Arkadaşlar ben çok kötü bir hata yaptım ve bu hatadan geri nasıl döneceğim bilmiyorum?

Gizli Üye
Arkadaşlar ben çok kötü bir hata yaptım ve bu hatadan geri nasıl döneceğim bilmiyorum. 4 yıllık sevgilimle ayrıldık. Eski erkek arkadaşım aradı beni ve hiç unutamadığını söyledi. Ben bir boşluğa düştüm ve eski erkek arkadaşımı sevdiğimi sandım ve teklifini kabul ettim. 2 hafta oldu ve ben kendimi kandırdığımı anladım çünkü sevgilime çok kızgındım. Gerçekten çok pişmanım. Aklımdan çıkmıyor. Eski erkek arkadaşıma sıcak davranmak için çaba harcıyorum resmen. İçimden hiç bir şey gelmiyor. Depresyona girdim resmen sürekli uyuyorum ve kötü rüyalar görüyorum. Vicdan azabından ölücem.
Arkadaşlar ben çok kötü bir hata yaptım ve bu hatadan geri nasıl döneceğim bilmiyorum?