Sevgilim beni aramıyor, neden aramıyorsun diye sorunca, beni sıkboğaz ediyorsun diyor!

erkek arkadaşımla aramız iyiydi fakat yaz girince bozuldu. ailesiyle beraber o kumburgaz tarafında bense istanbul'dayım. ara ara hafta sonları ben ya da o atlayıp gidiyoduk buluşuyoduk. fakat zamanla beni hiç aramadığını farkettim cevap vermiodu aramıyordu. başlarda şakayla karışık söylüyordum fakat baktım içim içimi yiyor konuşmayı denedim yazın başından beri yaptığım gibi. oysa hep aynı cümleleri kuruyordu 'ben burda sen orda tatildeyiz dikkatim dağılıyor kışın herşey düzelecek' filan diye. baktım olmuyor yine konuştum çünkü ben aramasam aramıyor mesajlarıma cevap vermiyordu. sevgisinden şüphe etmeye başlamıştım. konuştuğumdaysa bana 'beni çok sıkıyorsun yaz tatili bu 3 ay neden bu sıkboğaz etmen seni aramıyorum çünkü zaten hep sen beni arıyosun her an rapor mu vermemi bekliyosun' diye çıkıştı. sonra da bırak ben seni arım sen beni arama sen zaten iki gün aramasan ben arıcam seni diyor.

şimdi tamam çok sıkıyomuşum dedim anladım da kurduğu cümlelere anlam veremedim? ne demek istiyo yada bunu dile getirmesi garip değil mi?

Güncellemeler:
kışın çok ağır iş yapıyo erkek arkadaşlarıyla fılan takılmak hoşuna gidiyor benle olduğundan beri erkek arkadaşları serzenişte nie bizle takılmıyosun diye.itiraf ediyorum gerçekten sık boğaz ediyorum heran mesaj heran arama her konuşmada beni unutma ara filan diyorum aramayıncada beni niye aramıyosun diye fırça atıyorum.hatta bi ara heran resim gönderiyodum beni unutma filan diye onun yaptığını biliyorum deli gibi kağıt oynayıp içip erkek muabetti yapıyor ben burda yanlız olduğmdan kuruyorum

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

  • canım muhtemelen sevgılın yaz aşkı bulmuş onla vakıt gecırıyo

    0|0