Peki ya sizin ; hiç fotoğrafını açıp yüzünün en ince ayrıntısına kadar incelediğiniz biri oldu mu?

sedefomer
Peki ya sizin ; hiç fotoğrafını açıp yüzünün en ince ayrıntısına kadar incelediğiniz biri oldu mu?

Gelmişken dinleyin dedim :)

Güncellemeler
+1 yıl
Biz kırıldık, daha da kırılırız
Ama katil de bilmiyor öldürdüğünü..

Cemal Süreyya
Güncellemeler
+1 yıl
@mayka @göcmen_kızı @Umursamaz-gnc @Armour @pilav_ustu_az_kuru @relationshit @üğpoıuy sorumu cevaplayın :D 😂😂
Peki ya sizin ; hiç fotoğrafını açıp yüzünün en ince ayrıntısına kadar incelediğiniz biri oldu mu?