Sanırım gelecekte bir sorunum olucak?

selam arkadaşlar; Ben 25 yaşında ingilizce öğretmeniyim. Bu sene kpssye hazırlanıyorum. Bu sene kazanırsam evliliğiminde kolay olacağı... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Açık açık bir polis ile evlenmek istediğini, istemeye geleceklerini vs. söyle sen eğitimli ve mesleği olan bir kişisin en önemlisi eğitimcisin bu konuda mesleğinin sana kattığı ikna kabiliyetini de kullan mesela o benim mutlu olacağım kişi benim başka bir meslekteki kişiyle evlenmeme göz yumamazsınız o değilde bir başkası olursa ben mutsuz olacağım siz benim mutsuz olmamı ister misiniz cümleleri belki ikna etmende faydalı olabilir. Hala karşı çıkarlarsa da kendi kararını verirsin sen bir polisi hayatında istiyormusun? Cevabın EVET ise ailen polis olan birisine sıcak bakmadıkları için düşünceliysen yapacağın tek şey sevginin peşinden gitmek bırakma asla onu. Ailen de seni mutlu olduğunu gördükleri zaman ikna olavaklardır. Ailene sırt çevirme ama ailen için de kendi mutluluğunu da kısıtlama. Hem belki ileride evlenmeyi düşündüğün kişi normal memur olarak hayatına devam eder herşey yoluna girer. Herşey zaman sabır sevgine sahip çıkmak aşkın ve mutluluğun için çaba ve mücadele göstermekle alakalı

• tesekkur ederım..

• cevabımı en iyi cevap seçerek beni onurlandırdığın için bende sana teşekkür ederim