• Sor
  • Bence

Bundan bin yıl sonra Dünya nasıl olur sizce?

Bundan bin yıl sonra nasıl bir dünya olur sence? Mesela sınırlar kalkar mı insanlar dünya barışını öğrenebilirmi?

En İyi Görüş

• dunya hic iyi bir yere gitmiyor , bence sinirlar kalkar, ,teknoloji tahmin edilemez boyuta ulasir , ama dunya tahrip olmus olur insan dunyanin ekolojisini bozuyor, hersey yapay, insanlar su an bile robotlasmi sdurumunda bin yil sonrasini dusunemiyorum

• insana inan

• Öncekileri Göster
    • bir yerde inanacak insan varsa inanilacak insan da var demektir

• inanmak da inanilmakta ister insan tabi ki

Kızlar Ne Diyor 7

• burda yaşayan kalmaz onu biliyorum sadece

• İllaki

• ben yaşıyorsam acayip güzel olur benim için

• Neden olmasin

• daha iyiye gitmeyeceğini tam tersi insanların bugün ki durumu bile arar hale geleceklerini düşünmekteyim.

• katamsarlik degil umut tasiyacak aydinlik yarinlara bizi

• bu benim düşüncem.

• bır ben var benden içeru ben yoksam neyleyıım dunyayaı

• sende haklisin kendince tabi

• ya ne barışı abi bırakın geçin sunları ya su dunyada hangi ulke içten gerçketen dunya barışı istiyo hepsi ulkesini dunyanın 1 numaralı ulkesi yapmaya çalısıyo siz hala dünya barışı bilmem ne elbete güzel olurdu ole işey olsadı ama gerçkelri gorun artk kimin düşman kimin dost olduunu görün

• Tabi :)

• Kiyamet alametleri kendini gostermeye baslamisken bin yil sonrasini dusunemiyorum..

• Mesela

• Öncekileri Göster
    • Sen kiyamet alametleri yaz google amcaya ordan bak yada kitabini oku yorma beni uykm war uyucm.;)

• Aynen :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Bin yıl sonrasını bilemem ama bin yıl sonra dünya yaşanılacak bir yer olmayacağını sana söyleyebilirim

• Belki bin yil oncekilerde senin gibi dusunmuslerdir

• Öncekileri Göster
    • savaslar nufusu dengeliyordur belkide. Bizim ser sandigimiz iste hayir mi var acaba

• Evet orası dengeleniyor olabilir ama daha bilmediğimiz veya söylemediğimiz onlarca yüzlerce olay var dünya yoruldu artık değişen iklimler bozulan yapılar ne bileyim çok şey var

• kıyamet olur bence bin yılda ve içinde olduğumuz asırı büyük bir savaş çıkmadan geçiremeyeceğiz

• Zaten buyuk sabaslarin icindeyiz ama biz farkinda degiliz

• farkındayız daha büyükleri olacak

• "Bıçak kemiğe dayandı" hikayesi son sürat devam edecek

• Bin yil sonrada mi? O zamana kadar cozulur meseleler heralde isallah

• belkide eski çağlara döneriz kim bilir

• Sınırların kalkmasına o kadar süre bile yok.Daha erken sürede buna benzer durumlar meydana gelecek.

• herşey git gide çığrından çıkar

• erdal demirkıran 2035 de gelecek :)

• Teknolojıde son nokta olur hersey sıpsak anında olur ınternet bılgısayar devrı kapanır onun dahada gelısmıs hallerı cıkar telefon görunumlu asırı gelımıs bılgısayarlar cıkar anında göruntu koku ıletır mesela atıyorum :Dkızlar daha cok acılır sacılır erkekler daha cok abazalasır.

• kızlar daha fazla acılamaz ya ozaman cıplak gezer dıyelım:)

• ama dunyada 4 mılyar kadın varsa atıyorum 2 mılyarı cok acık sacık gezıyosa 1000 yıl sonra 3 4 mılyarı bulur :D ya banane 1000 yıl yasamıcam ya sonucta :D

• barış ne barışı? barış ne arar dünyada:D 3. dünya savaşını bilemem ama 4. dünya savaşı taşlarla sopalarla olur

• artıst ne arar la pazarda:)

• Einstein

Yükleniyor...