Sevgiliye yapılacak en güzel sürprizler nedir?

Sevgiliye yapılacak en güzel süprizler nedirr?...Ne yapılması sizi çok mutlu eder? Haydi yaratıcılığınızı göreyim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• seni seviyorum diyip alnından öpmen kafi.Zira alından öpmek alın yazısını öpmektir.orjinal bir şeyler yapmak istiyorsan iyiki dogdun baskılı t-şörtler yaptırıp partideki herkeze giydirebilirsin.hediye olarakta kalıcı birşey almanı tavsiye ederim.adınızın yazılı oldugu künyeler yada ikinizin resmini taşıyan küçük bir kolye olabilir.yada sevdiği bir canlıyı hediye edebilirsin.kedi tavşan civciv vs.

• teşekkürler:)

Erkekler Ne Diyor 6

• İşte bunlar hep sex

• ııh pek göremedim:)

• İşte burada

• azıcık ince ruh :) hani nerede:))

• sevgiliye bağlı

• orası kesin:)

• sevgilime yaptığım en yaratıcı fikir bir tane çiçek almak oldu...

• :)))

• onu yapmayanlar da var :)

• sex

• kafan güzelmiş tadını çıkar

• gerçekler acıdır.

• bu ne demek şimdi biraz kibar olabilirsen hoş olur

• Öncekileri Göster
  • Eğlenin yemek yiyin başbaşa olun ah ah

• Ne olduki hayırdır:)

• ah ahh:)

• cumartesi pazar için baş başa bi tatilden iyisi yok yada kendine kurdaliyele ona hediye et. .)

• :) niye kusura bakayım ya dene sen bak pısman olmayacaksın d

• ya bir kız yapınca neyse de şimdi senin yaptıgını düşünmek komik geldi kusura bakma:) ama yaratıcı ve sevimli:)

• 2 cisini ben yapmıştım kesinlikle denemelisin :) çok keyifli ve değişik tepkiler :D

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 1

• jartiyer al giy göster

• hee o zaman zor ben yurda getirttirceğim için :D Aslında aldığın yerdekiler çok takmıorda insan kasılıyor biriyle git bari :D Yada gir direk kutuda olanlardan al gazete kağıdına sar parasını at kasaya fırla

• kargo eve gelir benm için sakat :D:D

• Vala bende çenyrm aslnda beraber gdp alalım bnce :D İnternetten sölemeyi düşünydm

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...