Sevgilim çilliyim diye benden soğurmuş ne yapmalıyım :(

Arkadaşlar sevgilimle buluşcaz ilkdfa görcez birbirimizi çilli olduumu söyledim benden soğurmusun dedim soğurum aşkım dedi falan bakıcaz baklım dedi yakından görcem dedi ne yapıcam ben arkadaşlar ya :(

Güncellemeler:
sevgilimle ayrı şehirledeyiz 8 aydır çıkıyorz ilkdefa buluşma olcak
şimdide aşkım takılıyom sadece be diyo beğenmez olurmuyum ben beğeniyom seni diyo salakmı bu çocuk biraz dengesiz sinirlerimi bozdu valla beğenmezse soğursam tekmeyi koycam

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben de bir keresinde evlenmiştim, 20.evlilik yıldönümünde karımın çilli olduğunu farkettim ve tek celsene boşandım :)Şaka bir yana erkek arkadaşın muhtemelen şaka yapmıştır sana ancak şunu da belirteyim ki, 8 ay boyunca birbirinizi görmemeniz bir avantaj da olabilir. nasıl dersen, tamamen kişiliğinizi ve duygularınızı yansıtmış olabilirseniz. aranızda yalan söyleyen yoksa tabi. bu durumda da görmeden sevmiş olursunuz ve fiziki özellikler önemli olmaz, yani olmamalı, yani gerçek bir sevgide...

Erkekler Ne Diyor 23

• netten mi tanıstınız

• Birdaha güncelleme yaparsan sevgilini bogarım.

• nasıl ılk defa yakından gorusucegın bırıyle cıkıyorsn anlamıyorum ya

• tamamda 8 ay boyunca hiçmi fotonu görmedi?

• hep msnde cam açtık

• eee sonuçta senin nasıl biri oldunu biliyo. bence senden ayrılmak için bahane arıyo 8 ay çıktı baktı iş ciddiye biniyo yumurtlamaya başladı işte anlada :)

• gece gece güldüm ha soğurum aşkım ne laaa :D kurban olduğum senin yaşın kaç ya ? .d

• boşuna gitme bence buluşmaya eğer dediği gibiyse demekki çili olmayan birini buldu zamn arkasına bkmadan gidecek. millet artık kalbe değil tipe bakar olmuş.

• cildiyeye git temizlesin çilleri

• çil yoğunluğu ve zevke göre değişir :D

• sevgılım dyo daha bırbırlerını görmemısler orasını geçtım matraga bakın çıllıyım askım benden sogurmusun demıs amk resımlerını göstermedın mı hıc neyse bunuda geçtım karsısındakıde demıskı sogurum askım demıs sfasfsada :D

• millet kafayı yemiş 8 aydır süren bi ilişkide erkeğin kızı 8 ay sonunda beğenmemesi bence intihar sebebidir.8 ay ömrunden gittiyse yaşamak niye la :)

• İkinci güncellemeyi okudum. Bence senin çilden daha büyük bir sorunun var.

• daha sevgili olmamışsınız

• sevgilin ve ilk defa bulusacaksınız, enteresanmış

• Onun eşşekliği dış görünüşle hareket ediyor ise.

• nasıl sevgililik lan bu ilk defa görüyon sevgilim diyorsn ciller yüzünden sogurum diyor falan filan boş ver bırak gitme agac et kerizi

• güncellemesene ya bende bişey var zanettim ayrılın bitsin bu ızdırap

• İnternetten mi buldun sevgilini? Bu nasıl sevgi, bu nasıl sevgili?

• reagan fayee oyyşşşşşş,nasıl begenmemiş yahu?

• youtubeden orhan gencebayı aç seveceksen beni böyle sev diye yaz sonra bunu mp3e çevir teline yükle buluşunca konuşmasını beklemeden çal müziği hacı kesin klasik türk erkeğidir dayanamaz atlar boynuna veeeee mutlu son:)

• Dalga mı geçmiş soğurum aşkım nedir Allah aşkına ? Baştan Fail eleman Çoluk çocukla kendinizi yıpratmayın ayrıca çil bazı kişilere çok yakışır ben en çok beyaz tenli kızlarda hoş bulurum.Hiç takılma çil yüzünden soğursa zaten değmez umarım şaka yapıyodur yoksa yazık olur.

• Çilli kız sevilmez mi yaa ayrı bir havaları var onların. Sevgilin zevksiz.

• Netten buldun herhalde yerine başka birini gönder Tam Türk filmi Olsun

• ask bunun neresinde bir butun olarak sevilir ve bir butun olarak nefret edilir.seni cili icin sevmeyecekse hic sevmesin.

• Yüzüne iyice fondoten sür iyice ama 1 kilo neyim böyle

• Sevgilin aklınca şaka yapmış, o değilde herkesde sazan gibi fikir vermeye çalışmış mk.

Kızlar Ne Diyor 6

• Böyle diyen birine hala sevgilim mi diyorsun

• çillerini yok edemezsin, seni olduğun gibi beğenmeyen istemeyen biriyle de olma zaten.

• ''soğurum aşkım'' buraya koptum :D

• bakıcaz bakalım kısmına ne demeli :D

• sanki koyun seçiyo :D

• Benim repliğimi çalmış. Bana sorulduğunda da beğenmem çirkin olursun ayrılırım sevmem derim oysa hiç takılmam öyle görünüşe çocuğa laf atmayın tarzı hoşuma gitti. :D

• 8 aydır çıkıyorsun ama hiç görmedin. tey allam ya.

• Sizin nereniz sevgili anlamadım. Ha çillerinden soğuyan insan sevgili midir onu da çözemedim.

• Abartma.Altı üstü sanal aşk.

Yükleniyor...