Eşiniz Sizden Gizli Birisiyle Birlikte Oldu Ne Yaparsınız?

AlaraÖzenç
Eşinizin (Karınız veya Kocanız İşte) sizden gizli gizli başkasıyla (Birlikte Olduğunu) cinsel ilişki yaşadığını öğrendiniz? Kocanız veya Karınız Herneyse eve geldi ne yaparsınız? Tepkiniz ne olurdu? :D Yani burdaki olay sizi sevmediğinden değil.. anladınız siz onu? :)
Ne Yapıcam? Yumruğu Ağzına Vurduğum Gibi Kırarım! Sonra da ''-Bu İlişki de burada Biter! Bitti!!! '' Der giderim...
Yumruğu Ağzına Vurduğum Gibi Kırarım! Kızarım Bağırırım Döverim Ama Yine de Affederim... <3
Hiç Bir Şey Olmamış Gibi Davranır Hayatıma Devam Ederim.. :)))))
İkisini de Öldürürüm!
Aldattığı Kimse Bir Güzel Döverim. Öyle Böyle Değil Linç Ederim. Sonra Eşime de Biraz Şiddet Gösteririm Ama Dövmem Çok Pis Bağırırım. İşte Bu Kadar Sonra İlişkimiz Düzelir Zaten :)
Aldattığı Kimse Pataklarım. Eşimi de Bağlarım Yatağa... Anladınız Siz Onu :)))
Hiç Bir Şey Olmamış Gibi Davranır , O Fark Etmeden Çeker Giderim Arkada Bıraktığım Tek Şey Bir Kalem Bir Not ve Üzerinde Yazan Kelimeler Olur...
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Eşiniz Sizden Gizli Birisiyle Birlikte Oldu Ne Yaparsınız?