ne Diyor 7

• ilişkiniz eger uzun süreli ise o yüzden olmustur. her şey sıradanlasır atrık. farklı seyler yasamalısınız.

• katılıyorum uzun ilişkilerin snucu hep bu şekilde sonuçlanıyor.

• hala cinsel olarak ilgilendigine bile sukretmelisin bence...ilsikinin ortasında artık taraflar ilk andaki ilgiyi gostermezler bu cok dogal bir sey...sevis ve tadını cıkar bence sorgulama fazla:)

• Buna halk arasında odunluk denir..Yapacağın en güzel şey bir takım isteklerine ara vermek ta ki eskisi gibi olana kadar..

• Teşekkürler umarım eskisi gibi oluruz tekrar :(

• bol şans

• Çok güzel bir tavsiye gerçekten artık böyle yapmayı düşünüyorum.

• ... Bunu kendisiyle görüştün mü?

• ... İnşallah.

• Haklısınız.Zaten 1haftalığına şehir dışında olacağım bu daha iyi gelir belki ona :( Ama sonuçta eskisi gibi olur değil mi :(

• ... Ara vermek gibi mi dedin,gibi dedim.Tam olarak kopun ara verin değil.Sık görüşmeyin.

• Öncekileri Göster
  • cinsellikten fazlaca bahsettiyseniz biraz hevesini almış olabilir kendini geri çek ve cinsellikten bir süre bahsetme sakın

• Öyle gerçekten anlıyorum bunu da kendi de belirtiyor.Ama dayanamıyorum of :(

• bence kendini tut hiçbirşey yazma o yokmuş gibi davran bu işin gerçekten kuralı bu çok daha değerli oluyorsun

• Bilmiyorum.Ama gerçekten bahsetmeyeceğim uzun zaman.Kendimi geri çektiğimde yani gün içinde arayıp sormadığımda yokluğun koyuyor bana diyor.İnsan değerini böyle zamanlar da anlıyor diyor.Ama çok sabırsızım ben de onun konusunda eskisi gibi olmak istiyorum artık :(

• Bence bu işin altında başka bir çapanoğlu var..

• Yok gerçekten hiiiç sanmıyorum.Çünkü yaşadığımız yer çok küçük bi yer.Hemen duyulur.Herkes tanır birbirini de bizi de.2yıllık ilişkim .ama düzelmesini istiyorum artık :(

• Birden ilgisiz olduysa araya soğukluk girdiyse eğer başka bir kız vardır işin içinde..

• Ne gibi :(

• kaççççççççççç

• rica ederim sıkma canını

• Çok teşekkür ederim gerçekten :(

• bi sor bunu olmadı yarın yine konuşuruz elimden gelen ne varsa seve seve yaparım

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• snde bırak gitme üstüne, o nasıl davranıyorsa öyle davrann kavga çıkarmamaya çalış, ve sakın ilgilenme bırak o ilgilensin o seni kovalasın birazda

• Güzelim erkekler zaman geçtikden sonra böle yapıcak bişey yok... Bir söz vardır hep söylerim Ya bu deveyi güdücen ya diyardan gidicen...

• İnşallah olur :(

• Ne yazıkki olmaz... Biraz uğraşırsın heycan tutku bunları tazelemeniz lazım becerebiliseniz.. olur belki

• Eskisi gibi olmaz mı :(

• Bunu sana hissettirecek ne yaptı mesela? yaşlar kaç ve kaç yıldır berabersiniz?

• Ben toparlıyorum hep.Belki de bu yüzden dayanamıyorum artık :(.Düzeltiyorum.Güzel güzel mesajlar.Ama sabaha tek mesaj ondan "günaydın aşkım :)." Hep aynı şeyler üzerinde tartışıyoruz.Bu yüzden sıkıldı belki de.Büyük ihtimal.Ama artık düzeltemiyorum.of :(

• İlişkide belkide birinin toparlayıcı olması lazım her iki tarafta kavgada ya da başka birşeyde koyverirse olmaz. O zaman sen belli et mesajlar at bu türlü ya da sen böyle konuşamaya devam tam bilmiyorum bende yaşadım ama nasıl düzelttim inan bilmiyorum kendiğinden oldu belkide ama

• Cinsellik derken öyle değil herkesin konuştuğu şeyler.Sevişmedik de ileri de gitmedik.Konuşmak filan herkesin yaptığı gibi.Öpüştük sadece.18 yaşındayım küçük olduğumu düşünüyorum onlar için.İlerisi için evlilik tabi.Arada böyle dönemler bizim de oldu hele ilk dönemler.Ama tatildeyiz ve bu kadar uzun soğuk olmasına dayanamıyorum :( Düzelmesini istiyorum :8 Kaç kare konuştuk.İyiyiz ama sonra bir olay oluyor kavga,sonra direk soğukluk giriyor :(

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...