Antalya kızları hakkında ne düşünüyorsunuz ?

arkadaşlar izmirin kızları güzel derler peki antalya kızları için ne düşünüyorsunuz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• durumu şöyle özetleyeyim..merkez tarafında yaşadım 4 yıl..muratpaşada.yaşadığım bölge kız açısından sakindi ve çokta gözüme ilişmezdi açıkçası..LARA tarafında oldukça sosyetik bir kesim var..rusların ve ingilizlerin yoğun olduğu bir bölge zaten..FATİH tarafı kızları laradanda beter kasaba görünümü olduğu halde cevreyol olduğundanmıdır nedir mini etek giyen plaj terlikleriyle gezen üzerindeki kısmın %60ı açık garip bir yer..bu iki yeri gördükten sonra ALANYA,KEMER,KAŞ,AKSEKİ,MANAVGAT taraflarınada çok gittim merkezdeki kadar kendini bişey sanan görmedim oldukçada sasırdım..birde ASPENDOS taki kızlar çok laobali gerçekten hemen kanka ayağına yatanlar eli kolu rahat durmayanlar çoğunlukta..herneyse çok konuşmak istemiyorum antalya gerçekten türkiyenin en güzel yerlerinden birtanesi fakat manevi yönden çöküşte üzgünüm .

Erkekler Ne Diyor 27

• esmerler tabi herkesin bir albeniliği vardır bence

• antalya kızından hayırmı gelir ya kimin kaşar olduğu belli değil dicemde % 90ı kaşar benim tanıdığım herkes yani ordan yola çıkarsak :D

• Antalya kızından hayır gelmez! Biçoğu özenti zaten apaçi kılıklı ve ego, özgüven tavan yapmış durumda, yaklaşmaya kalksan hemen büyürler sanarsın hepsi birer Rihanna, birer Beyonce ama hepsi kezban ne giyinmeyi bilirler ne konuşmayı...

• izmirin kızları diyorum gene.

• ÇOK GÜZELLER

• Nazar değmesinn.. :):)

• Memleketimin kızları maşallah olmuş uzun süredir gitmiyordum

• icicim (antalya) vardı bir tane, antalyalıydı <3 matilda (izmir) ile karşılaştığında, matillda'yı döverdi <3ama yine de izmir diyorum.

• tanıdıklarım güzel

• Fazla esmerler.

• loveliebeamore yorumuna katılıyorum şahitte oldum.

• çok iyi

• Allah vergisi :)

• İyiler i yiler :p

• Son 12 yıldır Antalya'dayım. Buranın kızları aslında çok farklı. Mersin tarafı gibi esmer, çingene görünümlü olanları da var. Fakat çingene değil, genellikle yörük oluyorlar. Beyaz tenli olanları da var. Terbiye ve ahlak olarak her yerin iyisi kötüsü var. Buradaki kızlarda da hem iyi hem kötü olanları var. Fakat şunu iyi biliyorum ki ahlaklısı çok iyi oluyor. Misafirperver, cana yakın ve güler yüzlüdür. Özellikle de köylü kesimi. Giyim kuşam konusunda diğer anadolu şehirlerine göre daha rahatlar. Fakat Antalya'ya akın akın gelen yabancı turistlerin gölgesinde kalıyorlar. Gölgesinde kalıyor derken kötü anlamda söylemiyorum. Tabir-i caizse denizin dibindeki inci tanesi gibi.

• tüm yurdun kızları güzeldir,bakmasını ve görmesini bilirsen,karacaoglanın bir sözü vardır,ben güzele güzel demem güzel benim olmayıca,bilirmisiniz bu dizeyi

• Genellemeler her zaman yanlıştır ama antalya kızları tabirini biraz açmak lazım. Zira antalya rus, alman, ingiliz ve güzide ülkemizin her yerinden göç alır duruma geldi. Plaj elbisesi ve mini şortlarla midibüs lere binen kızlar bana ilginç gelmişti. (Bu arada gittikleri yönden plaja gitmedikleri veya plajdan dönmedikleride belli oluyordu) Yüksek kesimlerde köy hayatı yaşayanlarla karşılaşmadığım için onlardaki durumu gözlemleyemedim.

• izmir kızlarının yanından geçemezler fakat antalya kızını bilmem ama antalyaya gelen kızlar bomba

• Taş... Antalyada idim geçen. sen de orda mısın?

• gidip bakmalıyım nasıl diye gitmeden yorum yapamam

• antalya diyince direk Ruslar geliyor aklıma :) ama oranın kızları hakkında pek bilgim yok

• Çok geniş olurlar yada bana öylesi denk geldi :D

• Bildiğin geniş tanımadığı birinin evine gidicek kadar :D

• nasıl geniş

• genelde renkli gözlüdürler

• rus oluyorlar genelde.

• türklerden bahsediyorum

• Antalya da Türk kızları da mı var? Ben pek denk gelmedim...

• Valla dostum o zaman hiç iyi düşünmüyorum çünkü ben Antalya ya gittiğimde o kadar Türk kızı varda farketmemişsem demek ki farkedilmeyecek kadar kötüler. Belkide yerine denk gelmedim ne diyim... Çünkü bence Türk kızları en güzeli...

• :D rustan çok türk kızı var

• Çingenesiniz Kız :) benim orda yazlıgm var ordan biliyorm :))

• :D hahah

• Takliyoruz yav ayp ettn :)) hem cingeneler (Kızları) bi tanedir :D

• hepsi öyle değil ama

• iyi şeyler düşünmüyorum ben :D

• öyle işde Antalyaya Hep erkekler kız tavlamak ve ya kizlarla Eylenmek için giderler

• neden

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...