• Sor
  • Bence

Bim'de satılan ürünler arasında kalitesi yükselen ya da düşen ürünler hangileridir?

Bim'den alışveriş yapıyor musunuz?Bim'de satılan ürünler arasında kalitesi yükselen ya da düşen ürünler hangileridir?Ben, ton balığı pizza ve nugget'ın kalitesinin düştüğünü düşünüyorum.

Güncellemeler:
link

kalite konusunda da çeneleri kapatmışlar :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Biz yıllardır Bim'den yapıyoruz aylık alışverişlerimizi...Amcam Bim'de bölge müdürüydü,halamın oğlu mağaza sorumlusu,ablamda mağaza sorumlusu yardımcısıydı.Kuşak kuşak Bim ailesine katıldılar,ben de katılsam tam olacaktı :) Bim de çalışsaydım şöyle bir iğrenç espri yapabilirdim:'' Bim'de ayın elemanı olarak 'Bimbaşı' rütbesi aldım.'' Bimliler bilir :D Yakında da bütün operatörlere veda edip Bimcell'e geçiyorum :)))

• ben oraya 1 2 yıl önce sivi vermiştim dalgasına. çalışan eleman aldı biz seni çağırırız dedi. hala çağıracaklar.:)

• Öncekileri Göster
    • aynen valla çekilecek iş değil...

• sen müdürsen sadece müdürlük yapamazsın. gerektiğinde paspas da atacaksın. adam sana bana ayrı maaş vermiyor. bir adama veriyor. mecbur kalınca çalışıyorsun :)

Kızlar Ne Diyor 10

• BİM candır ya ;) Kalite iyi bence..

• ya aslında bazı ürünleri çok iyi ben kalitesiz bir ürününe rastlamadım tamam ucuz değil ama pahalı da değil...

• süt :):):):):)

• ne varmış sütte_?

• Öncekileri Göster
    • süt tozundan süt yapılıyor ondandır :)

• hmm

• ay bi peynir var köy peyniri galiba kalıbı üçgen şeklinde ben ona bayılıyorum :D ha bide dost yoğurtta iyi yani

• hangisi o suyun içindeki mi?

• evet ben onu çok beğeniyorum hatta özellikle ondan almadan sofraya oturmuyorum damak tadından mıdır nedir ben beğeniyorum yani

• Dost yoğurt mükemmel kaliteli

• içinde süt ve sür ürünü olmayan dost yoğurt mu?

• Öncekileri Göster
    • sen hazır yoğurtla ev yoğurdunu mu kıyaslıyorsun? o zaman aylarca nasıl duruyor o yoğurt söyler misin? evde yaptığım 1 haftada ekşiyor.

• Yooo ev yogurduyla kiyaslarniyim asla ve kesinlikle kiyaslamam

• Kendi ürünleri iyi olan iki market var dia ve bim.Diğer marketlerin kendi adı altında ürettiği ürünler hiçbirşeye benzemiyor. Bizde sürekli bimden alışveriş yapanlardanız.Krem peynir,yoğurt,süt vs. Ay birde çikolatası var topitanem çokk güzell

• kerem kaymak var. ismi basit ama çok iyi tadı var :)

• hiç denemedim:)

• temizlik urunlerini begeniyorum

• Bimde marka yapmış bir Dost'umuz var.

• Tayibin oğluna ait olduğunu öğrendiğim günden beri alışverişi kestim. Ürünlerinin hepsi kalitesiz zaten.

• link bu konuda kesin bilgim yok. ama ceo'su yabancı o belli.

• Öncekileri Göster
    • Katılmadan edemiyorum sana yasaklıkent haklısın. Bende aynı senin gibi yaptım.

• Yalnız olmadığıma sevindim canemre.

Erkekler Ne Diyor 8

• elektroniğin sahtesini Çin Gıdanın sahtesini Bim yapıyor. Çok kalitesiz ve kazık fiyatı var. Millet ucuz diyor ama sattığı ürüne göre çok pahalı.

• ya aslında bazı ürünleri çok iyi ben kalitesiz bir ürününe rastlamadım tamam ucuz değil ama pahalı da değil...

• Öncekileri Göster
    • o ülker kardeşim. şimdi sen mantıklıysan ne neden ucuz anlarsın. patates 2 lirayken niye 6 7 liraya alayım ki ? ama salam da 1 2 liraysa almayacaksın arkadaş. kedi bile yemiyor onu. hiç almasak bile rekabet geldi. büyük marketler kazık fiyatla satıyordu herşeyi. şimdi biraz müşterileri azaldı.

• bende diyorum ki ucuz ürünü ucuza mal ediyorlar. Yani kalitesiz yağdan kalitesiz şekerden kalitesiz undan imal ediyorlar. Ama bilindik bazı markaları ucuza satıyorlar.

• ıslak mendili üzerine tanımamyıllardan beri süper ondan iyisi yok gibi

• adı neymiş

• walla evimin etrafında 3 BİM mağazası bulunmasına karşın daha fazla yol gidip daha büyük marketten alıyorum. Bazı markalı ürünler bulunmuyor. Ayrıca kendi ürünler çok kalitesiz.

• mağazalar sanırım küçük olmak zorunda . haliyle bütün ürünler sığmıyor. adamlar her şeyi ucuz satmak için cuma günleri nerden buluyorlarsa getiriyorlar. e tabi her şeyi bulamazsın. traş köpüğü aldım arkodan farkı yok. köpük mü köpük. ama adamın kafasında marka olunca kestirip atabiliyor.

• Bim'den alışveriş yapıyor musunuz? sorusunun ne kadar kültürel bi soru olduğunu yenı ayıktım :) neyse soruya gelecek olursan elma suyuna bayılıyorum baska hiçbiyerde yok sadece bim için üretiliyor. 6 lı paket alırım hep ama genel olrak kalite hep aynı bimde. Ürün portföyü çok fakir ama

• Le'Cola :D

• son kullanma tarihine dikkat edilmesi gereken ürünler var.bazen benim bile uyardıgım olmuştur.ama genelde hakmar dan alışveriş yaparım

• yurt disinda bile var

• şimdi öğrendim fas ta 10 tane açmışlar. mısır' aaçacaklarmış

• cemaat.

• türk okulu açar gibi mağaza açarlarsa dünya bimden geçilmeyecek

• kaliteli birşey var miydi ?

• bence var. aldığım ürünlerin çoğuna bakıyorum. kaliteli markaların yan ürünleri. örneğin buzlu çay tamek marka ama başka isimle çıkıyor.

Yükleniyor...