Hayattan bıkmak, soğumak, nefret etmek !

Arkadaşlar 21 yaşında üniversiteye hazırlanan biriyim . . . Son 3 4 yılda hayattan insanlardan , yani hemen hemen herşeyden soğudum . Ruh halimde hep bir karamsarlık , hep kötüye yorma . . . Hiçbirşey den gram kadar zevk alamıyorum . . Tek zevkim müzik kahve ve sigara . . . Hayat o kadar boş ve anlamsız geliyor ki , sıkılmaktan bile sıkıldım . . . Nice sosyal ortamlara girdim . . . Hayatta yapmadığım şey kalmadı bir genç olarak . . . Gitar çalıyorum , 3 yıl amatör futbol oynadım , yüzme , san , tiyatro , yabancı dil , ehliyet ne varsa ne yarıyorsa yaptım ettim çabaladım kazandm . Bunları övünmek için söylemiyorum yanlış anlaşılmasın . Sadece çoğu insandan daha hareketli bir hayatım varken neden bu hayat bu sahte insanlar bu kadar boş geliyor . . . En son ne zaman gözlerimden yaş gelinceye kadar güldüğümü bile hatırlamıyorum . Herşey aynı her sabah güneş her akşam zifiri karanlık . . .

Uyuyamıyorum şizofrenler gibi balkon da güneşin doğuşunu izliyorum . Bir espiri yapıldığında , etrafımdaki insanlar gotlerini yırtarmış gibi gülerken , ben o kadar basit bir espriye gülmeye tenezzül bile edemiyorum . . . Tipim vücudum seklim semalım yerinde , bu güne kadar 2 kızdan başka kimseye teklif etmedim aldığım teklif 40 50 yi geçer . . . Ama aşk bile boş geliyor . . . Nasıl olsa gidecek neden kendimi harcatıyım ki elin kızına diye düşünüyorum . 1 kaç zeki bu lafın üstüne büyük bi ihtimalle nasıl olsa ölecen yasama diyecek onun da açıklamasını yapayım . Ölümün sonunda sana elinde sonunda verilecek bir hediye var Cennet . . . Yaşarken eziyet çekiyorsun . AŞk da cenneti ucundan görüyorsun sonra götü başı kaybediyorsun . . . :)

Neyse yardımcı olabilecek veya öneri fikir vs vs teşekkürr ederm

1|1
8|6

En İyi Kız Görüşü

• okuyamadım ama Allah'a yönel...

0|1
    • Şikayet

Bügüne kadar herşeyi yaptım demiştim yukarda . . . Atlamışım bir bunu yapmadım . Ne dua ne sure bilirim . Bi kere namaz kılmışlıgım yok . ne bayram ne cuma namazı . . . Belki fantazi olsun diye klise ye cami den daha cok gitmişimdir saymadım . . .

• Şikayet

Cidden teşekkür ederim :) Ne kaybederim ki okumaktan . . .Haber vereceğim emin olabilrsn :)

• Şikayet

rica ederim her zaman yardımcı olurum her türlü. heeep burdayım ;)