• Sor
  • Bence

Facebookta aşağı tarafta çıkan arkadaş listesindeki kişiler neye göre belirleniyor?

Sorumu tam olarak anlayamamış olabilirsiniz, şimdi açıklayacağım ve bu sorum facebook kullanıcılarına yönelik. Facebookta profilinizin alt tarafında arkadaş listeniz gözüküyor ya, ordaki kişiler genelde görüştüğünüz, konuştuğunuz ya da profiline baktığınız kişiler mi oluyor yoksa öylesine kişiler mi yani kim denk gelirse onlar mı gözüküyor?Benim arkadaş listemde genelde profiline baktığım kişiler gözüküyor da, böyle bir kural var mı?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• sik gorusulen kisiler diye tahmin ediyorum

• benim sık görüştüğüm kişiler değil de profiline baktıklarım oluo genelde, öyle bi kural varsa bakmıcam artk ondan sordm bu soruyu :D

• facebook unu update yapsana yeni modelinde asagida degil sag yan sutunda komple cikiyor
      ben de 20 - 25 kisi gorunuyor
      sanirsam arkadaslarin listesinin bir kismi zaman icerisinde onlar donuyor degisip degisip baska arkadaslarin yerini aliyor diye dusunuyorum

• update nasıl yapıcam?

Erkekler Ne Diyor 4

• O sıralama rastgele oluyor. Sayfayı her yenilediğinde değiştiğine göre, bir mantığa göre sıralanmıyor demektir. Aksi takdirde sıralama aynı olurdu.

• rastgele degıl profılıne en cok baktıgın arkadasların lıstelenıyor

• zannedersem rastgele gelior zaten yenilediğimizde tekrar değişiyor kişiler istersen sen kendin grup oluşturabiliyorsun arkadaş listesi yani

• bi snden cevap geldi ya, sağolasın :D

• Öncekileri Göster
    • olsn olsn bn yine de unutmam, unutamam :D

• o zaman çok düşüncelisin sen aklında ne güzel bi profil oluşturdum öyle havalandım bak şimdi :D :D

• en son olunan arkadaş listesidir

Kızlar Ne Diyor 2

• Liste degisiyor ama genelde cok da farkli isimler cikmiyor. Mesela listesinde 2000 arkadasi olan birini ele alalim. Sol tarafta gorunen arkadas listesine baktigimizda belirli isimleri goruyoruz, zaman icersinde 2000 kisiyi de orada gormuyoruz. Ben en fazla 50 farkli isim gormusumdur orada mesela. En cok ozel mesajla iletisim kurulan mi acaba yoksa profiline en cok yorum yapan midir orada cikan bilemedim. Gereksiz belki ama benim de merak ettigim bir sey bu.

• Hiç dikkat etmemiştim ama rast gele geliyor olması lazım. Facebook'un önceki halinde kendi ayarlıyordun, istediğin kisiler gözüküyordu falan. Simdi o yok.

Yükleniyor...