Bu yazıyı neden yazdığımı bilmiyorum, bir amaç gütmüyorum; insanların bu konudaki düşüncelerini merak ediyorum sadece..

Gizli Üye
insanlar istediği insanları bulamayıp bulduğu insanları istediği insana çevirmek için büyük mücadele verir.tabi ki aynı son ayrılık vs vs.

bu sayede genellemeler başlar bütün kızlar ve bütün erkekler adı altında ve önyargılarla devam eder..

ve belkide geçmişindeki ''o'' yüzünden karşısına çıkan fırsatı (buna gerçek aşk denebilir sanırım) kaçırabilir. uğraşmak istemez ..tahammülü ,yıpranma payı kalmamıştır.. bu yazıyı neden yazdığımı bilmiyorum bi amaç gütmüyorum..yazıda bi soruda yok ..

insanların bu konudaki düşüncelerini merak ediyorum sadece..

Bu yazıyı neden yazdığımı bilmiyorum, bir amaç gütmüyorum; insanların bu konudaki düşüncelerini merak ediyorum sadece..