Çok güzel bir kızı reddeden erkek sonradan pişman olur mu? Olmasa bile arada aklına gelip merak eder mi?

Gizli Üye
Hoşlandığım adam sen çok güzel bir kızsın, seninle çıkmayı çok isterim demişti sonradan sen evlenmeyi düşünüyorsun ama ben evlenmem ancak birlikte yaşarım demişti ben de birlikte yaşayamayacağım için 1 hafta sonra eski kız arkadaşıyla tekrar çıkmaya başlamışlar, kız yalnız yaşadığı içinde aynı evde rahat rahat birlikte yaşıyorlar... Sorum şu ki; ukalalık gibi olmasın ama; çok güzel, masum bir kızı reddettiği için arada bir ben aklına geliyor muyumdur sizce? Birlikte yaşadığı kadından daha güzel ve gencim... Yani acaba o kız neler yapıyordur falan diye sosyal medyadan beni takip ettiği veya arada bir aklında kaldığım aklına geldiğim oluyor mudur sizce erkek psikolojisi nasıldır boyle durumlarda? şimdidençok teşekkürler.
Çok güzel bir kızı reddeden erkek sonradan pişman olur mu? Olmasa bile arada aklına gelip merak eder mi?