• Sor
  • Bence

Sevgiliye sorulacak sorular neler?

sevgiliye sorulacak garip ve ya komik,enterasan soru hangisi? birazdan sevgilimle konusucam. bilmiyorum soru sormak istiyorum. hadi bakalim... Daha Fazla

En İyi Görüş

• kamışa su yürüyo mu ?(buna bayılır)ıttın mıttın mı ? ne ? zııııttt anan zaaaaa xdseni benden başka ''seven'' oldu mu ?fiş misin priz mi?sonra de ki 1den 10 kadar sonuna işedim ekleyerek say de . saymaya başlasın birime işedim,ikime işedm altıya ya gelince altıma işedim der sizde kop kop gül gül ölürsünüz. gününüz çok keyıflı geçicek

Erkekler Ne Diyor 6

• habuzıttın mı

• Boş Soru Sormaktansa, Hergün Aynı Soruları Sormaktansa, Susmak Bazen En Güzelidir.

• ben sevgilime şöyle diyorum: aşkım bişi sorabilirmiyim? cevap: tabiki canım sor diyor bende aşkım çok kokuyomusun diyorum,kokun tlf'yi bile sardı diyorum cevap olarak seni bogarım,öldürürüm,bidefa cevap vermem diyor gülerek.

• aspin karaya vuruyomu..:)

• "Sevgilim 'herkes' nasıl yazılıyor? Yani her ile kes ayrı mı yoksa birleşik mi?"

• :))))))

Kızlar Ne Diyor 2

• aşkım canım sıkıldı karnına kafa atmak istiyorum de

• hakan şükür sahada ayağı kırıldı onu kim taşımaya gelir de sonrada patlat kahakayı hakan taşıyan de sonra hemen kapat telefonu ki senden ayrılıyorum cümlesini duyma ben teşekkür ederim hoşçakalın

Yükleniyor...