Bir yazarla ( yazar veya şairle ) evlenmek ya da flört etmek?

Gizli Üye
Kültür ve sanat üzerine pek kafa yormayan, sıradan bir hayat süren birisi olduğunuzu varsayalım. Karşınıza bir edebiyatçı, şair ve yazar talip olarak çıktı ama endişeleriniz var. Bir beden büyükmüş gibi hissediyorsunuz. Yinede böyle bir insanla ilişki yaşamak ya da evlenmek istermiydiniz efenim?
Bir yazarla ( yazar veya şairle ) evlenmek ya da flört etmek?