Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Bundan bin yıl sonra Dünya nasıl olur sizce?

Bundan bin yıl sonra nasıl bir dünya olur sence? Mesela sınırlar kalkar mı insanlar dünya barışını öğrenebilirmi?

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• dunya hic iyi bir yere gitmiyor , bence sinirlar kalkar, ,teknoloji tahmin edilemez boyuta ulasir , ama dunya tahrip olmus olur insan dunyanin ekolojisini bozuyor, hersey yapay, insanlar su an bile robotlasmi sdurumunda bin yil sonrasini dusunemiyorum

0|0
    0|0
    • insana inan

• bir yerde inanacak insan varsa inanilacak insan da var demektir

• inanmak da inanilmakta ister insan tabi ki

Kızlar Ne Diyor 7

• daha iyiye gitmeyeceğini tam tersi insanların bugün ki durumu bile arar hale geleceklerini düşünmekteyim.

0|0
    0|0
    • katamsarlik degil umut tasiyacak aydinlik yarinlara bizi

• bu benim düşüncem.

• burda yaşayan kalmaz onu biliyorum sadece

0|0
    0|0
  • ben yaşıyorsam acayip güzel olur benim için

0|0
    0|0
  • ya ne barışı abi bırakın geçin sunları ya su dunyada hangi ulke içten gerçketen dunya barışı istiyo hepsi ulkesini dunyanın 1 numaralı ulkesi yapmaya çalısıyo siz hala dünya barışı bilmem ne elbete güzel olurdu ole işey olsadı ama gerçkelri gorun artk kimin düşman kimin dost olduunu görün

0|0
    0|0
  • bır ben var benden içeru ben yoksam neyleyıım dunyayaı

0|0
    0|0
  • Kiyamet alametleri kendini gostermeye baslamisken bin yil sonrasini dusunemiyorum..

0|0
    0|0
    • Mesela

• Sen kiyamet alametleri yaz google amcaya ordan bak yada kitabini oku yorma beni uykm war uyucm.;)

• Aynen :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Bin yıl sonrasını bilemem ama bin yıl sonra dünya yaşanılacak bir yer olmayacağını sana söyleyebilirim

0|0
    0|0
    • Belki bin yil oncekilerde senin gibi dusunmuslerdir

• savaslar nufusu dengeliyordur belkide. Bizim ser sandigimiz iste hayir mi var acaba

• Evet orası dengeleniyor olabilir ama daha bilmediğimiz veya söylemediğimiz onlarca yüzlerce olay var dünya yoruldu artık değişen iklimler bozulan yapılar ne bileyim çok şey var

• "Bıçak kemiğe dayandı" hikayesi son sürat devam edecek

2|0
    0|0
    • Bin yil sonrada mi? O zamana kadar cozulur meseleler heralde isallah

• Teknolojıde son nokta olur hersey sıpsak anında olur ınternet bılgısayar devrı kapanır onun dahada gelısmıs hallerı cıkar telefon görunumlu asırı gelımıs bılgısayarlar cıkar anında göruntu koku ıletır mesela atıyorum :D

kızlar daha cok acılır sacılır erkekler daha cok abazalasır.

0|0
    0|0
    • kızlar daha fazla acılamaz ya ozaman cıplak gezer dıyelım:)

• ama dunyada 4 mılyar kadın varsa atıyorum 2 mılyarı cok acık sacık gezıyosa 1000 yıl sonra 3 4 mılyarı bulur :D ya banane 1000 yıl yasamıcam ya sonucta :D

• kıyamet olur bence bin yılda ve içinde olduğumuz asırı büyük bir savaş çıkmadan geçiremeyeceğiz

0|0
    0|0
    • Zaten buyuk sabaslarin icindeyiz ama biz farkinda degiliz

• farkındayız daha büyükleri olacak

• herşey git gide çığrından çıkar

0|0
    0|0
  • erdal demirkıran 2035 de gelecek :)

0|0
    0|0
  • Sınırların kalkmasına o kadar süre bile yok.Daha erken sürede buna benzer durumlar meydana gelecek.

0|0
    0|0
  • belkide eski çağlara döneriz kim bilir

0|0
    0|0
  • barış ne barışı? barış ne arar dünyada:D 3. dünya savaşını bilemem ama 4. dünya savaşı taşlarla sopalarla olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...