Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Sevgiliye yapılacak en güzel sürprizler nedir?

Sevgiliye yapılacak en güzel süprizler nedirr?...Ne yapılması sizi çok mutlu eder? Haydi yaratıcılığınızı göreyim.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• seni seviyorum diyip alnından öpmen kafi.Zira alından öpmek alın yazısını öpmektir.

orjinal bir şeyler yapmak istiyorsan iyiki dogdun baskılı t-şörtler yaptırıp partideki herkeze giydirebilirsin.hediye olarakta kalıcı birşey almanı tavsiye ederim.adınızın yazılı oldugu künyeler yada ikinizin resmini taşıyan küçük bir kolye olabilir.yada sevdiği bir canlıyı hediye edebilirsin.kedi tavşan civciv vs.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• cumartesi pazar için baş başa bi tatilden iyisi yok yada kendine kurdaliyele ona hediye et. .)

0|0
    0|0
    • tatil şu an zor gibi:) belki ilerde.. ikincisi denenebilir:)

• ya bir kız yapınca neyse de şimdi senin yaptıgını düşünmek komik geldi kusura bakma:) ama yaratıcı ve sevimli:)

• :) niye kusura bakayım ya dene sen bak pısman olmayacaksın d

• Eğlenin yemek yiyin başbaşa olun ah ah

0|0
    0|0
  • sevgilime yaptığım en yaratıcı fikir bir tane çiçek almak oldu...

0|0
    0|0
  • İşte bunlar hep sex

0|0
    0|0
  • sex

0|0
    0|0
    • o süpriz mi şimdi:)

• gerçekler acıdır.

• kafan güzelmiş tadını çıkar

• sevgiliye bağlı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• jartiyer al giy göster

0|0
    0|0
    • parası neyse veriym sen al bana ya:D

• kargo eve gelir benm için sakat :D:D

• hee o zaman zor ben yurda getirttirceğim için :D Aslında aldığın yerdekiler çok takmıorda insan kasılıyor biriyle git bari :D Yada gir direk kutuda olanlardan al gazete kağıdına sar parasını at kasaya fırla

Yükleniyor...