Gizli resmi nikah biliyorum büyük cesaret ama yakalanıp yakalanmama konusunda endişelerim var?

Sevgilimle 2 yıllık bir ilişkim var kendisi başka şehirdeydi üniversiteyi kazanıp yanıma gelickti bi türlü burayı tutturamadı ve babası ona destek çıkmak için yurtdışında denizcilik üniversitesine yolluyor.Geleceği için gitmek zorunda ama okulu 5 sene ve ben bekleyemiceğimi söyledim oda ona güvenmem ve onu beklemem için gitmeden önce resmi nikah yapıp dönüceğinin garantisini vermek istiyo tabi ailelerden gizli çünkü ikimizinde ailesi yanaşmıyor napmalıyım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• nıkah olması sadece arkadasını rahatlatır. nasılsa nıkahlı karım kımseye gıtmeyecek kuzu kuzu benı bekleyecek derken kendısı yurt dısında arkadaslarla yaptıgı ortamın da rehavetıyle gununu gun edecek. hatta orda bırıne asık olsa senı kolayca sepetleyecek. amac senı yanı kuşu kafese sokmak..kendıne yazık etme. bıde su var; senın onun nıkahlı karısyken senınle ıstedıgı gıbı konuscak. gerektıgınde senı bosanma ıle tehdıt edebılecek butun kozlar onun elınde olacak...sana karsı tavırları da degısebılır evet sevıyordur ama nıkahlı olunca bıde senden uzak olunca bıde bu ısı aıleden habersız yapınca.. sana resti çeker sende ancak pas deyıp masadan kaybederk kalkarsın abim. gel sen bu işe bulaşma. en azından aılen ızın vermeden asla..

• Bende karar veremediğim için danışmak istedim onu beni tanımayan birilerine hepinize teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 7

• Nikahda keramet vardır.

• Sakına Bulaşma... Geleceğinide Karartma Aileninde Yüzünü Kara Çıkartma. İlişkiniz Devam Etsin Nikahı Bassada Bekliyceksin Basmasada Ne Farkedio... ? Saçma Sapan Şeylere Kafa Yormayın...

• Ama o nikahı yaparsa ona güveniceğimi düşünüyo.Hani diyoki sen benim karım olucaksın öyle bekliceksin yılların boşuna gitmicek orda başkası olma imkanı kalmıcak kafanda

• Öncekileri Göster
    • Tamam

• Anlasdık O Zaman Seninle.

• böle bir hataya düşme sakın gizleye bilceğin tekşey nikah sonrasını elbet öğrenirler resmi bi iş için felan kimliğini çıkardıgında soy adı farklı olcak ve ailen öğrendiğinde bütün zorlukları tek başına çekmek zorunda kalcaksın benden tavsiye seviyorsa oda sana güvenip beklicek başka şansı yok hem içine sinermi telli duvaklı gelin olmak varken ailenden gizli böle bişeye kalkışmak ailenede yazık onlar seni en güzel şekilde zamanı gelince uğurlamak isticekler bunu ailene çok görme hem ayrı kalcanız bir süre gerçekten evlenmeyi istediğin kişinin o olup olmadığını anlamana yardımcı olur aynı şekilde onada bunlar büyük sorumluluklar acele etme bunları diyorsam emin ol senin için geleceğinde pişmanlıklarla yaşamaman için saygılar... :)

• Bekleyemeyeceğiniz birisini zaten sevmiyorsunuz demektir.

• Yarın ailen hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunsa ve eşimi ailesi bana göndermiyor derse ne yapacaksın. Babanımı eşini mi tercih edeceksin

• Yakalanmazsın, yaşa ve gör.

• senin yaş kaç?

• 19

• Öncekileri Göster
    • Haklısın :S

• ben burada yorum yaparken asla haklı olduğumu idda etmem,fakat yaşadıklarım ve gördüklerimi paylaşırım her yaptığım yorumada kesin cevap alırım istisna olumsuzda olsa

Kızlar Ne Diyor 12

• sacmalıyorsunuz..

• Saçma buluyorsan cevaplama kardeşim ben burdaki arkadaşlara danışmak için sordum senin saçma bulup bulmaman önemli değil

• sen sordun bende cavpladım.sonucta herkese acık sorular değilmi?sacmalıyorsunuz kötü anlamda demedim.yapmamanız gereken bişey anlamnda söylemiştim.yinede hakknzda hayrlısı.

• Yapmıcam zaten

• bir saniye sonra yaşamak gibi bir garantimiz bile yokken o nasıl 5 yılın garantisini nikahla verir birbirinizi beklemeniz için aranızda nikaha değil sevgiye ihtiyaç var güvene ama ki eğer sen bekleyemem diyorsan yapıcak bişi yok sevdiğin adamı beklemeyeceksen kimi bekleyeceksin ki onu beklemen için nikah mı yapmalı

• Bende karar veremediğim için danışmak istedim onu beni tanımayan birilerine hepinize teşekkür ederim

• rica ederim

• boyle bır seyin yanlıs olduugunun farkında degılsın ve burada soryorsun ilgınçç

• Herşeyin farkındayım ;)

• boyle bır hataya dusme 5 yıllık bır surec ve ayrılık sende gıtsen olmamaı:)

• cok buyuk bı hata sakın yapma .s

• bence böyle bişey yapma.yakalanma olasılığınız çok yüksek.en basidinden nüfus cüzdanında evli yazacak.görülme olasılığı yüksek bunun

• rica ederim

• çok saçma ha nikahla beklemişsin ha nikahsız.senin sorunun beklemek değil o zaman.tek derdin güvensizliğin.

• Evet çözdün

• biiyorum

• ayvayı yersin. zorla boşattırırlar. sonra dul damgası yer ömür boyu evde kalırsın

• Ya O Değilde Evlensede Bekliycek Zaten Evlenmeden Beklesin Zamanla Görsün Önünü Doğru Değil Mi ?

• Döneceğinin garantisini nasıl veriyor ki..Yarın ne olacağı belli mi?Ailelerde istemiyorsa bence yapma..

• 5 yilda cok sey degisebilir orda baskalariyla tanisabilir ki tanisacakta.

• Bende bu düşünceyi anlamıyorum seviyosa neden tanışsın?

• Öncekileri Göster
    • hep benimi buluyosun sen

• öz dilermm ee ne yapımm sen başkasın

• bencede sakın kendine yazık etme hem eğer seni seviyorsa burada okuyabilir ve geçinebileceğiniz kadar maaş alabilr kariyer çok ta önemli değil tabi gerçekten seviyorsa

• Haklısın :S

• Saçmalama lütfen.O adam seni orda sürekli aldatır.Mantıklı düşün biraz.O yokken başkasına aşık olursan ne yapacaksın?

• Sakın evlenme tatlım.Rica ederim.Ne demek.

• Tamam :)

• ya seninle nikah yapıp birdaha dönmezse yurtdısından? bunuda dusunmelisin

• Öyle bi insan değil o kadarda güveniyorum :) Nikahı sadece onu beklemem için yapıyor

Yükleniyor...