Gizli resmi nikah biliyorum büyük cesaret ama yakalanıp yakalanmama konusunda endişelerim var?

Sevgilimle 2 yıllık bir ilişkim var kendisi başka şehirdeydi üniversiteyi kazanıp yanıma gelickti bi türlü burayı tutturamadı ve babası ona destek... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• nıkah olması sadece arkadasını rahatlatır. nasılsa nıkahlı karım kımseye gıtmeyecek kuzu kuzu benı bekleyecek derken kendısı yurt dısında arkadaslarla yaptıgı ortamın da rehavetıyle gununu gun edecek. hatta orda bırıne asık olsa senı kolayca sepetleyecek. amac senı yanı kuşu kafese sokmak..kendıne yazık etme. bıde su var; senın onun nıkahlı karısyken senınle ıstedıgı gıbı konuscak. gerektıgınde senı bosanma ıle tehdıt edebılecek butun kozlar onun elınde olacak...sana karsı tavırları da degısebılır evet sevıyordur ama nıkahlı olunca bıde senden uzak olunca bıde bu ısı aıleden habersız yapınca.. sana resti çeker sende ancak pas deyıp masadan kaybederk kalkarsın abim. gel sen bu işe bulaşma. en azından aılen ızın vermeden asla..

• Bende karar veremediğim için danışmak istedim onu beni tanımayan birilerine hepinize teşekkür ederim