Kız arkadaşımdan şüpheliyim?

HüzünKovanı
5 aydır sevgiliyiz ve benimle çıkmaya başlamadan 2 ay önce başka bir ilişkisi vardı, whatsapp'ta bazen benimle konusurken arada tekliyor ve eski sevgilisine baktığımda arada bir günden güne nadir çevrimiçi oluyor ve ara sıra kız arkadaşımda o sırada çevrimiçi oluyor , ben bu durumdan çok şüpheciyim çok büyük yardımlarınıza ihtiyacım var bir an önce istişare ile başlayıp istihareye yatacağım yardımlarınız ile, sevgilim yakın arkadaşları benimde yakın arkadaşım çoğu ve bana dedikleri kız arkadaşın eski sevgilisine ağzıyla kuş dahi tutsa ben ona geri dönmem ben sevgilimi çok seviyorum ve ondan ayrılmayada niyetim yok diyormuş burada içim rahat ediyor ama ama yalan söylediğinden bazen şüpheleniyorum. Dini ve imanı konusunda mükemmel bir kız aile açısından mükemmel bir kız ve hayatında ilk defa saat 10 a kadar yalnız başına durduğunu söyledi bana benim yanımdayken. Ne yapmalıyım çok şüpheliyim ve çok seviyorum yardım edin üşenmeyin okuyun gözünüzü seveyim... ı
Güncellemeler
+1 yıl
Ya ama kız arkadaşı çıkıyor oda arada onun çıktığı dakikaya denk geliyor
Güncellemeler
+1 yıl
Yardım edin ya :(
Kız arkadaşımdan şüpheliyim?