Sevdiğim kız nişanlı çıktı, ne yapmalıyım? :(

asilprens
arkadaşlar benim durumum çok karışık bana yardım edin ! benim uzun zamandır kalbimi sızlatan bi kız vardı bir markette kasiyer olarak çalışıyor, ben onu görmek için bütün alışverişi oradan yapıyordum. dikkatimi çeken bişey vardı, bakışları beni benden ediyordu, ben üniverste mezunuyum memleketten uzakta işe başlıycaktım ama ramazan ayı girdiği için bayramdan sonraya erteledim işimi... babam birgün bana ramazan ayında boş yatmaktansa bir markette çalışmamı tawsiye etti, hemde kızın olduğu market sahibinin 2. dükkanı birbirlerine çok yakın. ben hemen kabul ettim uzatmayayım. markette çalışmaya başladım benim çalıştığım markette eksik bir malzeme olduğunda öbür marketten getirioduk, tabi herşeye ben atlıodm, benm her gittiğimde farkında oluym olmuym sürekli bi tebessüm, sanki onu görünce ayaklarım yerden kesiliyor ona baktığım etrafta olan bitenden haberim yok! farklı bi durum ömrü hayatımda böyle bişey olmamıştı :/ gün geçtikce sanki ona olan ilgimi anlıyormuş gibi bi hali wardı, bakışlarından onu anlıyordum çok derin bakıyordu,bende gözlerimi kaçıramıyordumm...o duyguyu anlatmak imkansız birşey... beni en çok şaşırtan olaya geçelim, birgün yine kızın olduğu markete gittim malzemeyi aldım tam çalıştığım yere gitcem, bana seslendi,sigara eksiklerim war dedi bi kağıda yazmış sadece iki adet...ama altındaki yazı beni çok şaşırttı...etiy(kolonyağ) yazııyordu(tabi ben bunu gece farkettim) yazmış ama yalan yanlış karalamış üstünü...ben o kağıdı atmadım.. sıgaraları getirdiğimde bana büyük bir tebessümle ya senden en önemli şeyi istemeyi unuttum dedi , neymiş dedim etiy kolonyağı dedi, bende peki dedim getirdim, farkettim gün geçtikçe bana daha çok yakınlaşmaya çalışıyor..oof of.. son güne gelelim ewet son gün marketten ayrılacağım gün tam 14 gün çalışmıştım... songün bi sebeb bularak kızın çalıştığı markete gittim,içimde fırtınalar patlıyor..neyse alacağımı aldım yazdırmak için kasaya gittim kız dedi bugün çıkıyon galiba dedi..bende ewet malesef dedim o da malesef dedi kısık bir sesle...ben tam çıkmak üzereydim elime malzemeleri aldım bana bu arada benim ismim büşra dedi ben sanki ismini bildiğimi bilmiyor gibi.. kendimden geçtim kısık bir sesle memnun oldum dedim kafasını salladı doğrular gibi..o gün bizim markette çalışan çocuktan can alıcı birşey öğrendim kiz nişanli dedi bana...kalbime hançer soktular sankiii ne yapacağımı şaşırdım:: ne yapmaliyim arkadaşlar ? ne? ona sewdiğimi söylesem benim yaptığım şerefsizlik olur, bu hayatta şerefim için yaşıyorum...ama kıza kendimi fenaa kaptırdım :// okuyup cewap yazan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum..
Güncellemeler
+1 yıl
NOT: GÖZLERİNE BAKMAKTAN Parmağındaki yüzüğü farkedemedim :(
Sevdiğim kız nişanlı çıktı, ne yapmalıyım? :(