Çocukluk aşkıyla yıllar sonra karşılaşıp sevgili olan var mı?

Gizli Üye
Ben 9 yaşındayken o 12 yaşındaydı birbirimizi tam 8 yıl sonra ilk defa gördük bir yıl gibi bir süre sonra çocukluğumuzdan konuşmaya başladığımızda sevgili olduk ikimizinde bir sevgilisi olmuş bu süre içerisinde sizce nasıl? Sizinde başınıza benzeri bir olay geldi mi? Sonucu ne oldu?
Çocukluk aşkıyla yıllar sonra karşılaşıp sevgili olan var mı?